Nowe Forum - Startujemy!

+
No jak... przecież zmieni nick tylko na tym niepożądanym koncie. Później relog na konto właściwe, które ma randomowego nicka i zmiana na właściwy :)
 
No jak... przecież zmieni nick tylko na tym niepożądanym koncie. Później relog na konto właściwe, które ma randomowego nicka i zmiana na właściwy :)
Ale pisał, że ma połączone konto na RedKicie z niepożądanym kontem tutaj. Więc jak zmieni nick na bylejaki na niepożądanym koncie, to mu się zmieni też na RedKicie, nie? :p

EDIT: Ok, źle przeczytałem xD Późno już, trza spać :p
 
Ale pisał, że ma połączone konto na RedKicie z niepożądanym kontem tutaj. Więc jak zmieni nick na bylejaki na niepożądanym koncie, to mu się zmieni też na RedKicie, nie? :p

Nie, to tak nie działa. Przecież konta są obecnie połączone, zatem na docelowym koncie i tak będzie dostęp do wszystkich trzech for, więc to, jaki nick ma poprzednie konto nie ma żadnego znaczenia.
 
No jak... przecież zmieni nick tylko na tym niepożądanym koncie. Później relog na konto właściwe, które ma randomowego nicka i zmiana na właściwy :)

True... Ale przez tą blokadę rodzicielską już się balem kradzieży nicku... No ale to i te okienka "zaloguj się" to i tak drobnostki przy niektórych wersjach tego forum... I ich początkach. ;)

Zdradzicie ile jest osiągnięć?
 
Chciałem zapytać co oznacza ta runa przy temacie, ale nazwa obrazka mówi sama za siebie :p
 
Da się jakoś zmienić, żeby w profilu pokazywało rangę z forum Wiedźmina, a nie CP?
Nie wiem czy w dobrym wątku piszę, gubię się :p

E:
I co to ma być w powiadomieniach:
23:25 - undomiel9 zacytował Cylonka Kama w poście Ukryty
@undomiel9 mnie gdzieś obgaduje? :p
 
Last edited:
Ta runa oznacza, że jest to przekierowanie do przeniesionego tematu.
Hmm, tak, wiem, napisałem o tym, że po opisie grafiki doszedłem do tego sam :)

Sry, robota wre itp. :D
Nars.


Nars, zlituj się, nie żółtym, bo nic nie widać :D
 
Last edited:
Brakuje mi tylko paska powrotu do działu. Tzn. tak jak teraz chce sobie wrócić do działu Aktualności to muszę rolować do samej góry i dopiero mogę sobie powrócić. A tak to wszystko na plus. :)
 
Top Bottom