Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Od siebie chciałem jedynie napisać, iż jestem zachwycony funkcjonowaniem niniejszego forum. Pierwszy raz spotykam się z forum, w którym tak bardzo dba się o kulturę języka i kulturę w ogóle. Tak trzymać!
 
Mam pytanie odnośnie nowych postów w wątku. Czy da się ustawić dla konta sprzed ilu dni mają się pokazywać te nowe posty? Chodzi mi mniej więcej o coś takiego, że z racji ogrywania gry nie czytam niektórych wątków, natomiast chciałbym do nich wrócić po skończeniu Wiedźmina. I w momencie, gdy kliknę "Idź do pierwszego nowego posta", to czy pokaże mi się pierwszy nieczytany post bez żadnych ograniczeń, czy też pierwszy nieczytany z ostatnich np. 10 dni?
 
Kliknięcie w nazwę tematu przenosi do pierwszego nieprzeczytanego posta, a przycisk "idź do ostatniego posta" mówi sam za siebie :)
 
Wiem, tylko nie trwa to cały czas. Na przykład, ostatni post w temacie "Wiedźmin 3: znaki" został napisany 29.05 i w chwili obecnej ikonka wątku jest wygaszona i nie mam opcji przejścia do pierwszego nieprzeczytanego posta (a postów w tym temacie nie czytałem praktycznie od premiery).
 
Dziwne, bo ja po jeszcze dłuższej przerwie miałem praktycznie każdym wątku możliwość przejścia do miejsca, w którym skończyłem.
 
A ja właśnie nie mam takiej możliwości, jedynie do dziesięciu dni wstecz, jak sprawdziłem. I zastanawiam się, czy to można gdzieś zmienić?
 
Forum z tego co wiem jest zintegrowane z GOG Galaxy - czy to oznacza że lista znajomych z forum importuje się automatycznie na gog galaxy czy nie?
 
ULUBIONE POSTY



Chyba nie muszę opisywać. Funkcjonalność pozwala dodać posta do ulubionych. Zakładkę można odnaleźć w profilu. Aby dodać post do ulubionych, wystarczy kliknąć link z gwiazdką na dole każdego posta.

Pomysłodawcą jest @Keth i z tego co ustaliliśmy, to prawdopodobnie jedyne forum z taką funkcją :)

Have fun. Czekam na feedback i ewentualne zgłoszenia błędów.
 

Attachments

  • favsprofile.png
    favsprofile.png
    53.2 KB · Views: 29
Mi tam się bardziej podoba ta nowość:



Tylko czemu ja nic tam nie mam?? :(
Ewidentny błąd wyświetlania.
 
Nie, to nie jest błąd. Historia nie obejmuje banów wstecz (acz obejmuje te które aktualnie są nałożone). Musicie liczyć na pamięć moderatorów, a ta nie szwankuje. ;)
 
PRZYKLEJONE POSTY

Od dziś w tematach mogą widnieć przyklejone posty, które będą pojawiać się jako pierwsze na każdej stronie wątku. Jeśli chcecie przykleić jakiś post, wystarczy dać znać moderatorom. :)



Have fun.
 

Attachments

  • stickyposts.jpg
    stickyposts.jpg
    67.7 KB · Views: 29
POWIADOMIENIA SUBSKRYPCJI

Od dziś, kiedy w wątku który subskrybujesz ktoś napisze wiadomość, zostaniesz o tym poinformowany odpowiednim powiadomieniem. Każde nowe powiadomienie to oddzielny temat, który subskrybujesz.



Powiadomienia subskrypcji można włączyć (domyślnie wyłączone) w ustawieniach profilu, zakładka ogólne na samym końcu listy.

 

Attachments

  • subssettings.png
    subssettings.png
    7.2 KB · Views: 25
Status
Not open for further replies.
Top Bottom