Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Sylvin;n7166440 said:
Takie pytanie - jak często można przyznawać oreny? :p
Pewnie tylko raz można xD Odkąd Ci dałem jednego, to ciągle mam 0 dostępnych^^

Ehh to forum... szkoda gadać...

 
Do osób zgłaszających, że coś na tym forum nie działa.
No nie działa i nie zanosi się, by miało działać w najbliższym czasie. Możecie sobie darować, bo jedynym efektem waszego marudzenia jest przyrost postów. Forum jest całkowicie skopane, bo ktoś uznał, że potrzebna jest jeszcze większa integracja w ramach firmy. Najpierw połączenie z gogiem, teraz wewnętrzna standaryzacja. Ot, zwyczajne korporacyjne mieszanie w kotle, które w założeniu ma usprawnić i ulepszyć, ale zwykle biorą się za to ludzie nie mający zielonego pojęcia o tym, w czym grzebią. Miało być lepiej, a wyszło jak zawsze, czyli do d.
Przejściowe trudności techniczne trwają już od tygodni i tak sobie zapewne będą trwały aż do pierwszych ruchów w temacie CP. Wtedy może ktoś pójdzie po rozum do głowy i przywróci stan poprzedni, albo chociaż posłucha uwag osób korzystających z tej technologicznej porażki, bo inaczej w świat pójdzie wieść, że redzi nie potrafią nawet własnego forum dobrze zrobić. Teraz forum i te pozostałe resztki osób, które jeszcze tu zaglądają, zdecydowanie nie mają priorytetu nawet zbliżonego do istotnego. Nie to, by kiedykolwiek miały.
Za obecny stan należy się pała. I to taka solidna, dębowa. Z okuciami.
Nigdy nie spotkałem się z tak źle działającym i tak nieprzyjaznym dla użytkowników forum.
 
Last edited:
No ale zgłosić, że interfejs do zaawansowanego postowania się z****ł chyba trzeba, bo od wczoraj już pytajnik oznacza pogrubienie, link wstawienie listy numerowanej a uśmiechnięta buźka wyrównanie do prawej...
 
Dalej nie rozumiem nowego forum.

Po pierwsze spora jego część wciąż pozostaje po angielsku mimo wyboru polskiego języka (jednak nie w tym rzecz), ale czemu powiadomienia działają w tak dziwny i niezrozumiały (przynajmniej dla mnie) sposób?


Wcześniej jak dostałem jakąś wiadomość/osiągnięcie (RED-point czy coś w ten deseń) widziałem opcję i jasny podział na "sekcje". Po zobaczeniu takowej informacji powiadomienie najzwyczajniej w świecie się "wyłączało" (przestawało święcić nam czerwono po oczach). Teraz mamy jakąś opcję "zignoruj" co automatycznie najlepiej się nie kojarzy.

Rozumiem, że "ignorując" odhaczam daną wiadomość za przeczytaną, a nie ignoruję danego użytkownika, tematu czy nie "odrzucam" przyznanego punktu...
 
Cokolwiek...


Co ciekawe niektóre powiadomienia "znikają" po kliknięciu w nie i przejściu do linka, którego się tyczą (jak chociażby bycie zacytowanym przez kogoś).
Strasznie mylące.
 
Mam jakieś 3 oreny i takie pytanko czym one są i po co mi one?

 
robert70r;n7326900 said:
Też tak mam. Właśnie - co te orenniaki oznaczają? REDpointy - wiadomo, a to?

Przecież byłeś na forum za czasów orenów - na tym samym to polega.
 
Chyba coś się poprawiło bo od jakiegoś czasu nie zmienia mi tła na z serc z kamienia :D tylko mnie wylogowuje co jakiś czas ale i tak jest lepiej xD
 
Do tego wylogowywania to nawet zdążyłem się już, o dziwo, przyzwyczaić. Reszta, faktycznie, działa jakby składniej.
 
U mnie też już skórki nie zmienia, a i wylogowywuje zdecydowanie rzadziej niż na początku. Widać więc, że forum cały czas jest poprawiane :).
 
robert70r;n7393350 said:
Te szare litery w skórce KiW całkiem mi się podobają.:cool:

Bardzo duży plus za tę zmiane, skórka stała się znacznie bardziej czytelna i przyjemniejsza w odbiorze dla oczu.

 
Problem utrzymania sesji logowania już został rozwiązany - jak tylko skończymy wszystko testować, to wprowadzimy tę poprawkę. Przerwa świąteczna trochę opóźniła wdrożenie rozwiązania. Co do pozostałych zgłaszanych problemów, to również sukcesywnie wszystko jest poprawiane.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom