Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.

Attachments

  • 123.jpg
    123.jpg
    20 KB · Views: 29
Last edited:
Jesteś pewny, że chcesz to pytanie zadać w temacie dotyczącym forum? :p Osobiście polecam któryś z tematów w dziale "Wiedźmin 1"....

Na przyszłość proszę zwracać uwagę na to, gdzie piszesz.
 
Czy na liście do zrobienia znajduje się już:
- możliwość edycji własnej ankiety
- zarządzania otagowanymi w temacie użytkownikami?
 
Czy na liście do zrobienia znajduje się już:
- możliwość edycji własnej ankiety
- zarządzania otagowanymi w temacie użytkownikami?
1) tak
2) nie, tutaj chyba nawet nie mamy żadnej spójnej koncepcji, w jakiej formie to ma finalnie zostać zrobione (kto może tagować, kto może edytować, gdzie może tagować, po ile ryby na targu itd.) :p - propozycje mile widziane
 
@szypek26

Tagować powinna osoba, która założyła wątek. Ewentualnie, mogłyby tagować także inne osoby, ale zatwierdzenie powinno leżeć w gestii "właściciela" tematu. Dodatkowo, fajnie by było, gdyby lista tagów była ułożona alfabetycznie.

Dodawanie tagów już jest, super. Edycja w zasadzie jest zbędna, wystarczy dodać możliwość usuwania tagu, wtedy można wywalić omyłkowo / błędnie wpisany nick i dodać go ponownie, tym razem poprawnie.

Jeśli zastanowić się nad wyglądem po wprowadzeniu i edycji i usuwania, to "panel zarządzania" mógłby przedstawiać się następująco:

 
Last edited:
Witam. Mam pytanko. Czy w mobilnej wersji forum mogłaby pojawić sie opcja włączenia desktopowej wersji?
 
Zakładam, że to ma związek z wesją Androida - na Samsungu mam 2.3.6, a na Sony 4.1.2.

EDIT:
Na tablecie mam wersję 4.0.4 i także mam możliwość włączenia wersji komputerowej.
 
Last edited:
To też zależy od przeglądarki - pełna wersja działa mi tylko w przeglądarce Boat Browser. Na starym forum pełna wersja działała jeszcze w przeglądarce stockowej i dolphinie, teraz już nie ma takiej możliwości - tylko mobilna.
 
Na Symbianie nie działa połowa funkcji poczynając od przenoszenia do ostatniego posta, a na skopanej nawigacji, błędach przy próbie napisania posta i jeszcze paru innych rzeczach skończywszy. O włączeniu wersji komputerowej nie wspominam. Ale właściwie przestałem już liczyć na jakieś zmiany w tej kwestii... O ile wersja komputerowa podoba mi się bardzo, to mobilna jest niestety w porównaniu z poprzednią wersją skopana :(.
 
Na Sony Ericsson eXperia Neo V (Android 4.04)- widok komputerowy na stockowej przeglądarce nie działał. Z kolei fon był trochę za słaby na FF lub Chrome.
Na GoClever Insignia 5X (Android 4.2) na przeglądarce stockowej również nie działa widok komputerowy. Na Chrome i FF ten problem nie występuje.
 
Na Sony Ericsson eXperia Neo V (Android 4.04)- widok komputerowy na stockowej przeglądarce nie działał. Z kolei fon był trochę za słaby na FF lub Chrome.
:troll:

Mam Xperię Neo (bez literki V, czyli po prostu z mocniejszym aparatem) z Androidem 4.1.B.0.587 i widok komputerowy w Operze Mobile działa mi bez zarzutu. Stockową przeglądarkę wywaliłem już dawno.
 
Według mnie red points jak i dzięki przyznawane są z bardzo różniastych powodów, zwykle nie mających nic wspólnego ze sobą i jak można łatwo zauważyć, czerwonych jest znacznie więcej niż żółtych, czyli dla forumowiczów, to właśnie one pokrywają większość znaczeń wyrażanych przez kliknięcie. Właściwie, to brakiem dzięków nikt by się prawdopodobnie nie przejął, bo mają stosunkowo niewielką rangę i znaczenie, taki malutki red point. I ja osobiście nie mam najczęściej pojęcia, za co dany post, mój czy kogokolwiek innego, zasługuje na czerwoną erkę, a taka wiedza byłaby pomocna. Być może warto rozważyć rozszerzenie ocen. Dodać przykładowo "zgadzam się/nie zgadzam się" albo "popieram/jestem przeciw", bo teraz do jednego wora leci wszystko, od "ale zabawne", przez "też chce gnomy", po "wow, Mickiewicz i Matejko w jednym".
 
Last edited:
To ten... Nie wiem czy to takie trololo czy jak ale zdecydowanie za kolorowo jest dzisiaj... Najpierw myślałem, że to poważne ostrzeżenie (masz mnie Nars!) ale teraz widzę, że dziwny sposób celebrowania PA... I te podwójnie odwrócone "Rangi" Niebieskich...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom