Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
@Eri94
Widzę, że kolumna z powiadomieniami w mobilnej wersji forum wreszcie działa jak należy, bo wyświetla się w całości.
Good job.
 
POWIADOMIENIA GRUP

Od dziś dostępne są tzw. powiadomienia dla grup.



Subskrybując grupę lub dyskusję w danej grupie, możemy włączyć pokazywanie powiadomień związanych z taką subskrypcją w profilu, zakładka ogólne, ostatnia pozycja (domyślnie wyłączone). Powiadomienia liczone są dla grup i dyskusji, nie wiadomości. Oznacza to, że 10 nowych postów w jednej dyskusji czy grupie wygeneruje tylko jedno powiadomienie.

 

Attachments

  • groupmsg.png
    groupmsg.png
    33.7 KB · Views: 28
  • groupmsgsettings.png
    groupmsgsettings.png
    7 KB · Views: 24
Zakładki w profilu: wiersze informujące o dostanym przez nas podziękowaniu, wzmiance lub cytacie, zostały wyróżnione.



P.S. Zostało też naprawione parsowanie URL w scalanych postach.
 

Attachments

  • owner.png
    owner.png
    13.2 KB · Views: 26
Witam .
Mam problem odnośnie wydanego patcha którego zainstalowałem w dniu dzisiejszym , otóż w poprzedniej wersji patcha miałem moda zmieniającego efekty wizualne, kolory i grę świateł... po instalacji patcha 1.10 juz go nie ma :(
Chcąc z powrotem podmienić pliki, program w ogóle się nie włącza... dopiero jeśli wgram oryginalne pliki, gra się włącza. Jak rozwiązać ten problem ?
 
Miałem dłuższą przerwę w pisaniu na forum z racji wyciszenia przed premierą W3. Kilka dobrych tygodni temu zacząłem przeglądać inter i trochę się zdziwiłem, widząc, jaki zamordyzm tam panuje. Raz że każdy temat jest eskortowany przez co najmniej dwóch modów (WTF!?), dwa - najmniejsze zboczenie z tematu jest karane w najlżejszym przypadku skasowaniem wpisu. Nie ukrywam, że lekko się wkurzyłem, gdy napisałem długiego posta, którego po kilku minutach mod usunął, tylko dlatego, że nieznacznie odbiłem od głównego tematu. o_O Aż chciało się zacytować komendanta Loredo. Co tam się stało!?!? Pytam tutaj, bo na interze zapewne nie tylko nie otrzymałbym odpowiedzi, ale jeszcze dostałbym warna za szerzenie zamętu.
 
Po premierze gry przybyło użytkowników to i dyscyplinę trzeba było zaostrzyć. :p

Ja za to byłbym wdzięczny za wyjaśnienie czym różnią się Redpointy od Dzięki!-pointów.
 
@Vojtas, ale przecież i tak wiadomo, że to my (polscy modzi) jesteśmy antychrystami wprowadzającymi komunistyczną cenzurę, którzy nienawidzą użytkowników i tylko czekają żeby ich zniszczyć :p

---------- Zaktualizowano 14:39 ----------

Ja za to byłbym wdzięczny za wyjaśnienie czym różnią się Redpointy od Dzięki!-pointów.

Kolorkiem :whistle: A tak naprawdę to twoja wola jak sobie zinterpretujesz ;) Zasadniczo jest tak, że jak zadasz pytanie, a ktoś na nie odpowie to zamiast pisać posta z podziękowaniem, po prostu klikasz 'dzięki'. REDpointy z kolei niejako przejęły rolę dawnych plusów.
 
@Vojtas , ale przecież i tak wiadomo, że to my (polscy modzi) jesteśmy antychrystami wprowadzającymi komunistyczną cenzurę, którzy nienawidzą użytkowników i tylko czekają żeby ich zniszczyć
Przynajmniej szczerości wam nie brak xD.
 
Jak to tak? Co tydzień (ewentualnie dwa, dokładnie nie pamiętam) coraz mniej forumów na stronie głównej. Najpierw MOBA, teraz RedKit ... Ale TW zostaje tak? :p
 
Może jestem mało spostrzegawczy ale z zakładki strony wypadło przekierowanie na forum REDKit :blink: ...

Czy to błąd, czy może celowe dogaszanie (przez RED'ów) tematu narzędzi do modyfikacji dla serii Wiedźmin? :shock:
 
@I_w_a_N, rozejrzyj się po forum zamiast siać panikę :p Przekierowanie na forum REDkita jest w dziale Wiedźmina 2, a docelowo tematy zostaną przerzucone na główne forum.
 
Bo trwają przenosiny i ostatecznie forum REDkita przestanie być osobnym forum, a zostanie subforum Wiedźmina 2 tutaj.
 
W profilu użytkownika forum jest kategoria "Ostatni odwiedzający w profilu forumowym" oraz istnieje pod nią dopisek "Ostatnio 10 użytkownik(ów) odwiedziło tę stronę". U mnie przykładowo jest kilka różnych nicków, właścicieli których nie podejrzewałbym o szczególne zainteresowanie moją osobą ani moim profilem, na którym nic zresztą nie ma, a część z nich wyglada bardziej na jakieś boty. W dodatku podobno ta strona, czyli mój profil, była odwiedzana już 14 223 razy. Tak ogromna jak na moje standardy popularność wydaje mi się cokolwiek podejrzana. Wiem, że mam oddanych psychofanów, ale nie aż tylu.
Cóż więc to jest i co właściwie pokazuje?
 
W profilu użytkownika forum jest kategoria "Ostatni odwiedzający w profilu forumowym" oraz istnieje pod nią dopisek "Ostatnio 10 użytkownik(ów) odwiedziło tę stronę". U mnie przykładowo jest kilka różnych nicków, właścicieli których nie podejrzewałbym o szczególne zainteresowanie moją osobą ani moim profilem, na którym nic zresztą nie ma, a część z nich wyglada bardziej na jakieś boty. W dodatku podobno ta strona, czyli mój profil, była odwiedzana już 14 223 razy. Tak ogromna jak na moje standardy popularność wydaje mi się cokolwiek podejrzana. Wiem, że mam oddanych psychofanów, ale nie aż tylu.
Cóż więc to jest i co właściwie pokazuje?
Ludzie lubią wiedzieć z kim dyskutują. Czasem sam zaglądam do czyjegoś profilu. Mój odwiedzano ponad 80 tys.:geraltaha:
 
Nawet nie próbowałem konkurować w tej dyscyplinie, brońcie bogowie, nie cieszę się rozpoznawalnością Justina czy innej Dody, ale tak szczerze, to ciężko mi sobie wyobrazić, że tysiące ludzi postanowiły odwiedzić mój profil, bo nawet tylu forumowiczów nie przewinęło się przez to szacowne forum. Nawet jeśli wziąć pod uwagę, że ktoś zajrzał dwa albo nawet trzy razy z nadzieją, że może trafi w końcu na sesję rozbieranych łazienkowych selfie, to i tak czternaście tysięcy odsłon profilu, nie mówiąc już o osiemdziesięciu, a pewnie są tu i sławniejsi celebryci, budzi podejrzenie, że mocno zawyżona jest ta statystyka i obejmuje coś więcej, niż tylko same fizyczne odwiedziny w profilu.
Przyznawać się, kto tam był, będę liczył.
 
Last edited:
Heh, za to mnie odwiedzają prawie same znane osobistości xD

Ostatnio 10 użytkownik(ów) odwiedziło tę stronę:
Centarius, domidawi, Galadh★, gukua, Hostile★, kuba_21, Sidorrex, SMiki55★, Yngh★, zimny123z

Ta strona była odwiedzona 47,625 razy.

W sumie skąd takie duże liczby, to nie wiem. Aktualne forum ma prawie 2 lata. 730 dni. Jest to zliczane chyba właśnie od startu aktualnej wersji forum. Wychodzi 65 odwiedzin dziennie. A od czasu startu tego forum moja aktywność jest już bardzo ograniczona, więc też nie wiem skąd tego tyle :p

Ale w sumie: wali mnie to, mam inne zmartwienia, chociażby inżynierka xD
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom