Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Jest też przycisk home na klawiaturze, ale nie chodzi przecież o protezy, które pozwolą wrócić na górę, tylko o nawigację z miejsca, w którym się znajdujemy po przeczytaniu postów. A jest to dół strony.
 
Jest też przycisk home na klawiaturze, ale nie chodzi przecież o protezy, które pozwolą wrócić na górę, tylko o nawigację z miejsca, w którym się znajdujemy po przeczytaniu postów. A jest to dół strony.
No co Ty? Naprawdę? Zacytuję fragment mojego posta:

Choć osobiście też jestem zwolennikiem drugiej belki.

Tak, jesteśmy świadomi, że niektóre funkcje byłyby przydatne. Nad forum ciągle trwają pracę.

Napisałeś z problemem, że musisz przewijać całą stronę, odpisałem Ci, że jest przycisk, który to ułatwia (takich rzeczy czasem się nie zauważa), a potem przyznałem Ci rację, że też uważam, że druga belka byłaby przydatna. Nie, nadal musiałeś się ponabijać. Gratuluję podejścia.
 
No co Ty? Naprawdę? Zacytuję fragment mojego posta:
Tak, jesteśmy świadomi, że niektóre funkcje byłyby przydatne. Nad forum ciągle trwają pracę.

Napisałeś z problemem, że musisz przewijać całą stronę, odpisałem Ci, że jest przycisk, który to ułatwia (takich rzeczy czasem się nie zauważa), a potem przyznałem Ci rację, że też uważam, że druga belka byłaby przydatna. Nie, nadal musiałeś się ponabijać. Gratuluję podejścia.
Hę? Że tak inteligentnie zagaję.
Ponabijać? Podejście? To chyba ja tutaj powinienem poczuć się potraktowany jak dwulatek, który nie wie, jak sobie stronę przewinąć, a do głowy mi to nie przyszło. Przyjąłem do wiadomości radę, nawet rzuciłem swoją, bo przecież ktoś mógł do tej pory nie zauważyć klawisza home, albo nie znać jego funkcji. Podejrzewam niezrozumienie zawartości emocjonalnej posta. Bywa.
Ale cieszę się, że prace trwają. Za kilka tygodni napiszę kolejnego posta o tym samym.
 
Last edited:
Funkcja zmiany @ nicka na znacznik [ mention ] powoduje usunięcie podwójnego entera, co jest dosyć frustrujące.
 
Mam propozycję. Może by tak, w pierwszym poście, umieścić listę TODO, albo przyjętych zgłoszeń, tak aby się z nimi nie powtarzać? Moderator też człowiek, zawsze może mu coś umknąć, a tak by było jasno widać, co zostało zgłoszone do poprawki / jest w trakcie prac / być może zostanie wprowadzone.
 
Przydałaby się opcja przeglądania swoich rozmów prywatnych, tak wiadomości wysłanych jak i odebranych. Dla ludzi z postępującą sklerozą.
 
Przydałaby się opcja przeglądania swoich rozmów prywatnych, tak wiadomości wysłanych jak i odebranych. Dla ludzi z postępującą sklerozą.
No to masz przecież skrzynki "odebrane" oraz "wysłane" :p
http://forums.cdprojektred.com/private.php?folderid=-1
http://forums.cdprojektred.com/private.php?folderid=0
Jedyny problem jest taki, że nie wyświetla tego w trybie konwersacji, co jest dosyć upierdliwe. Ale to jest na liście rzeczy do zrobienia, także tego.
 
Popadały linki do zdjęć z najazdu ludzi z internetów na CDPR, a szkoda. Może udałoby się je zreuploadować / podać nowe linki, zmienione po przenosinach?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom