Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Już komuś odpisywałem na ten temat :p To jest taki przodek Redpointów. Kilka for wstecz nie było RP, a były oreny. I każdego przyznanego orena trzeba było uzasadniać^^
 
dtApiOn;n7579230 said:
^^nadal nie rozumiem po co to jest[nostalgia?]skoro są redpointy :confused:

Tego, po co to przywrócili, to nikt nie rozumie :p No i jeszcze ukryte tak, że mało kto o tym wie xD
 
Czego to się człowiek nie dowie. Chciałem ci serku dać orena, ale nie mam najbladszego pojęcia, jak tego dokonać.
A do czego służy to Ulubiony cos? Mam rozumieć, że post tym oznaczony staje się tym wybranym i ukochanym?
 
raison_d_etre;n7579670 said:
Czego to się człowiek nie dowie. Chciałem ci serku dać orena, ale nie mam najbladszego pojęcia, jak tego dokonać.

Wchodzisz w swój profil. Zakładka oreny. Podajesz nick, komentarz i zatwierdzasz :p Dość dobrze ukryli tę funkcjonalność^^

raison_d_etre;n7579670 said:
A do czego służy to Ulubiony cos? Mam rozumieć, że post tym oznaczony staje się tym wybranym i ukochanym?

Nie mam zielonego pojęcia :p
 
Niestety oreny na razie nie działają. Trzeba czekać na wprowadzenie przycisku do zatwierdzania w jednej z kolejnych poprawek.
 
Miniaturki avatarów przy nicku użytkownika nie są najlepszym z pomysłów. Są tak mikroskopijne i tak nieszczegółowe, że jedyne co pozostaje w miarę rozpoznawalne, to ogólna kolorystyka. Ja przez dłuższą chwilę myślałem, że to to jakiś robal mi na monitorze przysiadł.
 
WTF!!! GDZIE OFFTOPICK SIĘ PODZIAŁ!!!!!! Człowiek znika na dwa lata i całe forum wyparowało praktycznie.... :(
 
Przeniosłem posty.
Zostawcie temat z bugami dla bugów, a pogaduchy przenieście tu (o ile dotyczą forum), albo do OT (jeśli nie).
 
sserek;n8345380 said:
Nic. Wszystko po staremu :p
Tyle że wcześniej aż tak się nie ryło. Przecież ta cała masa błędów to zgłoszona dzisiaj. Dobra, to, że trzeba było ręcznie zignorować część powiadomień, to było nawet do przeżycia, proste do przyzwyczajenia. Ale nie działająca opcja do wybiórczego cytowania? To już jest właściwie zachwianie fundamentów forum, szczególnie tutaj, gdzie, jak zauważyłem, przyjęto niepisaną zasadę, że się cytuje fragment, ustosunkowuje się do niego, potem kolejny fragment i kolejne ustosunkowanie itd. Na innych forach, na których siedziałem, to zazwyczaj pisało się akapitami i tyle, ale skoro tutaj robi się to tak a nie inaczej, no to wypadałoby, żeby to działało. A nie - chcę sobie fragmenty porobić, to muszę cały zacytować i sobie kod wklejać w odpowiednich miejscach. Już nie mówiąc o problemach z wyświetlaniem oznaczeń o nieprzeczytanych tematach, gdzie to już jest podstawa raczej każdego forum, nie tylko tego naszego. Mam nadzieję, że ten potop błędowy to skutek próby naprawy czegokolwiek (znaczy sygnał, że coś robią, bo jednak jeśli po próbie naprawy wszystko się chędoży, no to też nie za fajnie).

Swoją drogą, bo teraz na to zwróciłem uwagę - jak siedzę przykładowo na stronie głównej, to na tytule karty mam "Seria gier Wiedźmin -". Po myślniku przypadkiem czegoś nie było?
 
Balanced_MindPL;n9546901 said:
Czy można ją ustawić żeby była cały czas, czy będę ją musiał ją zmieniać..... ;/

Skórka po wybraniu powinna zostać zapamiętana na danym urządzeniu :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom