Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Czy jest sens by zakładać osobny temat do każdej gry? Nawet takiej w którą zagra jedna osoba na forum. W ten sposób zaraz będzie temat o Symulatorze Farmy. Może ciekawym rozwiązaniem byłoby aby rozmowy toczyć w głównym temacie o grach, i jeśli jakaś gra z tego tematu przykuje większą uwagę, wówczas moderator tworzy oddzielny temat.
 
Moim zdaniem subforum "Rozmowy o Grach" powinno być wyciągnięte na główną stronę forum. W tej chwili jest ono mało widoczne. Może też należało by zmienić jego tytuł na bardziej precyzyjny np. "Rozmowy o Innych Grach".
 
Czy jest sens by zakładać osobny temat do każdej gry? Nawet takiej w którą zagra jedna osoba na forum. W ten sposób zaraz będzie temat o Symulatorze Farmy. Może ciekawym rozwiązaniem byłoby aby rozmowy toczyć w głównym temacie o grach, i jeśli jakaś gra z tego tematu przykuje większą uwagę, wówczas moderator tworzy oddzielny temat.

Było tak przez parę lat, były opinie, żeby umożliwić zakładanie większej ilości tematów. Co wprowadziliśmy po zmianie forum i moim zdaniem obecne rozwiązanie się sprawdza dość dobrze .
 
Cały czas występuje drobna lecz irytujaca usterka, która przy edycji usuwa puste linie oddzielające wcześniejszy fragment od nicka forumowicza, któremu jeszcze chcemy odpowiedzieć w obecnym poście. Jest to kwestia tylko estetyczna ale za kazdym razem zmuszająca do poprawiania poprawianego posta. Coś w planach czy trzeba iść do Serka po prośbie?
 
W wiadomościach prywatnych kolor i krój słów ukrywających linki niczym się nie różni od reszty tekstu. Można jakoś wyróżnić je kolorystycznie, jak w normalnym forum?
 
@Marcin Momot czy podawanie linków do artykułów na oficjalnej stronie CD Projekt na tym forum jest niedopuszczalne?
http://forums.cdprojektred.com/thre...y-zgłoszenia?p=1306144&viewfull=1#post1306144

Marcin już po pracy, to ja odpiszę. Podawanie linków do oficjalnych stron czy nawet konkretnych artykułów na nich jest oczywiście dozwolone. Jednak z publicznym podawaniem danych, które z założenia przeznaczone się dla innej grupy odbiorców, w tym wypadku mediów, jednak bym się wstrzymał :)
 
Następnym razem jednak sugeruję przy owych artykułach dodawać notkę, których danych lepiej nie zamieszczać na forum ;)

Na przykład: "Te materiały są przeznaczone dla mediów. Wszystkim pozostałym sugerujemy udawać, że nie istnieją" :p
 
Postuluję swoją drogą o dodanie materiałów dotyczących W1 i W2 do jakiegoś fankitu. Sporo z tych artów czy screenów dotychczas było dostępnych jedynie z małej rozdzielczości, bądź wcale.

Oczywiście, sukcesywnie będę wrzucał na oficjalną wiki, ale tam jest limit wagi - po przeskalowaniu wrażenia nie są już takie kapciozrzucające.
 
Na wstępie chce pogratulować stworzenia, jak dla mnie, tak idealnej gry :D Niewątpliwie WIEDZMIN jest już klasyką swojego gatunku i zniecierpliwieniem czekam na premierę dzikiego gonu :D choć strasznie zmartwił mnie fakt, że 3 część jest kończącą przygody Geralta :( skoro nie będzie więcej przygód Geralta to może chłopaki zrobiliby teraz ROBIN HOODA :D podejrzewam, że to co wyszłoby spod ich ręki mogłoby po raz kolejny zatrząść światem :D
 
Kiedyś już o to pytałem ale zapytam ponownie, może coś ruszyło w tej kwestii :p Pojawi się niedługo ta opcja do pokazywania nowych postów?
 
Kiedyś już o to pytałem ale zapytam ponownie, może coś ruszyło w tej kwestii :p Pojawi się niedługo ta opcja do pokazywania nowych postów?

Ale to już jest... Prawy dolny róg ekranu bodajże... Jak pojawią się nowe posty to jest opcja żeby je przeczytać, chociaż w sumie tego nie używałem nigdy ale opcja teoretycznie jest.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom