Nowe Forum - Startujemy!

+
Teoretycznie shout mógłby odciągnąć spamerów od innych tematów. Wszelakie idiotyczne posty byłyby pisane na shoucie.

Dlatego też nie chcę shouta :devil:
 
Shoutbox stałby się swego rodzaju śmietnikiem. Nie byłoby sensu tam pisać, bo ze względu na "niewygórowaną" wartość merytoryczną postów, nikt by ich nie czytał.

A spamer swój honor ma i po próżnicy pisał nie będzie.
 
Last edited:
Teoretycznie shout mógłby odciągnąć spamerów od innych tematów. Wszelakie idiotyczne posty byłyby pisane na shoucie.

Dlatego też nie chcę shouta :devil:
Niekoniecznie, byłem już na kilku forach które posiadały Shoutboxa i to w żaden sposób nie odciągało to spamerów. Tyle w shoucie był jeszcze większy śmietnik bo tam już ludzie pisali wszystko to co im przyszło do głowy.

Też jestem przeciwny.
 
Po cholerę REDzi robili to nowe forum, skoro tu nic się nie dzieje. Od tygodni nic się nie pojawiło związanego z W3. Za pół roku premiera, a my wiemy tylko tyle że gra będzie dobra, bo sory ale te wszystkie newsy i wiadomości odnośnie Wiedźmina 3 są tak nudne, że głowa boli. Wszystko co wiemy, to mogliśmy powiedzieć już i dwa lata temu. Wiadomo że lepsza będzie walka, grafika itd, a ci "reporterzy" uważają że odkryli Amerykę. Co w tym fascynującego, przecież nie zrobią 8-bitowego Wiedżmina 3.
Jednym słowem nuda, nuda i spam. Zajrzę tu za miesiąc to MOŻE pojawi się jakaś nowa grafika (albo trzy!!!) lub screen z gry na jeszcze starym silniku, który pokazany powinien być pół roku temu a nie teraz gdy gra jest już w pełni grywalna.
 
[...]
Zajrzę tu za miesiąc to MOŻE pojawi się jakaś nowa grafika (albo trzy!!!) lub screen z gry na jeszcze starym silniku, który pokazany powinien być pół roku temu a nie teraz gdy gra jest już w pełni grywalna.
Oh, bo się zaraz popłaczę... Jakie to smutne i żałosne. Nie, nie zachowanie CDPR, ale Twój post.
W takim razie do widzenia i nie do rychłego zobaczenia - im mniej takich płaczków tutaj, tym lepiej.
 
Niektórzy widać chcieliby co tydzień nowy screen, przynajmniej raz w miesiącu nowy gameplay. Redzi nie trzaskają informacjami o grze na lewo i prawo i to się im chwali. Bo co to za przyjemność grać w grę o której wie się wszystko i jest na każdym kroku przewidywalna, do tego jeszcze taka która ma mocną linię fabularną. Jeśli będą mieć coś do pokazania to na pewno to zrobią a jeśli nie to i bez tego się przeżyje, spokojnie czekając na premierę ;)
 
Żałosny to jest wasz spam i popychanie pierdół, przez które trzeba się przekopać żeby znaleźć jakąś przydatną informację.
 
Żałosny to jest wasz spam i popychanie pierdół, przez które trzeba się przekopać żeby znaleźć jakąś przydatną informację.

Wystarczy umieć szukać. Ja prowadzę spis newsów w mediach, a "genNightz prowadzi FAQ (nie myl z "f**k you", bo nie wiem czy się nie pomylisz i nie zaczniesz najeżdżać na Nighty`ego, że Cie obraża) więc trochę chęci i po problemie + @Keth zrobił spis tematów w których z grubsza toczy się merytoryczna dyskusja, ale lepiej ponarzekać. :)
 
Nie jestem tu nowy i wiem jakie tematy mam śledzić (nie rób ze mnie idioty, bo jakimś cudem wiem co to FAQ). Chodzi mi o to, że tu nie dzieje się nic nowego. Jeśli nawet w jakimś temacie prowadzona jest "merytoryczna dyskusja" to i tak dotyczy ona tematu sprzed kilku miesięcy o którym już wszystko zostało powiedziane.
E. Ale muszę powiedzieć, że gdyby nie Twój temat z linkami w mediach to tu byłaby jeszcze większa posucha i marazm. Dobra robota :)
 
Last edited:
Proponuję zacząć od tego, żeby zachowywać się grzecznie, na tym się nigdy nie straci.

Z czym masz zatem konkretnie problem, bo przyznam, że się zgubiłam?
Że merytoryczna dyskusja nie jest o tym, o czym byś chciał?
To użytkownicy tworzą forum, nie bardzo więc rozumiem Twój zarzut.
 
Mój problem polega na tym, że nie pojawiają się prawie żadne nowe informacje na temat W3. Nie chodzi mi o jakieś gameplaye, czy nowe trailery lecz o coś małego ale pozwalającego się cieszyć. Gdy wchodzę na oficjalne forum tak krótko przed premierą to spodziewam się, że coś się będzie działo, a tu marazm jakby projekt upadł (odpukać), albo do premiery były dwa lata.
Wiem, że narzekam, ale musiałem się wyżalić hehe. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam.
 
Każdy ma prawo do własnej obserwacji, pozostaje mi życzyć Ci więcej cierpliwości i nam wszystkim większej ilości publikowanych materiałów.
 
Wygląda fantastycznie ! Mam nadzieje że panel profilu również zostanie zmieniony, bo tej chwili jest cały biały i zbytnio nie komponuje się do reszty :). Ogólnie fantastyczna robota !
 
Top Bottom