Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Tak się zastanawiam - jak teraz czują się ci nowi forumowicze, którzy weszli na stronę i zagłębili się w dyskusji, a natknęli się na spoilery, które przecież teraz nie działają i przez to dowiedzieli się czegoś czego nie chcieli...

Pamiętam jak dawne forum ostrzegało nas o spoilerach i odpowiednich wątkach dyskusji, a obecnie jest niejako przeciw władnej "polityce".
Po prostu pięknie.

P.S. Może "nowe forum" to tylko jakiś cyber-atak wrogich sił ze wschodu, a RED'zi próbują teraz wszystko odratować i nie dzielą się prawdą tylko po to aby nie siać paniki?
 
Wydaje mi się że obrywamy teraz za psioczenie na długość "prac technicznych" przy wprowadzaniu poprzedniego forum. Nie chcieliśmy przerw w działaniu, więc mamy za swoje: obcujemy z półproduktem, w którym a to redpointów dać nie można, a to spoilery nie działają, a to powiadomienie w nieskończoność się wyświetla.
 
Witaj w zamkniętej becie GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej - tytuł wiadomości , od teamgwent@playgwent.com.
 
No Title

No właśnie u mnie wygląda to nieco inaczej, nie wiem, czym może to być spowodowane.
 

Attachments

  • photo78700.png
    photo78700.png
    712.2 KB · Views: 34
  • photo78710.jpg
    photo78710.jpg
    29.3 KB · Views: 21
Coś się poprawiło, czy na zachodzie bez zmian? Trwają w ogóle jakieś prace nad tym forum, czy już zostało porzucone w swym tragicznym bezkształcie? Dni mijają, pacjent ciągle rozbebeszony z jelitami na wierzchu, a lekarze gdzieś sobie poszli. Na konsultacje zapewne. Może jednak ktoś znajdzie minutę na kontakt ze społecznością i krótką informację?
Spróbujcie pozszywać czerwone z czerwonym, żółte z żółtym, a białe z białym. Powinno być dobrze.
 
Coś się poprawiło, czy na zachodzie bez zmian?
Permanentnie wylogowuje, gdy nie jesteś na stronie forum, a oglądasz coś innego. Przynajmniej u mnie. Czyli wnoszę, że na zachodzie raczej bez zmian.

E:
O, jednak są zmiany! Wróciły REDpointy, HELPpointy, i u mnie "Śladami Geralta I" :D
 
Last edited:
Prace nad forum trwają. Niestety zdarzyły nam się problemy techniczne, ale dążymy do tego, żeby wszystkie funkcjonalności, które teraz są nieobecne (REDpointy, osiągnięcia) lub też sprawiają trudności (utrzymanie sesji logowania) zostały zaadresowane w możliwie najkrótszym czasie. Jeżeli chodzi o szatę graficzną, to zmienione forum jest teraz spójne z resztą naszej wiedźmińskiej witryny. Dla użytkowników preferujących inny motyw kolorystyczny, mamy wariant ciemny. Chciałem bardzo przeprosić Was za te wszystkie problemy - teraz już będzie tylko lepiej. :)
 
Marcin_Momot;n6996720 said:
Prace nad forum trwają. Niestety zdarzyły nam się problemy techniczne, ale dążymy do tego, żeby wszystkie funkcjonalności, które teraz są nieobecne (REDpointy, osiągnięcia) lub też sprawiają trudności (utrzymanie sesji logowania) zostały zaadresowane w możliwie najkrótszym czasie. Jeżeli chodzi o szatę graficzną, to zmienione forum jest teraz spójne z resztą naszej wiedźmińskiej witryny. Dla użytkowników preferujących inny motyw kolorystyczny, mamy wariant ciemny. Chciałem bardzo przeprosić Was za te wszystkie problemy - teraz już będzie tylko lepiej. :)

Widzę że REDpointy już wróciły, oby było lepiej i oby premiera CP2077 była lepsza od premiery tego forum, bo w tym 2016 juz mam powyzej uszu PC premier które chodzą tragicznie ale o tym już doskonale wiecie.

Taki mały teścik
Zabiła córka Molędy

I spoilery w końcu działają...
 


Przydałoby się lepiej i wyraźniej wyróżnić nieprzeczytane wiadomości. Nie wiadomo, czy tematy są przeczytane, czy też nie i to wprowadza w błąd.
 
Dobrze, problem już rozwiązany, za którymś wejściem w wiadomość kod się pojawił, więc temat można zamknąć. Dzięki wszystkim za pomoc!
 
Człowiek jest chyba w stanie przyzwyczaić się do wszystkiego i po dłuższym obcowaniu z w miarę funkcjonującym forum, muszę przyznać, że nie jest ono takie złe :)
 
Łolesowi nie przeszkadza nawet brak głowy, a zapewne i kamienie w butach też by zignorował jak przystało na nie do końca żywego osobnika.
Chyba że jest to prowokacja grubymi nićmi szyta. Ale my wiemy, lep jakiej propagandy kryje się za tymi nićmi.
 
Nie wiem, czy coś się zmieniło pod względem jakości, ale nie podoba mi się nadal nowa szata, może za wyjątkiem gwintowej oraz czytelność. Co do funkcjonalności, to powiadomienia wg mnie powinny być pogrupowane jak kiedyś.
 
Ma nadzieję, że to jest odpowiednie miejsce na narzekanie o forum.

No więc ktoś tu chyba jest niepoważny, że takie coś wypuszcza na światło dzienne. Mi by było samemu wstyd, gdybym oddał do działania półprodukt. Klient byłby strasznie niezadowolony, a w robocie bym pewnie dostał solidny opierdziel. Fakt, zdarza się, że jakiś bug (lub bugi) nie zostanie wykryty, ale to co tutaj się dzieje, to dowodzi, że chyba nikt tego nawet nie testował...

Nie wiem, czy REDzi sami to forum robią, czy firma zewnętrzna. Tak czy siak, to forum to idealny przykład, że ktoś ma tu ludzi gdzieś. I się nie ma po co dziwić, że forum zdycha i coraz mniej ludzi siedzi i pisze tutaj.
 
Marcin_89.683;n7022510 said:
Dlaczego ciągle mam tło Serca z kamienia pomimo wyboru innych ?
Ustawianie tła z poziomu ustawień profilu nie działa. Trzeba zjechać na dół strony forum i tam wybrać.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom