Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Chyba forum zaczęło jakoś kulać się do przodu. Mogę bez problemu pisać posty, a i przeglądanie z poziomu wpisów zaczęło działać :) Teraz tylko ogarnąć nowe funkcjonalności i z pełną parą mogę wrócić do niepisania i przeglądania :p
 
Użytkowniku @W_Wallace, nie pisz posta pod postem. Upomina cię (od niedawna niebieski) moderator Hostile.
:listen:
 
Last edited:
W_Wallace;n6928470 said:
To mówiłem ja, czerwony W_Wallace :p

 
SMiki55;n6928520 said:
Wyparowanie redpointów i aczivów było w końcu zamierzone, czy to tylko wypadek przy pracy?
Amnestia, panie, amnestia! Przyjście nowego porządku wiąże się z czystym kontem u każdego forumowego banity - zapomnieniem o wszystkich krzywdach, upomnieniach i ostrzeżeniach. Oraz z pustymi kieszeniami.

Vivat, Tabula Rasa! :p
 
Hostile;n6928560 said:
Vivat, Tabula Rasa! :p

Viva levativa!! :D

My tu chyba mieli pisać o nowym forum, a tu nadal trwa aklimatyzacja :) Ale jedno można stwierdzić od razu ... SPAM wszędzie jest taki sam :D
 
Last edited:
Hostile;n6928560 said:
Amnestia, panie, amnestia! Przyjście nowego porządku wiąże się z czystym kontem u każdego forumowego banity - zapomnieniem o wszystkich krzywdach, upomnieniach i ostrzeżeniach. Oraz z pustymi kieszeniami.

Vivat, Tabula Rasa! :p

Upomnień mi jakoś nie wyczyściło :v
 
Hostile;n6928710 said:
Wszelki duch, olaboga, któż to się tutaj pojawił? :p

no elo


​bardzo chciałem powrócić w innym tonie niż wracałem zawsze, ale... czy tylko mnie to forum ledwo działa? :D to nowe jest?
 
socchi;n6928750 said:
kto tu jeszcze zagląda a kto rozdaje bany? spowiadaj Hostile , weź no mnie wprowadź w realia
Nie wiem, nowe forum jest od kilku dni, a teraz na nim każdy jest niebieski i można go uznać za potencjalnego szpiega stróża porządku :p Zresztą, ostatnio jakiś duży nabór na modków był, teraz sam się nie orientuję, kto swój :p

Łeee, nie działa kreślenie :p
 
Te częste wyłączania to już stan permanentny nowej odsłony forum i mamy się przyzwyczajać, czy rzeczywiście poprawiają coś na lepsze?
 
I_w_a_N;n6929340 said:
Te częste wyłączania to już stan permanentny nowej odsłony forum i mamy się przyzwyczajać, czy rzeczywiście poprawiają coś na lepsze?
Widzę, że nie przyzwyczaiłeś się jeszcze. Od niepamiętnych czasów zawsze, gdy jest nowe forum, to te same jajca są...

Gdybyśmy u mnie w firmie wypuścili tak zbugowany produkt już jako wersję finalną, to byśmy nieźle oberwali. No ale kto REDom zabroni...

Błędy zawsze będą już po wrzuceniu produktu końcowego, ale to tutaj, to jest kurna wersja beta co najwyżej. To nie powinno ujrzeć światła dziennego. Nie wiem jak wy, ale ja nawet nie umiem zedytować posta, bo się mi pusta treść pokazuje...
 
Teraz w ogóle nie ma możliwości edycji, bo jedyne co jest dostępne, to cytowanie i oznaczanie. Good job.

ed
O, jednak jest, ale tylko w tym poście. Poprzednie są chyba traktowane jako nie moje.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom