Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Jak na ten moment, forum nie ma sklerozy, czy też pamięci złotej rybki, bo jeszcze mnie samoistnie nie wylogowało.

E: Pierwsze dzisiaj samoistne wylogowanie. Dopiero teraz.
 
Last edited:
mcbobek;n7006630 said:
Szincza Działa się już wszystko, dzięki.

Wszystko już było - rzekła Ben Akyba (Ukłony dla Czubaszek:))
Ale żeby działało - tak od razu? Nie uwierzę:)
Szanowny Szincza albo ktokolwiek Cię tam zastępuje - możesz wyrżnąć ten post (o ile chcesz).
To forum zdycha a nowa jego forma to nowa forma dobicia Nas jako aktywnych użytkowników i (IMO) Was jako moderatorów.
Gratuluję pomysłu.
Lepsze jest wrogiem dobrego.
"Zanim Nas wytresujecie - pójdziemy w diabły." - Detlaff. :)

PS. Tak nieprzyjaznej zmiany interfejsu czegoś czego używałem - nie uświadczyłem od czasu słynnej "wstążki" w Office 2007. Do widzenia w 2020. Jak wszyscy opanują "RED-ową szlaufkę" :)
 
Last edited:
Już się bałem, że nie będzie możliwości zmiany tła z tej rażącej oczy bieli, poprzednia wersja mi bardzo odpowiadała.

Na szczęście wygląd "Krew i Wino" też jest niczego sobie.

Trochę żałuję też tych tytułów otrzymywanych za ilość postów - "Dziecko niespodzianka" itp.
 
robert70r;n7039950 said:
Jak na ten moment, forum nie ma sklerozy, czy też pamięci złotej rybki, bo jeszcze mnie samoistnie nie wylogowało.

E: Pierwsze dzisiaj samoistne wylogowanie. Dopiero teraz.

No to mnie wylogowuje każdego dnia :/

Poza tym co zrobić aby po wejściu do tematu nie musieć oglądać pierwszego wpisu, tylko od razu wskakiwał ostatni? To ciągłe przewijanie w dół i klikanie ostatniej strony po raz kolejny zaczyna denerwować.
 
whitewarrior.194;n7102430 said:
No to mnie wylogowuje każdego dnia :/
W zasadzie też się pospieszyłem z dobrą oceną w tej kwestii, bo teraz też tak mam. Dziś to chyba jakiś rekord. Praktycznie za każdym razem, gdy przechodzę na inna stronę, po powrocie tutaj muszę się od nowa logować. :(
 
Nawet nie ma sensu się logować. Od kilku tygodni forum jest w stanie bezwładu i rozkładu, co bardzo źle świadczy o kwalifikacjach osób zajmujących się tym tematem, a przy okazji pośrednio zła opinia spływa na redów. Na trudności techniczne to można zwalać winę przez dwa, trzy dni, ale nie przez miesiąc. Aż trudno uwierzyć w tak jaskrawy przejaw braku profesjonalizmu. Jakiś kuzyn od strony cioci Basi dostał pracę po znajomości?
Cała ta sytuacja jest symbolicznym zwieńczeniem od dawna dołującego zainteresowania redów tym forum i stosunku do społeczności na nim skupionej.
 
whitewarrior.194;n7102430 said:
Poza tym co zrobić aby po wejściu do tematu nie musieć oglądać pierwszego wpisu, tylko od razu wskakiwał ostatni? To ciągłe przewijanie w dół i klikanie ostatniej strony po raz kolejny zaczyna denerwować.

Masz takie strzałeczki przy nicku osoby, która napisała ostatniego posta. Po kliknięciu przenosi cię do pierwszego nie przeczytanego przez ciebie posta w tym temacie.
 
Dzięki za info.

Poza tym to przeglądanie forum na telefonie to katorga. Jakby ktoś celowo chciał wszystkim uprzykrzyć życie. "Poprzednie" forum było pod tym względem idealne.
 
A czy nie można zrobić tak, żeby na samej górze był przełącznik na ostatnią stronę tematu? Teraz trzeba zejść na sam dół strony.
 
Jest coś takiego na górze tylko wygląda inaczej. Możesz sobie wpisać dowolny numer strony, możesz też wybrać bieżące wpisy.
 
HuntMocy;n7127380 said:
Jest coś takiego na górze tylko wygląda inaczej. Możesz sobie wpisać dowolny numer strony, możesz też wybrać bieżące wpisy.

Tylko że to na górze jest cholernie niepraktyczne.
 
Na chwilę obecną nie wiem czy bardziej mnie denerwuje notoryczna zmiana na tło z Serca z Kamienia czy wylogowanie, które pojawia się co chwilę xD Zdublowanie subskrypcji mi nie przeszkadza chociaż to też przydałoby się naprawić.
 
sserek;n7128340 said:
Tylko że to na górze jest cholernie niepraktyczne.


Właśnie o to mi chodziło.

Zmiana forum oficjalnie jest podyktowana koniecznością stworzenia wspólnej stylistyki dla pozostałych produkcji. Niestety wyszło, jak wyszło... Forum jest w takim stanie, że powinny do niego wychodzić osobne patche.
 
Czy ten wspaniały kod zabezpieczający (GOG) musi być wklepany na każdym nowym urządzeniu, z którego się loguję?

Kilka dni temu próbowałem się połączyć z komórki, a tam taka "niespodzianka".
 
I_w_a_N;n7155850 said:
Czy ten wspaniały kod zabezpieczający (GOG) musi być wklepany na każdym nowym urządzeniu, z którego się loguję?

Kilka dni temu próbowałem się połączyć z komórki, a tam taka "niespodzianka".
Wiesz, że możesz to wyłączyć?
 
Proponuję zmienić domyślną skórkę forum z "Hearts of Stone" na "Blood and Wine". Konieczność logowania się (nierzadko kilkakrotnie) każdego dnia i każdorazowej zmiany skórki na "Blood and Wine" drastycznie ogranicza czas, jaki chce się tutaj spędzać. Nie jestem obecnie bardzo aktywnym użytkownikiem, ale mimo to regularnie monitoruję forum. Jeśli poprawa błędu z automatycznym wylogowywaniem nie jest łatwą sprawą (problem istnieje już od czasów poprzedniego forum), to chociaż zmieńcie domyślną skórkę.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom