Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Wszystkie brzydkie jak noc listopadowa. Oprócz tej zwanej Hearts of Stone, która wali po oczach bielą grudniowego śniegu. Czyli właściwie też jest brzydka, tylko inaczej.
 
Jak ustawiać grafiki jedna obok drugiej? Po edycji posta z galerią użytkowników, poznikały URL'e (ale to już ogarnięte) i wszystkie obrazki poleciały jeden pod drugim. Żeby wglądało to jak po staremu należy dodać / wyedytować jakiegoś taga?

Damn margin-right 10px :(

 
Last edited:
W końcu wróciły apostrofy. Cieszę się. Wypiłem herbatę z tej okazji.
Da się jakoś zmienić sposób wyświetlania tekstu na forum? Obecnie wygląda to nadmiernie czytelnie. Czcionka jest za duża jak na moje wymagania. Również odstęp między liniami tekstu jest niepotrzebnie tak okazały. Rozumiem, że komuś się to przyda, ale ja mam wrażenie czytania książeczki dla trzylatków.
 
Przeglądam sobie nowe forum. Ciekawie wygląda, jak narazie.
No i oczywiście melduję się na pokładzie. 😁
@raison d'etre
No mnie akurat czyta się lepiej niż w poprzedniej wersji. :)
 
Last edited:
W końcu ogarnąłem to multicytowanie. Trzeba kliknąć na Wstaw cytaty (w prawym dolnym rogu pod polem komentarza). Wygląda całkiem funkcjonalnie, tylko właściwie nie widzę powodu, by go używać. W praktyce robi to samo, co zwyczajne cytowanie, tylko zamiast od razu wrzucić cytat do pola komentarza, to trzyma je w schowku. I sam przycisk z niewiadomych przyczyn jest innej wielkości niż pozostałe.
Chyba że ktoś cytuje posty z różnych stron, to wówczas faktycznie lepiej mieć je w schowku.
 
Forum chodzi zacnie, zobaczymy jak sobie będzie radziło po pierwszych materiałach Cyberpunka, ale już teraz czuć różnice w prędkości przemieszczania się po stronach. Nowe funkcje też jak najbardziej na plus, no i nawigacja po forach znacznie przyjemniejsza i łatwiejsza. Jedynie czego bym sobie życzył to więcej możliwości wyboru skórek forum (różne kolorystyki, coś jaśniejszego przede wszystkim), na razie tylko ta jedna jest, oraz żeby tło pod nickiem miało inny kolor niż tło naszych wpisów, bez tego posty obecnie się zlewają ze sobą trochę. Redzi mają czerwone, moderatorzy niebieskie, to zwykli uzytkownicy powinni mieć coś swojego.

Taguje @Vattier żeby zerknął na nasz feedback :p
 
Last edited:
Duży plus za stworzenie zakładki z najnowszymi postami, nie trzeba przeglądać całego forum żeby sprawdzić nowe posty bo teraz wszystko jest w jednym miejscu ;)
 
Forum chodzi zacnie, zobaczymy jak sobie będzie radziło po pierwszych materiałach Cyberpunka, ale już teraz czuć różnice w prędkości przemieszczania się po stronach. Nowe funkcje też jak najbardziej na plus, no i nawigacja po forach znacznie przyjemniejsza i łatwiejsza. Jedynie czego bym sobie życzył to więcej możliwości wyboru skórek forum (różne kolorystyki, coś jaśniejszego przede wszystkim), na razie tylko ta jedna jest, oraz żeby tło pod nickiem miało inny kolor niż tło naszych wpisów, bez tego posty obecnie się zlewają ze sobą trochę. Redzi mają czerwone, moderatorzy niebieskie, to zwykli uzytkownicy powinni mieć coś swojego.

Taguje @Vattier żeby zerknął na nasz feedback :p

Widzimy i czytamy :)

Feedback od Was jest dla nas bardzo ważny! Mamy zamiar w dalszym ciągu usprawniać działanie forum bazując na nim i mamy plany dodać jeszcze kilka bajerów ;)
 
Świetne forum i lepsze funkcje od poprzedniego szybciej się ładuje =]. i w końcu daje realny czas wstawienia tekstu.
 
Jak na razie wygląda fajnie! Co do funkcjonalności, to jeśli powiadomienia będą działać - będę szczęśliwy.
 
Nie wiem czy ktoś już o tym wspomniał, bo nie miałem czasu przeczytać dokładnie całego wątku, ale czy nazwy gier nie powinny być po polsku? Wybierając nasz język, tytuły też powinny się spolszczyć. 🤔
Aha i jeszcze jedno. Okienko do wpisywania odpowiedzi w wesji mobilnej nachodzi na awatara. Przynajmniej ja tak mam na moim Galaxy J5. W wersji stacjonarnej jest ok.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom