Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Zaraz, zaraz. To ma tak zostać?

Jak wszedłem na forum, to pomyślałem, że są jakieś prace konserwacyjne / problemy techniczne i dlatego tymczasowo zmienili wygląd na "domyślny" / "plac budowy". A tu się okazuje, że to tak ma być? o_O
 
Problem z pisaniem postów rozwiązany. Pomogła zmiana ilości wyświetlanych na stronie.
Tak teraz patrzę... szkoda, że nie ma tych wszystkich wygodnych przycisków np. do wstawiania obrazków. :(
 
Co tu się stało? Przeżyłem w swoim forumowym życiu już wiele nowości, ale to co się dzisiaj wydarzyło chyba mnie przerosło.
 
Chodak;n6883350 said:
Powtórzę za raison d'etre
I tak to właśnie powinno wyglądać. Nie jakieś prymitywne podkreślniki, tylko stara, dobra spacja i przyjazny dla otoczenia apostrof. Dziękuję panie Chodak. Dziękuję. Punkcik w podzięce.
Oczywiście są zwolennicy podkreślników, nie twierdzę, że są złe i osobiście nic do nich nie mam, ale nick to ważna i istotna rzecz, element autokreacji. Tak brutalna ingerencja w tożsamość bardzo boli. Oddajcie mi mój nick.
U mnie dalej nie da się zmienić liczby postów. Wylogowuje notorycznie i regularnie. To forum męczy. Gdyby było łazienką, to standardowy brzuchaty budowlaniec zakrzyknąłby gromko - A kto to panu tak pięknie spiiii...?

--- Zaktualizowano 06-11-16, 10:56 ---

O co chodzi z tym paskiem opinii pod rangą?
 
Last edited:
Już widzę tą swoją opinię, nieposzlakowaną i czystą jak łzy dziewicze. Jaśniejącą niczym rosa na łące oświetlonej poranną jutrzenką. Bierzcie przykład z rycerza bez zmazy i skazy i z pogardą patrzcie na tych przeskrobków.
Aż się wzruszyłem. I chyba z tego wzruszenia przestało działać cytowanie po zaznaczeniu tekstu.
O, już działa.
 
Last edited:
Mam bardzo głupi problem z nowym forum.
Otóż, niby zostałem zacytowany ale za cholerę* nie wiem gdzie, tylko przez kogo i kiedy. Forum wyraźnie nic więcej mi nie mówi:



*oczywiście "cholera" nie jest tutaj podana w formie epitetu ;) ...
 
I_w_a_N;n6908380 said:
Mam bardzo głupi problem z nowym forum. Otóż, niby zostałem zacytowany ale za cholerę* nie wiem gdzie, tylko przez kogo i kiedy. Forum wyraźnie nic więcej mi nie mówi:
A to moja wina akurat. Zacytowałem cię, skopiowałem treść, chciałem wkleić gdzie indziej, ale się rozmyśliłem i potem nieopatrznie wcisnąłem CTRL V przy pisaniu posta zupełnie gdzie indziej, co naprawiłem ninja editem.

Znaczy, jak widać, nie takim znowu ninja.

I_w_a_N;n6909360 said:
Czyli moderacja namieszała, ale została złapana na gorącym uczynku
Eee, nie. Po prostu się pomyliłem, a forum działa jak działa.
 
Last edited:
Czyli moderacja namieszała, ale została złapana na gorącym uczynku :).

Powyższe cytowanie już widać w powiadomieniach.
 
Czy tylko mi nie działa wiedźmińskie forum (gwintowe i cp2077 działają) w trybie wyświetlania ->wpisy? Więcej, jak się wyloguję, albo wejdę na anglojęzyczną wersję forum, to wszystko działa, ale jak się zaloguję, to wiedźmińskie forum mogę przeglądać jedynie w trybie wyświetlania "ostatnia aktywność".
 
Co trzeba zrobić, by powiadomienie o "wiadomoścu od odwiedzającego" przestało się wyświetlać? Ilekroć nie go nie kliknę, nadal je widzę.

No i to chyba nie powinno być przycięte, nie?


PS: sserek , nie trolluj...
 
No i skończyło się znowu stare forum :(
I wszystkie nasze wczorajsze posty zaginęły. A może to był tylko sen? :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom