Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Weźcie wyłączcie powiadomienia dla postów niewidocznych dla zwykłych userów, tylko się człowiek stresuje, gdy go moderator w ukrytym poście zacytuje :harhar:
View attachment 2669

Muahahaha.
z.
 

Attachments

  • hjdfkgt.png
    hjdfkgt.png
    1.1 KB · Views: 33
Last edited by a moderator:
Do czego służy User Tag List?

A to prawdopodobnie ktoś przypadkowo kliknął. Bom się już zląkł, że mnie na czarną listę wciągnięto i teraz mój portret będzie robił za tło tarczy do rzutków.
 
Last edited:
Rozumiem, że nie ma już co oczekiwać na jakiekolwiek usprawnienia forum?
Obiecywanych udogodnień jak nie było, tak nie ma. Przypomnę tylko, tak pro forma, że przydałaby się belka nawigacyjna na dole strony, kasowanie powiadomień bez konieczności wchodzenia w każde z nich i może jakiś osobny dział z odnośnikami do postów czerwonych. U nas się mało udzielają, ale przynajmniej na obcojęzycznym czasami coś interesującego napiszą.
 
Rozumiem, że nie ma już co oczekiwać na jakiekolwiek usprawnienia forum?
Obiecywanych udogodnień jak nie było, tak nie ma. Przypomnę tylko, tak pro forma, że przydałaby się belka nawigacyjna na dole strony, kasowanie powiadomień bez konieczności wchodzenia w każde z nich i może jakiś osobny dział z odnośnikami do postów czerwonych. U nas się mało udzielają, ale przynajmniej na obcojęzycznym czasami coś interesującego napiszą.
Poproś Serka o uaktualnienie fixa :p
 
Serkowi to by się chciało, ale pewnie jakby w nagrodę go zaszczycono tytułem moda. :p
Wiesz no, moda nawet nie chcieli mi dać na jeden dzień, na 1 kwietnia... A od 2-3 lat się o to pytam.

Arwilowi nawet kiedyś dali, a mi nie chcą. Gdzie ta sprawiedliwość? xD
 
Twoje nawet chwilowe rządy przyczyniłyby się do zmiany oblicza wszystkich trzech forów i nieodwracalnych zmian. Strach, płacz i pogorzelisko. To i tak niewiele co mogłoby nas spotkać w tych postapokaliptycznych czasach.
 
Last edited:
Tak się czasem dzieje po zbyt długim przeglądaniu strony - albo gdy przypadkiem coś się zmuli, i klikniesz dwa razy ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom