Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
sserek;n6858760 said:
Prawdopodobnie owrót do funkcjonalności sprzed lat, którą potem wyparły REDpointy. Czyli dajesz komuś orena i piszesz komentarz czemu przyznałeś go. I nie można dawać chyba więcej niż 1 oren dziennie.
Żeby tak jeszcze wróciły minusy, wybaczyłbym nawet nową szatę graficzną. :p
 
Okej. No to zaczynamy :p
1. Jak edytować posta?(?) A tu tylko postu umiem a nie umiem przypientych wątków edytowac
2. Jak ustawić avatar?(?). Okej sam już doszedłem do tego
3. Brak paska z osobami online w tym temacie/forum na dole :/ (-)
4. Grafika ładna ale nie czytelna. Muszę się skupić aby kliknąć we właściwy temat itd.(brak wyraźnych kresek pomiędzy postami).(-)
6. Gdzieś znikły ok.70 moich wpisów w liczniku :)(-)
7. Brak rang (dziecko niespodzianka, zmutowane dziecko itd.(-)
8. Ładna oprawa, ale gorsza od poprzedniej(mało przejrzysta) (+/-)
Wiem przyzwyczaję się po dłuższym czasie :/ ale i tak wole stare :)

 
Last edited:
Czy subskrypcje tematów zostały sczyszczone? Z jednej strony musiałem od nowa ustawić sobie śledzenie jednego ze swoich tematów, z drugiej - po zaznaczeniu w profilu opcji "cały czas" mogę zobaczyć "Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia" - ale tylko one, nawet bez tego, którego śledzenie ustawiłem sobie przed paroma minutami...
 
Słuchajcie, piszę tu, bo mi się tamte 2 tematy za cholerę nie chcą załadować (i na FF, i na Chrome - na Explorerze ładują się z prędkością światła, ale za to nie mogę się zalogować, więc jadę na 2 przeglądarki), więc proszę potem któregoś z modów o przeniesienie.
1. Cały ten temat właśnie odpaliło mi w na jednej stronie - http://scr.hu/0uyj/nm5ue
2. Bez sensu zostało wprowadzona funkcja odświeżania w powiadomieniu, że nowy post doszedł - ja sobie zawsze odpalałem w nowej karcie z tego linka a teraz przekierowuje mnie na główną stronę for.
3. Jak kiedyś tamten panel z powiadomieniami fajnie się rozwijał i z połączeniem z fixem Sserka można było bezpośrednio przechodzić do tematu. Teraz trzeba odpalić stronę z powiadomieniami, włączyć odpowiednią zakładkę i dopiero przejść do odpowiedniego tematu. Bezsensowne skomplikowanie.
Szincza napisał: "Masz przecież Redpointy."
Tylko że wtedy był fajny podział, moim zdaniem - punkty na posty, które na nie zasługiwały, podziękowania na pierdółki, no przynajmniej ja tak do tego podchodziłem - facet napisał mądrego posta, z którym się zgadzam - więc wciskam pointa, żeby pokazać moją zgodność itd., natomiast podziękowania to po prostu podziękowania. Pewnie trzeba będzie przywyknąć do zjednoczenia jednego z drugim, ale trudno, do tego jeszcze mogę się przyzwyczaić. Ale nie przyzwyczaję się do upośledzenia wielu funkcji. No się czuję, jakbym grał w The Sims 4 - no niby lepsze, fajne, budowanie lepsze, właśnie, budowanie. Owszem, budowanie lepsze, ale cała reszta ssie - nawet w porównaniu do dwójki (nie będę wchodził w szczegóły, chodzi o samą analogię). Pewnie poprzez zmianę silnika i szaty graficznej coś forum zyskało, ale to jest maleńki plusik w porównaniu do tego, co się stało ze starymi przydatnymi rzeczami - po prostu je wcięło.


--- Zaktualizowano 02-11-16, 20:40 ---

http://scr.hu/0uyj/x9pox - czy to jest normalne? XD

--- Zaktualizowano 02-11-16, 20:48 ---

A, jeszcze coś. Dlaczego zmieniono opcje pod PPM, kiedy słowo jest podkreślane? Kiedyś normalnie przy literówce wracałem do danego słowa strzałkami, na klawiaturze wciskałem przycisk pomiędzy Windowsem a Ctrl, wybierałem pierwszą propozycję z góry (w 99% to było słowo, o które mi chodziło), wracałem na koniec posta i pisałem dalej. Teraz, jako że mam tylko opcję "wklej" oraz "dodaj tabelę" (po cholerę ona w ogóle została dodana? Komu się ona przyda?), muszę ręcznie poprawiać błąd. Różnica sekundowa, wielkiej różnicy to nie robi, ale kiedy ktoś z autokorekty korzystał tak jak ja, to teraz ten mus ręcznego poprawiania wybija trochę z rytmu. Ew. trza będzie pisać posty w Wordzie i przeklejać.

--- Zaktualizowano 02-11-16, 21:12 ---

Po ponownym włączeniu tematu, dalej wszystkie strony rozwlekło na jedną (jak w punkcie pierwszym).



Po nakierowaniu na opis działu, pokazuje w dymku "error" - http://scr.hu/0uyj/ubiz1
 
Last edited:
Czemu muszę za każdym razem gdy wchodzę na forum się logować. to jest uciążliwe!!! Kiedyś tak nie było i było lepiej!!!
 
Forum zalicza jako nieprzeczytane posty, które przeczytałem parę dni temu. Litości, po prostu nie da się poruszać po tym. Zorientowanie się, co oznaczają różne dziwne ikonki też jest trudne. Zero intuicyjności.
 
Mi również brakuje opcji "Dzięki!", powrotu orenów szczerze mówiąc zbytnio nie rozumiem. Layout nieczytelny, wszystko się zlewa. Tyle mam do dodania poza tym, że utrzymuję, że wstrętnie to teraz wygląda.
 
Wchodząc tu dzisiaj poczułem się co najmniej obco. Nowy wygląd, ja bez swojego avatara, jak chcę przeczytać nowe posty w temacie to dziwne błędy:
Określono nieprawidłowy adres URL. Jeżeli wystąpił błąd i ta strona powinna istnieć, skontaktuj się z administratorem systemu i poinformuj o tym komunikacie.
​Jeszcze przed chwilą wywaliła mi się zakładka w przeglądarce przy pisaniu posta. Jednak trzeba było wejść przez Chrome, a nie przez Edge ;]
​@Marcin_Momot - wierzę, że będzie jak piszesz :)
 
Też miałem ten problem. dodatkowo nijak nie idzie się zalogować przez Liska. :( Poza tym musiałem sobie ręcznie wgrać avatar, bo zgubiło.
 
Tak obecnie wygląda u mnie strona tego tematu. Czy ktoś zechce mi wyjaśnić, w jaki sposób mam przywrócić poprzedni sposób działania forum? Nie dość, że wygląda to paskudnie, jak jakaś wersja na telefony, to w dodatku posty wyświetla w odwróconym porządku, czyli najnowszy jest na pierwszej stronie na samej górze.
 
raison_d_etre;n6864650 said:
to w dodatku posty wyświetla w odwróconym porządku, czyli najnowszy jest na pierwszej stronie na samej górze
Nad postem Ketha masz "OSTATNIA AKTYWNOŚĆ" i "WPISY". Kliknij to drugie.
 
A jakiś sposób na to, by dało się ustawić większą liczbę postów na stronie? Próbuję to zmienić w user settings, ale uparcie nie chce przyjąć żadnych innych wartości oprócz ustawień domyślnych, co oznacza piętnaście postów. Czy ta wartość jest gdzieś dodatkowo wpisana na sztywno?

ed
zi3lona;n6864840 said:
Hm, ja to ustawiłam wchodząc w ustawienia użytkownika --> konto i niżej jest opcja ustawienia liczy postów na stronę, mam 40 i normalnie działa. Trzeba pamiętać o zatwierdzeniu zmian.
Tak właśnie czynię, ale to nic nie zmienia. Po kliknięciu na zapisz zmiany wraca do użyj ustawień domyślnych. Spróbuję jeszcze usunąć kukizy, może coś zadziała.

I dlaczego strona uparcie przewija się na samą górę?
 
Last edited:
Hm, ja to ustawiłam wchodząc w ustawienia użytkownika --> konto i niżej jest opcja ustawienia liczy postów na stronę, mam 40 i normalnie działa. Trzeba pamiętać o zatwierdzeniu zmian.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom