Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Ciekawe, czy to tak tylko w paśmie widzialnym, czy inne długości fal przedstawicielki piękniejszej płci też potrafią tak dokładnie rozróżniać.
 
Strasznie wkurzają przyklejone posty w tematach, np. z linkami. Wchodzę na ostatnią stronę żeby zobaczyć najświeższe linki, a widzę wyłącznie przyklejony post i muszę wracać do przedostatniej strony.
 
Strasznie wkurzają przyklejone posty w tematach, np. z linkami. Wchodzę na ostatnią stronę żeby zobaczyć najświeższe linki, a widzę wyłącznie przyklejony post i muszę wracać do przedostatniej strony.
Proponuję serkowego fixa :p Tylko nie działa to (jeszcze xD) w dziale społeczności. Działało, ale się trochę zmieniło i nie działa :p
 
Proponuję serkowego fixa :p Tylko nie działa to (jeszcze xD) w dziale społeczności. Działało, ale się trochę zmieniło i nie działa :p

Ale takie rzeczy powinny być w standardzie, a nie w opcji premium za dopłatą na zamówienie :p.
 
A mnie forum dalej nie działa na moim stacjonarnym internecie...
:geraltsad::cirisad::sad2::scaredpeasant::hurt:
 
A mnie forum dalej nie działa na moim stacjonarnym internecie...
Bo Ty nikogo nie obchodzisz xD To co się ludzie będą męczyć dla jednego Hostile'a^^

Na 100% wina leży po Twojej stronie. Weź sformatuj kompa i po problemie xD
 
Bo Ty nikogo nie obchodzisz xD To co się ludzie będą męczyć dla jednego Hostile'a^^

Na 100% wina leży po Twojej stronie. Weź sformatuj kompa i po problemie xD
Wiem, że po mojej stronie i format najprawdopodobniej załatwiłby sprawę, ale wolałbym znaleźć trochę mniej drastyczne rozwiązanie :p
Przez niedziałające forum o mało co przegapiłbym zlot :p
 
Wiem, że po mojej stronie i format najprawdopodobniej załatwiłby sprawę, ale wolałbym znaleźć trochę mniej drastyczne rozwiązanie :p
Przez niedziałające forum o mało co przegapiłbym zlot :p

Nie działa ci na żadnej z przeglądarek? U mnie coś się chrzani na Mozilli, ale na przykład na Chromie działa w porządku raczej.
 
Nie działa ci na żadnej z przeglądarek? U mnie coś się chrzani na Mozilli, ale na przykład na Chromie działa w porządku raczej.
Na żadnej. Już je odinstalowywałem i instalowałem od nowa, czyściłem pamięć podręczną ,dnsy... Nic nie pomogło. Wyczerpały mi się pomysły, problem mnie pokonał :p

Jakoś działam na internecie mobilnym, ale takie ciągłe przepinanie jest trochę niewygodne :p
 
No to faktycznie dziwne. Mi na Mozilli nie działają niektóre wklejane linki, chrzanią się cytaty trochę, ale jakoś chodzi. A to że nie działa, to nie możesz się zalogować, czy po prostu nie otwiera ci się strona całkowicie?
 
No to faktycznie dziwne. Mi na Mozilli nie działają niektóre wklejane linki, chrzanią się cytaty trochę, ale jakoś chodzi. A to że nie działa, to nie możesz się zalogować, czy po prostu nie otwiera ci się strona całkowicie?
W ogóle się nie ładuje. Trwa to już trzeci miesiąc :p
 
W ogóle się nie ładuje. Trwa to już trzeci miesiąc :p

No to faktycznie masakra. A próbowałeś się dowiedzieć u dostawcy internetu, czy jakieś ich firewalle tego nie blokują? Bo może jednak nie jest to wina komputera.
 
@Hostile - a spróbuj do swojego stacjonarnego internetu podpiąć kablem jakiś inny komputer (na przykład lapka jakiegoś kolegi - jak masz ;)), na którym w innych okolicznościach forum się otwiera? Jeśli nie da się wejść na to forum, to zmień providera.
 
@Hostile - a spróbuj do swojego stacjonarnego internetu podpiąć kablem jakiś inny komputer (na przykład lapka jakiegoś kolegi - jak masz ;)), na którym w innych okolicznościach internet się otwiera? Jeśli nie da się wejść na to forum, to zmień providera.
No właśnie mam drugi komputer i na nim działa, na moim lapku też działa, na telefonie pod wifi też działa... Tylko mój się jakoś obraził... :p Więc to raczej nie wina dostawcy.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom