Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Hurr durr na Chromie pokazuje mi, że dalej forum offline jak wchodzę w zakładkę bezpośrednio do Wiedźmińskiego forum, a jak wejdę na główną stronę, podam datę urodzenia i chcę kliknąć "Kontynuuj do TheWitcher.com" to jedynie zmienia się adres i nic się nie dzieje, jak "zenteruję" ten link co wskoczy to reloauduje mi stronę z "Kontynuuj".

Na mobilnym Chromie wszystko działa.


Help, bo piszę z Internet Explorer z desperacji. ;_;

Daj Crtl+ F5 albo crlt+r powinno działać
 
A ja mam takie pytanie: wcześniej po kliknięciu na mój login u góry przenosiło mnie do nowych odpowiedzi na subskrybowane przeze mnie wątki, teraz już to nie działa, a była to jedna z najbardziej przydatnych dla mnie funkcji. Czy da się to teraz robić na inny sposób?
 
A ja mam takie pytanie: wcześniej po kliknięciu na mój login u góry przenosiło mnie do nowych odpowiedzi na subskrybowane przeze mnie wątki, teraz już to nie działa, a była to jedna z najbardziej przydatnych dla mnie funkcji. Czy da się to teraz robić na inny sposób?
Rozsuwa się menu, wejdź w ustawienia.
Albo poczekaj na serfix, będziesz miał belkę na głównej stronie forum.
 
Ponadto, mam fajną wiadomość dla tych, którym zdarza się zaglądać na forum w wersji mobilnej - tam również znajdziecie nowy pasek.
Zmiany bardzo na plus - ta nowa górna belka jest dobrym rozwiązaniem. A pojawienie się tego ficzeru na mobilnej wersji forum jest miodem na me serce. Koniec z gimnastyką przy logowaniu. Ogrome dzięki :)
Pytanie - obecnie widzę swój awatar i nick pisany z małej litery - na belce właśnie, w profilu jest normalna nazwa usera, do której jestem przyzwyczajona. Da się to jakoś zmienić? Wiem, że to błahe, ale strasznie mnie rozprasza :p
Dwie małe uwagi - na wersji mobilnej powiadomienia sa nieczytelne (przynajmniej część). Czy zależy to od urządzenia?
Screen:


Dwa - przy pomyłce w mailu albo haśle pojawia się informacja, że dane są nieprawidłowe (okno logowania). Nie można jej zamknąć (przynajmniej ja nie widzę takiej opcji) i ponowne wpisanie długiego maila kończy się tak, że info o nieprawidłowych danych przykrywa to, co się wpisuje.
No to tyle.
Fajna czcionka ;)
 

Attachments

  • mobil1.png
    mobil1.png
    295.4 KB · Views: 34
Last edited:
Dzięki za solidny feedback, @Lotherien
Da się to jakoś zmienić?
Okazało się, że w naszej bazie widniałaś jako "Lotherien" oraz "lotherien" - stąd rozbieżność.

Dwie pozostałe poprawki postaram się zweryfikować i naprawić najszybciej jak będę mógł.

---------- Zaktualizowano 15:47 ----------

na wersji mobilnej powiadomienia sa nieczytelne (przynajmniej część). Czy zależy to od urządzenia?
Screen:
Takie cuda dzieją się w trybie portrait. Uznałem, że będę musiał nieco mocniej zmienić układ tego paska w wersji mobilnej.
Dwa - przy pomyłce w mailu albo haśle pojawia się informacja, że dane są nieprawidłowe (okno logowania). Nie można jej zamknąć (przynajmniej ja nie widzę takiej opcji) i ponowne wpisanie długiego maila kończy się tak, że info o nieprawidłowych danych przykrywa to, co się wpisuje.
Testowałem, u mnie chodzi dobrze. Informacja powinna zniknąć automatycznie zaraz po kliknięciu paluchem na pole wpisywania maila lub hasła. Sprawdź jeszcze raz, proszę. :)
 
@Eri94 - dzięki za korektę nicka. Mała rzecz, a cieszy. Powiadomienia (przynajmniej u mnie) rozjechały się już całkiem, ale podejrzewam, iż nad tym coś działacie :)
Co do okna logowania to masz rację, znika od razu po kliknięciu na info. Nie mam pojęcia, dlaczego wcześniej się nie chowało. Złośliwość rzeczy martwych :(
Edit:
Powiadomienia w wersji mobilnej działają bez zarzutu na hubie. Na poszczególnych forach już nie.
 
Last edited:
Podczas logowania zostałem poinformowany o rychłej akcji łączenia wszystkich kont CD Projekt. To oficjalna sprawa, czy powinienem się zacząć martwić o bezpieczeństwo mojego systemu?
 
Istnieje możliwość wprowadzenia na forum oddzielenia cytatów i REDpointów, które dostaliśmy od kogoś od tych, które rozdaliśmy sami? Bo potem wszystko się miesza, szczególnie nie mogę się ogarnąć z tym, bo bardzo hojny jestem w czerwonopunkcikach.
 
Teoretycznie taka możliwość istnieje, ale dodanie nowej karty (bo chyba o to Ci chodzi) skutecznie zaburzy wygląd profilu. Myślę, że jak na razie jest to dość szczegółowo opisane. Mogę wyróżnić te wiersze, w których to Ty dostałeś REDpoint, cytowanie, itd.
 
Tak sobie myślę... po co nam możliwość raportowania własnych postów?

Wiem, że to głupota ale jeśli już nie możemy dawać sobie plusów (dawny odpowiednik REDpointów) to czemu tutaj to zostawiono.
Tak pytam z ciekawości.
 
@Eri94 - skorzystam z okazji i zadam pytanie. Jak to jest, że w wersji mobilnej raz otwierają się spoilery, raz nie? Od czego to zależy?
Mam tutaj na myśli przeglądanie forum bez logowania, jak i po zalogowaniu. Czasem myślę sobie - ok, w końcu się otwierają, a za dzień znów lipa ;)
I nie, nie w trybie desktopowym.
 
@Lotherien - Wygląda na to, że wszystko działa ;) Poprosiłem moderatorów o sprawdzenie tego u siebie, na razie żaden z nich nie zgłosił problemów.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom