Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę, że temat społecznościowy na głównej stronie nie zmienia koloru mimo zaistnienia w tym dziale nowych postów i przez dłuższy czas sądziłem, że nikt nic tam nie tworzy. Trzeba tam wejść, by się przekonać, że jednak nowe posty się pojawiły. To taki nowy ficzer, czy cośtam cośtam?
Zaraz coś się wymyśli xD
 
Właśnie widzę, że trwają prace na żywym ciele forum. Na dwoje babka wróżyła. Albo się poprawi, albo się nie poprawi.

ed
Jak nie poprawią, to ja coś poprawię
Coś się taki nadaktywny i produktywny zrobił? Wiosenna energia rozpiera?
 
Last edited:
Szkoda, że w Społeczności zniknęło bezpośrednie przejście z belki nawigacyjnej do głównej strony forum czyli Serii gier Wiedźmin. Teraz pozostaje albo używanie Szybkiej nawigacji, które jest średnio komfortowe, przechodzenie przez Home, albo otwieranie Społeczności w osobnym oknie czy zakładce. Rozumiem, że jest to dział odrębny, ale poprzednie rozwiązanie było moim zdaniem wygodniejsze.
Przyznaję rację - mam nadzieję, iż nowe rozwiązanie nie jest ostatecznym. IMO społecznościówka została mocno wyalienowana - brak dostępu z subforum do strony głównej uważam za .. niedopatrzenie. Uprzejmie proszę o naprawienie tego drobnego błędu.
 
Przyznaję rację - mam nadzieję, iż nowe rozwiązanie nie jest ostatecznym. IMO społecznościówka została mocno wyalienowana - brak dostępu z subforum do strony głównej uważam za .. niedopatrzenie. Uprzejmie proszę o naprawienie tego drobnego błędu.
Serkowy fix i po problemie. Nie musisz dziękować xD
 
Pomniejszy problem to layout społecznościowego tematu. Jest on zrobiony w wersji wiedźminowej, która to wersja nie do końca współgra z layoutem forum cyberowego. Właściwie to wcale nie współgra.
 
Czy tylko ja nie wiem jak umieszczać gify na stronie, czy nie ma takiej możliwości? Ani embedując gif'a, ani używając Gfycata w odpowiednich tagach, nie mogę zmusić obrazka do wyświetlania się.

Okey, wygląda na to, że gif był za duży i temu wyświetlany był jaki statyczny obrazek w tagach
 
Last edited:
Czy to już ostateczna wersja wyglądu działu społecznościowego? Można już zgłaszać spostrzeżenia, wysuwać sugestie i formułować to tylko opinie?
 
Jest błąd przy ładowaniu gfy. Tworzy się div o wysokości 2400px. A nie o wysokości równej wysokości diva.
 
Kurczę, dlaczego nie mogę w nic kliknąć w sekcji OT?
Ani linki, ani redpointy, ani odpowiadanie na posty nie działa, z odnośnikami do nicków to samo. :C

Właściwie wszystko mam "nieaktywne", dopiero odnośniki pod i nad stroną z postami do poszczególnych działów i szybka odpowiedź działają.
 
Last edited:
Ten neutralny layout społeczności jest delikatnie mówiąc beznadziejny. Wg mnie zdecydowanie lepszym wyjściem byłoby zostawić go po staremu, albo zmienić na wersję CP. Wszystko tylko nie ten beznadziejny biały...
 
To nie w białym (w sumie to jest jasnopopielaty bardziej) problem (przynajmniej dla mnie), ale w zupełnie niewyróżniającym się wyróżnianiu (sic!) tematów z niowymi postami. A wystarczyłoby, gdyby tematy, które NIE zawierają nowych postów, ale są popularne/przyklejone miały ikonkę ciemnoszarą. A tę "czerwoną" (to nie jest czerwony!) zostawić dla tematów z nowymi postami.
 
Społecznościówka jest obecnie okrutna :(

Wychodzę z założenia, iż operujecie na żywym skrypcie i pewne rzeczy ulegną zmianie. Nie, abym miała coś przeciwko połączeniu Wiedźminlandu z CP, ale jak na razie średnio się to dla mnie sprawdza. Design mi osobiście się nie podoba, ponieważ przechodząc ze strony głównej TW do subforum community czuję się, jakbym trafiła w ślepy zaułek. Do tego taki byle jaki zaułek, ponieważ strona główna i pozostałe subfora mają swój styl. Jestem zdania, sekcja community też taki posiadać powinna.
Poza tym, praktycznie nic tam nie działa (jeszcze) - jak wspomniał już @Szincza.
:p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom