Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.

Keth

Ex-moderator
Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

W końcu nadszedł dzień, na który wielu z Was z niecierpliwością oczekiwało! Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, aby zaprezentować Wam całkowicie odmienione forum gry Wiedźmin. Poza nowym silnikiem, mamy przyjemność przedstawić Wam zupełnie nowe funkcjonalności:

- wspólne konto na wszystkie nasze fora - TW, CP i RK
- unikalny system osiągnięć nagradzający aktywnych forumowiczów
- system "wzmianek", jeśli ktoś użyje Twojego nicka poprzedzonego @, dostaniesz o tym automatyczne powiadomienie
- wspólny system plusowania wypowiedzi, nazwany "REDpoints"

Ponadto zwiększyliśmy ilość działów na Forum, serdecznie zapraszamy do dyskusji w nowo powstałym dziale "Wiedźmin 3", gdzie możecie rozmawiać o wszystkim związanym z naszą nadchodzącą grą - Wiedźmin 3: Dziki Gon. Z kolei dział "Newsy" powinien być Waszym pierwszym krokiem do zapoznania się z oficjalnymi newsami i ogłoszeniami, pochodzącymi bezpośrednio od CD Projekt RED. Dodatkowo, w Społeczności powstało subforum dedykowane grom komputerowym i konsolowym.

Zanim zaczniemy - prosimy o poświęcenie chwili na zapoznanie się z Regulaminem Forum. Natomiast jeśli napotkacie jakieś błędy związane z logowaniem - przejrzyjcie "FAQ". Zachęcamy również do raportowania napotkanych błędów w tym miejscu.

Nie zapomnijcie napisać nam, co sądzicie o nowym Forum!
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Jest ok jak na razie, ale jakieś cuda z prośbą o login i hasło mi wyskakują.

EDIT: O, już nie.

EDIT2: O, znowu.

EDIT3: Dobra dobra, a teraz dawać tą niespodziewankę.
 
Pierwszy user na forum, moje serdeczne gratulacje, @rafal12322 :D
 
Cały dzień sprawdzałem czy jest aż tu w końcu się otworzyło :D Jest świetnie ;)

Tylko właśnie, mam dokładnie to samo o czym pisze adventus. Przed napisaniem posta wychodzi okienko z prośbą o login i hasło.
 
Praktycznie co kliknięcie dostaję 2x komunikat:
Witryna http://dev.forums.cdprojektred.com prosi o podanie nazwy użytkownika i hasła. Komunikat witryny: „Enter the password”
I każe mi podać login oraz hasło, klikanie "Anuluj" zaczyna być już męczące.
Windows 7, Firefox, najnowszy
 
Jeśli chodzi o nicki/posty itp, przeczytajcie FAQ logowania. Problem z okienkiem znamy, staramy się rozwiazać :)
 
A dałoby się jakoś nick który mi drugie konto ukradło tutaj zastosować? ;) O, pisanie postów działa..
 
Odbudowywanie listy znajomych czas zacząć

Mogę iść spać spokojnie, bo już się bałem, że ogłoszą PREORDERA i wykupią mi wszystkie EK :p
 
Spostrzegłem, że nie bardzo jestem wstanie zlokalizować "Arena leaderboards" gdzie to się podziało?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom