Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
zi3lona;n6864840 said:
Hm, ja to ustawiłam wchodząc w ustawienia użytkownika --> konto i niżej jest opcja ustawienia liczy postów na stronę, mam 40 i normalnie działa. Trzeba pamiętać o zatwierdzeniu zmian.

Próbowałem wiele razy zmienić liczbe postów, ale za każdym razem jak zapisze to widnieje "uzyj ustawień domyslnych forum" nie zapisuje moich ustawień, cóż choroby wieku dziecięcego, pewno niedługo naprawią, ale ta biała skórka jest bani, robi tylko niepotrzebny bałagan. Chociaż z drugiej strony do wszystkiego się człowiek przyzywczaja i pewno za miesiąc mi przejdzie te narzekanie na nową skórkę.
 
froget67;n6864950 said:
ale ta biała skórka jest bani, robi tylko niepotrzebny bałagan. Chociaż z drugiej strony do wszystkiego się człowiek przyzywczaja i pewno za miesiąc mi przejdzie te narzekanie na nową skórkę.
Skórkę możesz zmienić na taką stylizowaną na Krew i Wino na dole strony pod oknem do pisania postów. Znośniejszy szablon kolorów.
 
Szincza;n6865000 said:
Skórkę możesz zmienić na taką stylizowaną na Krew i Wino na dole strony pod oknem do pisania postów. Znośniejszy szablon kolorów.

Uwierz mi próbowałem, ale mimo że zmieniam w ustawieniach skórkę dalej wyświetla mi się domyslna ............ dobra zaskoczyło .. ufffff
 
Last edited:
Mam właśnie to samo. Usunięcie ciastek nic nie dało. To znaczy skórkę mogę zmienić na tą szarobrzydką, ale z postami nici. Co ciekawe, w user settings jest możliwość wyboru spośród sześciu różnych możliwości ustawienia wyglądu. Tylko że to nie działa.
Cały czas tylko nie wiem, dlaczego przypisaliście na tym forum rangi z cyberowego i dlaczego całkowicie wywalony poza forum został dział społecznościowy. Komu on tak przeszkadzał?
 
Dział społeczności jest, ale niewidnieje na forum... dziwne ja na niego weszzłem przez wpisane stare posty... i gdzie jest ściąga BBC Code?
@raison_d_estre zobacz sposobem jak pisał Szincza pod postem (na samym dole) masz ustawienie języka i skórki powinno w końcu zaskoczyć.​
 
Last edited:
Co to się staneło z forum czemu wygląda to tak paskudnie i nieintuicyjnie? To tylko jakieś przejściowe problemy, czy o zgrozo tak zostanie?

Edit: I czemu nie mam avatara?
 
froget67;n6865220 said:
zobacz sposobem jak pisał Szincza pod postem (na samym dole) masz ustawienie języka i skórki powinno w końcu zaskoczyć.
Język i skórka działają. Problem jest z niemożnością ustawienia innej liczby postów poza domyślną. A to można zmienić tylko w ustawianiach konta.
 
raison_d_etre;n6865180 said:
Cały czas tylko nie wiem, dlaczego przypisaliście na tym forum rangi z cyberowego i dlaczego całkowicie wywalony poza forum został dział społecznościowy.

Jeśli chodzi o dział społecznościowy, to jest to związane z jakąś kwestią techniczną nowego silnika, brakiem przekierowania url, czy coś podobnego :). Docelowo dostęp do społeczności będzie przez kafelek na głównej stronie z tego co sie orientuję, ponieważ ten dział ma być wspólny dla wszystkich forów.
 
Akurat mnie ta skórka z KiW bardziej pasuje. Czcionkę lepiej widzę. Co do samej czcionki to stara bardziej mi pasowała. Tu muszę powiększyć ekran, bo taka jakaś zwarta jest. Będę musiał się przyzwyczaić.
 
A teraz przy próbie edycji posta dostałem w pakiecie zwrotnym spory wycinek kodu strony. I ogólnie mam jakiś problem z wysyłaniem postów i ich edycją. Z jakiegoś powodu przycisk Odpowiedz przestaje reagować. Da się zrobić podgląd, ale wysyłanie w nim też nie działa.

 
raison_d_etre;n6865570 said:
A teraz przy próbie edycji posta dostałem w pakiecie zwrotnym spory wycinek kodu strony. I ogólnie mam jakiś problem z wysyłaniem postów i ich edycją. Z jakiegoś powodu przycisk Odpowiedz przestaje reagować. Da się zrobić podgląd, ale wysyłanie w nim też nie działa.

Raison, misiu tęczowy, zgłaszaj błędy tutaj.

raison_d_etre;n6865670 said:
Jakie błędy? Myślałem, że to taki ficzer i udogodnienie. Chciałem się jedynie podzielić wrażeniem, jaki na mnie wywołał. Przecież zmiana forum miała wyeliminować wszelkie błędy.
Nie wyzłośliwiaj się, tylko zgłaszaj feedback.
 
Last edited:
Jakie błędy? Myślałem, że to taki ficzer i udogodnienie. Chciałem się jedynie podzielić wrażeniem, jaki na mnie wywołał. Przecież zmiana forum miała wyeliminować wszelkie błędy.
 
Zauważyłem, że sporą część subskrypcji mi zdublowało przez to zrobiło się ich naprawdę sporo :p
 
Nowe forum jest strasznie niedopracowane i ogólnie więcej popsuło niż poprawiło.Poniżej pozwoliłem sobie na napisanie kilku uwag ode mnie.

1. Wiedźmińskie forum nie działa u mnie z trybem wyświetlania - "wpisy" . A jak w tej pozycji w ustawieniach nie miałem nic ustawione, to forum Gwinta i CP2077 ładowało się OK, ale wiedźmińskie forum nie ładowało tematów. Teraz mam ustawione w opcjach na "ostatnią aktywność" i działają wszystkie fora.

2. Na forum Gwinta (strona główna forum) błędnie wyświetla się osoba, która ostatnio odpowiedziała w danym wątku. Sam zadałem pytanie przed chwilą w jednym z nich, a mimo, to na stronie głównej (po wejściu do podforum ten problem nie występuje) widnieje jako najnowszy post z wczoraj.

3. Skórka na wiedźmińskim forum czasami zmienia się na inną niż ustawiona.

4. Mimo ustawienia czasu +1 Paryż etc. godzina na forum wyświetlała się o 1 godzinę do przodu.

5. Brak belki z BBC w czasie wpisywania postów.

6. Z forum poznikały (wszystkie? niektóre?) zdjęcia wklejone do dyskusji z dysku (a nie podlinkowane z innej strony). Niby mały problem, bo i tak przeważnie wcześniej nie umiałem ich poprawnie wyświetlić, ale teraz w ogóle ich nie ma. Przykładowy temat, gdzie na pewno było zdjęcie, a teraz go tam nie widzę -> http://forums.cdprojektred.com/forum/pl/gwint/kącik-stratega/3446402-remis-totalny

I to chyba tyle. Mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej ;).
 

Deleted member 3764861

Guest
test (edited)
 
Last edited by a moderator:
robert70r;n6865990 said:
A takie mam, dość głupie, pytanie, co oznacza opcja "oznacz"?
Można oznaczyć posta, który uznasz za naruszający regulamin, obraźliwy itepe.
 
@zi3lona a, aha. Dzięki. :)

Podświetla mi się post. To tak ma być?


--- Zaktualizowano 03-11-16, 15:06 ---

Taki test posta.

--- Zaktualizowano 03-11-16, 15:07 ---

Czyli... chyba tak działa bezpośrednia odpowiedź z użyciem "@". :yes:
 
Last edited:
W topie przydałaby się belka z odnośnikami do forów (Wieźmińskie, Gwint, Cyberpunk i społeczność graczy). W tej chwili społeczność jest oderwana od produkcji Redów, że się tak wyrażę :p
Forum w wersji SzK jest białe niczym biała kartka papieru, którą dopiero trzeba zapełnić, żeby stała się coś warta. Jeśli więc ma już być taka skórka, to niech stanie się bardziej czytelna. same drobne oddzielenia linią między postami jest średnio czytelne. Mogłoby to wyglądać bardziej czytelnie. Moje propozycje: inne obramowania, albo co drugi post inaczej podświetlony (delikatny niebieski, czy szary).
Dodatkowo przydało by się nam objaśnić nowe funkcje z dołu forum, czyli:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom