Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
sserek;n6918380 said:
Hurra... spadaj z takim rozwiązaniem :p Ja chcę mieć odnośnik z poziomu forum, bo bliżej :p


Myślę, że powinieneś zrobić jakiegoś fixa na to ;)



Hostile , jak to mówią: łatwo przyszło, łatwo poszło. Szybko nadrobisz, ale stracić twarz? To czasem jest nie do odzyskania. A nawet jeśli, to pamiętasz film Bez twarzy? Cage niby twarz odzyskał, ale jego mimika? ;P
 
Hostile;n6918490 said:
2600. Teraz jest tylko 2532... Gdzie się zapodziała reszta? :p
To były pewnie Redpointy, które otrzymałeś wczor... tzn, w Okresie, Który Nie Istniał. Wzięliśmy złą pigułkę :v
 
Sylvin;n6918660 said:
Hostile , jak to mówią: łatwo przyszło, łatwo poszło. Szybko nadrobisz, ale stracić twarz? To czasem jest nie do odzyskania. A nawet jeśli, to pamiętasz film Bez twarzy? Cage niby twarz odzyskał, ale jego mimika? ;P
No to trzymaj twarz na zastępstwo :p




--- Zaktualizowano 08-11-16, 19:37 ---

SMiki55;n6918760 said:
To były pewnie Redpointy, które otrzymałeś wczor... tzn, w Okresie, Który Nie Istniał. Wzięliśmy złą pigułkę :v



Nie-e, one były wcześniej. I zostały skradzione pod osłoną nocy (i zmiany forum) :p Granda! Degrengolada!
 
Last edited:
Hostile;n6918790 said:
No to trzymaj twarz na zastępstwo :p
Teraz czuję, że nie jestem sobą. Jakieś jeszcze genialne pomysły? :p


SMiki55;n6918940 said:
Najbardziej efektywny sposób przeprowadzania... dobrej zmiany.
Może lepiej odpuśćmy z politykierami, bo wyjdziemy na tym jak Zabłocki na mydle xD

Może ktoś tu jest w stanie powiedzieć nam, uchylić rąbka tajemnicy na temat zmian na forum? Może dacie nam wejść jeszcze na stare forum na chwilkę? ^^ :)
 
Sylvin;n6919480 said:
Może lepiej odpuśćmy z politykierami, bo wyjdziemy na tym jak Zabłocki na mydle xD
Czyli nie zakładamy Komitetu Obrony Forum i nie organizujemy czerwonych piątków na Jagiellońskiej? :sad:
 
W najbliższy piątek może się nasz protest nie przebić w Warszawie. Mogą nas wziąć za jakiś odłam, czegoś... ;)

Poważnie, to dużo ubyło z przyjemności przeglądania forum po tej zmianie. Stara szata i czytelność była wg mnie lepsza.
 
Ucieszyłem się gdy zobaczyłem, że forum jest znowu w naprawie, łudziłem się, że największy błąd u mnie czyli niemożliwość wyświetlania wiedźmińskiego forum w trybie wpisy zostanie naprawiony. No, ale nie, nie został. Cóż... może następnym razem ;).
 
Last edited:
Maciekw.132;n6925860 said:
największy błąd u mnie czyli niemożliwość wyświetlania wiedźmińskiego forum w trybie wpisy zostanie naprawiony. No, ale nie, niezostał. Cóż... może następnym razem ;).

Też tak mam. Pisałem o tym w temacie o bugach. Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać, aż to naprawią i wczytywać tematy w trybie ostatniej aktywności, a potem przełączać na wpisy.
 
W_Wallace;n6925880 said:
Też tak mam. Pisałem o tym w temacie o bugach. Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać, aż to naprawią i wczytywać tematy w trybie ostatniej aktywności, a potem przełączać na wpisy.
Ja do samego czytania, bo udzielam się dosyć rzadko się teraz wylogowuję. Wtedy wszystko działa super ;).
 
U mnie przynajmniej zaczęła działać opcja ustawiania liczby postów na stronę. I to tyle. Jak wylogowywało tak wylogowuje. Forum rozkopane i z kolejnymi niedziałającymi funkcjami. Jaka piękna katastrofa.
To kiedy będzie lepiej? - zapytacie.
Ano, lepiej to już było.
 
Last edited:
Jak to mówią... cierpliwość to grób dla przeraz?
​...przywar ;P
​Także pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać jak na pierwszej linii frontu IT Redów będzie wrzucać do grobu przywary.
Bo co my biedni maluczcy możemy? Rozsiąść się na fotelu z chipsem i piciem,
​..ale i z mozołem wskazywać linię frontu gdzie leży przywar jeden, drugi, trzeci i czekać ;D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom