Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
A ja mam w tym przypadku tak, że to okno pojawia się czasem na sekundę i znika samo z siebie. Samo okno pojawiło mi się może ze 3 razy.
 
Taka propozycja. Jak komuś jakiś mod edytuje posta, a do tego przy okazji wrzuca tam wzmiankę, to potem się bajzel robi. Chociażby tutaj. To wygląda tak, jakbym sam siebie wzywał. A jeszcze tak bardzo chory psychicznie nie jestem :p

Więc zróbcie może tak, że jeśli taka @zi3lona mi edytuje posta i wrzuca tekst koloru zielonego, to niech ta wzmianka też ma ten zielony kolor.
 
Marudny dzisiaj jesteś czegoś. Poprawione.
Ale chodzi mi o to, by odnośnik też miał ten zielony kolor^^

EDIT:
I zauważ, że jeśli wpiszesz:
HTML:
[color=green]@serek[/color]
to nie zamieni tego na wzmiankę. Najpierw trzeba wrzucić wzmiankę, wysłać post, by się tag MENTION dodał, a potem dopiero edytować post, by dodać kolor. No chyba, że od samego początku wpiszesz np.:
HTML:
[color=green][MENTION=2088131]zi3lona[/MENTION][/color]
ale komu by się chciało? :p
 
Last edited:
Mam propozycję aby stworzyć osobne Sub-forum w "Tematach Ogólnych" poświęcone książkom i być może nawet filmom(nawet jako jedno sub-forum), bo coraz więcej można znaleźć tam tematów związanych z konkretnymi tytułami.
 
Dawno mnie tu nie było a tu takie zmiany. Na starym forum napisałem kilka postów dlaczego nie mogę ich znaleźć?
username_3688868 jest nieaktywny czy da radę dołączyć te posty do mojego konta?
 
Last edited:
Może by tak pomyśleć nad wprowadzeniem możliwości zamykania i otwierania własnego tematu? Ułatwiłoby to niektórym pracę, a i odciążyło trochę moderatorów.
 
Może by tak pomyśleć nad wprowadzeniem możliwości zamykania i otwierania własnego tematu? Ułatwiłoby to niektórym pracę, a i odciążyło trochę moderatorów.
Tych przypadków "obciążenia" nie ma aż tak wiele, natomiast jest ryzyko nadużywania tej funkcji przez osoby, powiedzmy, niezdecydowane czy w inny sposób nie do końca przygotowane do pisania na forum i zarządzania wątkami ;)
Imo nic się złego nie dzieje, jeśli tematy po prostu są, a o ich zamknięciu decyduje moderacja, ta od sprzątania i utrzymywania ładu.
Tak myślę :)
 
Białe logo dziwnie wygląda. Nieskromnie zaproponuję zastąpienie go na forumach moją wersją, dopóki Redzi nie zrobią własnej, oficjalnej.


E: jeszcze jedna wersja:
 
Last edited:
Przy obecnym kursie pięć dzięków jest warte jednego reda, który to z kolei ma wartość 1/10 orena. Stosowane zamiennie do wyrażania poparcia, zgody lub lajka.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom