Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
@serek - poleciał Twój post, bo był nieładny.
Und, nie że coś, ale ludzie tu siebie obrażają, a ich posty zostają. Ja napisałem do wszystkich tu po sobie skaczących, by się dostosowali do tego motta. I nie widzę nic w nim złego. Jak dla mnie gorsze są inne posty tutaj.

I nie piszę tego, by się kłócić^^ W innej sytuacji bym się zgodził z kasacją mojego posta.
 
Und, nie że coś, ale ludzie tu siebie obrażają, a ich posty zostają. Ja napisałem do wszystkich tu po sobie skaczących, by się dostosowali do tego motta. I nie widzę nic w nim złego. Jak dla mnie gorsze są inne posty tutaj.

I nie piszę tego, by się kłócić^^ W innej sytuacji bym się zgodził z kasacją mojego posta.

Wybacz, ale miałam wrażenie, że użyte sformułowanie tylko ludzi rozjuszy, stąd taka decyzja, nic osobistego.
 
Pax, pax, moi drodzy :)

Zastanawiająca, i, po zastanowieniu, przerażająco smutna jest zadziwiająca szybkość, z jaką forumowa brać skoczyła sobie do gardeł. Dziękuję Zielonej i Undomiel za pohamowanie moich emocji. Daliśmy się gromadnie sprowokować. My, forum. Zgrana grupa, potrafiąca zarówno pisać zabawne jednozdaniowce, jak i zawierające tysiące (btw - limit należy usunąć ;)) znaków mikroeseje i polemiki.

<tu powinno być podsumowanie postu, ale niech je każdy dopowie sobie sam - wyjdzie dużo lepiej ;)>

Amen.
 
(...) Zgrana grupa, potrafiąca zarówno pisać zabawne jednozdaniowce, jak i zawierające tysiące (btw - limit należy usunąć ;)) znaków mikroeseje i polemiki. (...)

Słowo skauta, nie mam pojęcia kiedy popełniłam posta z 1337 znaków :p
@Master_Dandelion
Też mi się nie udało znaleźć. Ale ja jestem początkująca mobilnie, więc tego...
 
Najlepiej po prostu przejść na wersję normalną wlepić Orena i wrócić na wersję mobilną.. Ja i tak przeglądam na telefonie normalną - wygodniejsza w użyciu jak dla mnie. :)
 
pomyśleliście może o opcji, żeby można było wydrukować sobie kartkę ze swoimi Osiągnięciami, żeby można było sobie powiesić nad łóżkiem i się napawać każdego wieczora? :)
 
skąd bierzesz te pokłady entuzjazmu, zdradź swój sekret. Skoro ktoś już wydał ciężki hajs, żeby zrobić WYDIZAJNOWANE forum z fajnymi FICZERAMI to dlaczego by nie pójść dalej, żeby użytkownicy mogli się jeszcze bardziej ZIMMMERSOWAĆ w klimat, żeby nakręcić HAJP?

http://www.youtube.com/watch?v=90Empn_2ODA takie skojarzenie :)
 
Też nie lubię, kiedy ktoś, kto w ostatnim okresie nijak nie przyczynił się konstruktywnie do budowania community wpada i rozstawia wszystkich po kątach w poczuciu bycia lepszym i fajniejszym.
O przepraszam, to teraz trzeba być bardzo wielce zasłużonym, żeby na głos wypowiedzieć, że w kiblu śmierdzi?
Ale może niech reszta nie idzie tą drogą, co? Bo na razie widzę, że niektórzy zaczynają sobie skakać do oczu. Zupełnie niepotrzebnie
A dlaczego "niepotrzebnie"? Dla mnie spór jest istotą forum. O ile argumenty są rzeczowe. Jedna i druga strona IMO takie posiada.
@undomiel: Hipokryzja hipokryzją, ale fakt jest taki, że problem istnieje i nie ważne jest chyba, kto go zauważył? Zwłaszcza, że w końcu zrodziło to pożądaną dyskusję.

Żeby nie było, to ja też socziego nie lubię (sorry, taka prawda! :( ).
 


Smutek, ogromny.
Ale, że serio?

Postaram się jutro zwiększyć, tak limit znaków, jak i obrazków.
 
Najlepiej po prostu przejść na wersję normalną wlepić Orena i wrócić na wersję mobilną.. Ja i tak przeglądam na telefonie normalną - wygodniejsza w użyciu jak dla mnie. :)

Nie na wszystkich systemach i przeglądarkach da się przejść na wersję normalną na telefonie niestety. Na Symbianie i Operze mini się nie da. Chyba, że jest to jakoś ukryte tylko dla wtajemniczonych. Bo ja szukałem dosyć długo takiej możliwości i nie znalazłem. W normalnym formacie otwiera mi się tylko główna strona (ta z obrazkami :)). Każde przejście na którekolwiek forum powoduje przejście na wersję mobilną.
 
A właśnie zdążyłem zaopatrzyć się w popcorn i rozsiąść wygodnie w fotelu...

Skoro już wróciliśmy (chyba) do tematu, to pragnąłbym zauważyć, że wśród emotikonek są dwie z identycznym obrazkiem, ale różnym kodem: :devil: oraz ]:-&gt; . Ta pierwsza ma kod (powstawiałem spację) ": devil:", a druga "]: -&gt;", choć podpisana jest "]: ->".
 
Przydałoby się, by przy korzystaniu z opcji przeszukania wątku, posty były sortowane wg daty, od ostatnio napisanych na pierwszej stronie wyszukania, do tych najstarszych na ostatniej stronie wyszukania. Bo teraz to losowe jest.
 
Ale, z tego co widzę, w wyszukiwaniu zaawansowanym jest opcja sortuj wyniki wg i m.in.: data ostatniego posta malejąco/rosnąco
 
Ale, z tego co widzę, w wyszukiwaniu zaawansowanym jest opcja sortuj wyniki wg i m.in.: data ostatniego posta malejąco/rosnąco
Sorry, zapomniałem dodać, że to szybkie wyszukiwanie. Tam też powinno być jakieś domyślne sortowanie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom