Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Eee...

Można edytować, ale zostało narzucone jakieś dziwne ograniczenie czasowe (kilka godzin, jeden dzień?).
 
I_w_a_N;n6931710 said:
Eee...

Można edytować, ale zostało narzucone jakieś dziwne ograniczenie czasowe (kilka godzin, jeden dzień?).

Nope, ja nie umiem edytować zaraz po napisaniu posta. Najnowszy FF. Jest opcja edycji, ale tekst postu się nie pokazuje.
 
Cyferki przy nazwach działów z liczbą tematów i postów, wg mnie są całkowicie zbędne i brzydko wyglądają.
 
Masz to samo, co ja miałem wcześniej. Sprawdź, czy wyłączenie albo odinstalowanie greasemonkey coś pomoże.

Aż mnie odrzuca od korzystania z tego forum. Wpisujecie się w nową świecką tradycję wydawanie bubli.
 
Last edited:
raison_d_etre;n6933800 said:
Masz to samo, co ja miałem wcześniej. Sprawdź, czy wyłączenie albo odinstalowanie greasemonkey coś pomoże.

Aż mnie odrzuca od korzystania z tego forum. Wpisujecie się w nową świecką tradycję wydawanie bubli.
Thx, podziałało. No to jeśli REDzi tego nie naprawią, to pożegnajcie się z moim fixem :p
 
Nie wiem w czym problem ;

1. Mail powinien się nazywać : [h=2]Witaj w zamkniętej becie GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej[/h] 2. Wchodzisz w maila , klikasz "graj w zamknięta betę" ;

3. przenosi ciebie na stronę , z napisem "zrealizuj kod" (kod podany jest niżej)

4. klikasz przycisk "zrealizuj kod gog"

5. logujesz się na Gog.com i tyle

6. Potem w "GOG galaxy" wchodzisz w bibliotekę i pobierasz grę ;

7. Grasz

 
Zajrzałem tutaj po paru miesiącach od ostatniej wizyty żeby ogarnąć jak się rzeczy mają, ale w obecnym "imidżu" forum jest tak brzydkie i nieintuicyjne, że podziękuję...
 
Myślę, że przede wszystkim poprzednie forum miało "duszę", odpowiedni klimat a teraz jest trochę za nowocześnie jak wieśkowe klimaty :)
 
(test)
Jak widzę, nie trzeba już odświeżać strony, by zobaczyć swój post. Przedtem tak było (przynajmniej u mnie).
 
Last edited:
W tym rzecz, że nazwa maila się zgadza, tylko zamiast tego "graj w zamkniętą betę" mam "graj za darmo", a kodu nigdzie nie ma. Jeżeli mogę i nie będzie to żaden problem, to mogę do tego wstawić samo zdjęcie wiadomości, bo może po prostu coś źle zrozumiałem.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom