Nowe Forum - Startujemy!

+
Nowe Forum - Startujemy!




W końcu nadszedł dzień, na który tak wielu z Was (włączając mnie) z niecierpliwością czekało! Wreszcie, po długim czasie przygotowań i oczekiwań, możemy zaprezentować Wam całkowicie odmienione forum gry Wiedźmin. Poza nowym silnikiem wprowadzamy również nowe funkcjonalności - wspólne konto do wszystkich naszych serwisów (thewitcher.com, cyberpunk.net oraz REDkit), błyskawiczną nawigację pomiędzy poszczególnymi forami, a także unikalny system osiągnięć - a to dopiero początek!


Aby ułatwić Wam prowadzenie dyskusji oraz poruszanie się po forum, dodaliśmy kilka nowych pokoi. Serdecznie zapraszamy do dyskusji w nowo powstałym dziale "Wiedźmin 3 - dyskusje ogólne", gdzie możecie rozmawiać o wszystkim, co jest związane z naszą nadchodzącą grą - Wiedźmin 3: Dziki Gon. Z kolei dział "Aktualności" posłuży Wam jako najlepsze źródło oficjalnych newsów i ogłoszeń, pochodzących bezpośrednio od CD Projekt RED. Nie zapomnijcie sprawdzać go regularnie, aby być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół produkcji Dzikiego Gonu.


Zanim zaczniemy, prosimy o poświęcenie chwili na zapoznanie się z Regulaminem Forum. Natomiast jeśli napotkacie jakieś błędy związane z rejestracją lub logowaniem - przejrzyjcie uważnie "FAQ". Zachęcamy również do zgłaszania napotkanych błędów w tym miejscu.


Jeszcze jedno! W ramach podziękowania za czynny udział w życiu wiedźmińskiej społeczności, chcielibyśmy pokazać Wam coś specjalnego. Mamy dla Was trzy nowe, nigdy niepublikowane screenshoty z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon! Jesteście pierwszymi, którzy mają okazje je zobaczyć - nie zapomnijcie napisać, co o nich sądzicie.


Miłego forumowania!
 
Spam, spam, spam. A poważnie, to świetne jest te nowe forum. :hatsoff: Oby nam długo służyło.... :)


MOJE POSTY! GDZIE SĄ MOJE POSTY?!
 
Wspaniale! Przypomina pierwsze forum :) i ma też staż wiedźmiński jak za pierwszego forum :D a ilość moich postów sugeruje, że odnalazło się tych parę postów, które zaginęły przy poprzednich przenosinach. To jeszcze niech ktoś mi zdradzi, że wróci odznaczenie Starszej Krwi dla forumowiczów siedzących tu od czasów sprzed premiery W1 ;)

edit: pardon, widzę, że osiągnięcia są :) tyle, że inaczej przestawione
 
Last edited:

Keth

Ex-moderator
Wspaniale! Przypomina pierwsze forum :) i ma też staż wiedźmiński jak za pierwszego forum :D a ilość moich postów sugeruje, że odnalazło się tych parę postów, które zaginęły przy poprzednich przenosinach. To jeszcze niech ktoś mi zdradzi, że wróci odznaczenie Starszej Krwi dla forumowiczów siedzących tu od czasów sprzed premiery W1 ;)

Taki ukłon w stronę pierwszego forum, w końcu w tym roku dziesięciolecie startu ;) a odznaczenie jest, dla osób z 2004 roku.
 

Yngh

Forum veteran
To ja będę pierwszym, który pomarudzi.

Wolę stary UI. Ten jest dla mnie mało czytelny.

*mruczy pod nosem*
 
Taki ukłon w stronę pierwszego forum, w końcu w tym roku dziesięciolecie startu ;) a odznaczenie jest, dla osób z 2004 roku.

Tyle stracić! O rok za późno się zarejestrowałem :) To już faktycznie 10 lat! Niesamowite. Wszystkiego Dobrego Redańczykom zatem!
 
Wszystko hula oprócz tego że cały czas wyskakuje komunikat coś w stylu " Witryna devs.forum.cdprojekt red prosi o podanie nazwy użytkownika i hasła". Nie wiem czy wyskakuje to komuś jeszcze?
 
Top Bottom