Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
@raison d'etre Niestety nie jestem w stanie odpowiedzeć na Twoje pytanie, ale za to właśnie odwiedziłem Twój profil ;).

Skoro jesteśmy już przy tej tematyce, spytam się Was, drodzy forumowicze, czy kolejność wśród tych "Ostatnio odwiedzających" jest przypadkowa, czy może po którejś ze stron są "najświeżsi" odwiedzający?
 
No proszzz... Najpierw fora, a następnie nawet admina zdegradowali :p

Edit:
I żeby nie było, że tylko taki lekki trolling to zapytam od razu - dzisiaj po raz pierwszy od kiedy jestem na forum oficjalnie zarejestrowana zdarzyło się, iż forum mnie wylogowało automatycznie. Nie pisałam, czytałam. To jakiś nowy ficzer? ;)
 
Last edited:
Szkoda, że w Społeczności zniknęło bezpośrednie przejście z belki nawigacyjnej do głównej strony forum czyli Serii gier Wiedźmin. Teraz pozostaje albo używanie Szybkiej nawigacji, które jest średnio komfortowe, przechodzenie przez Home, albo otwieranie Społeczności w osobnym oknie czy zakładce. Rozumiem, że jest to dział odrębny, ale poprzednie rozwiązanie było moim zdaniem wygodniejsze.
 
Czy ktoś mógłby w skrócie napisać co się zmieniło na forum po tej przerwie w działaniu? Dopiero się zalogowałem, ale nie mogę się doszukać jakichś większych zmian, więc zastanawiam się, czemu ta "konserwacja" miała służyć.
 
Dział społeczności jest teraz wspólny dla Wieśka i CP2077.

Dzięki :). Od kilku dni jestem ciagle w rozjazdach i nawet ta zapowiadana przerwa mnie zaskoczyła :D. A do społeczności jeszcze nie dotarłem :).

---------- Zaktualizowano 12:13 ----------

Szkoda, że w Społeczności zniknęło bezpośrednie przejście z belki nawigacyjnej do głównej strony forum czyli Serii gier Wiedźmin. Teraz pozostaje albo używanie Szybkiej nawigacji, które jest średnio komfortowe, przechodzenie przez Home, albo otwieranie Społeczności w osobnym oknie czy zakładce. Rozumiem, że jest to dział odrębny, ale poprzednie rozwiązanie było moim zdaniem wygodniejsze.

OK, teraz już wiem o co w tym poscie chodzi. I podpisuję się pod tym rękami i nogami. Bardzo niewygodne to nowe rozwiązanie.
 
Trochę namieszali i jest o kliknięcie więcej ale da się przywyknąć.

Człowiek to takie zwierzę, że do wszystkiego się przyzwyczai :p. Ale nie o to tu chodzi. Ja chcę, żeby na forum było mi wygodnie. I rozumiem kwestie techniczne, itd., ale jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć, żeby dla średnio uzdolnionego programisty wstawienie odnośnika do głównego forum do belki stanowiło problem.
 
Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę, że temat społecznościowy na głównej stronie nie zmienia koloru mimo zaistnienia w tym dziale nowych postów i przez dłuższy czas sądziłem, że nikt nic tam nie tworzy. Trzeba tam wejść, by się przekonać, że jednak nowe posty się pojawiły. To taki nowy ficzer, czy cośtam cośtam?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom