Nowe Forum - Startujemy!

+
Wszystko fajnie, pięknie, ale limit 10k znaków to trochę niepotrzebnie imo...
edit: hahahah, teraz dopiero zobaczyłem moją rangę - zmutowane dziecko :DD piwko dla tego co to wymyślił :D

Ano właśnie. Duży browar dla tego, kto postanowił przywrócić stare rangi. Bardzo mi się podobał ten patent i fajno, że wrócił.
Wielkie dzięki. Za częściowe powetowanie utraty starych postów takoż.
Aha, tak bardzo nie ogarniam nowego forum. Czuję się taki "nieogarnięty". Ale szata graficzna jest naprawdę miła oku.

A limit? Cóż, zdarzało mi się popełniać dłuższe posty i ktoś to nawet czytał. Zobaczymy jak będzie się to sprawdzać w praktyce.
Wiem jedno, Napoleonowi przekroczenie limitu nie grozi na pewno ;)
 
Co do tych rang - aż się łezka w oku kręci. Świetnie, że wróciły.

@eustachy80, po malutku jakoś się to nowe forum ogarnie. :)

Gdzie się zgłosić po odbiór?
No to żeś, Waszmość w dziesiątkę trafił z tymi rangami.
 
Last edited:
No no... To praktycznie taka reinkarnacja tego dobrego, starego (zależy od kiedy się tutaj spamuje) forum. Forum na propsie.
 
Strasznie małe literki na tym forum... cieszy szata graficzna zbliżona do strony W1, starzy użytkownicy na pewno je pamiętają.
 
Ale sygnaturki to wy zwiększcie. Te steamowe były fajne i taki rozmiar chyba by nie rozwalił niczego (chyba).
 
Ale sygnaturki to wy zwiększcie. Te steamowe były fajne i taki rozmiar chyba by nie rozwalił niczego (chyba).

Max jest 75 px wysokości. Nie mam pojęcia, dlaczego Steamowe nie chcą wejść, jutro to sprawdzę.
 
Teraz pytanie. Będzie gdzieś wyświetlało, że pojawiają się nowe odpowiedzi w subskrybowanym wątku? Na poprzednim był taki śmieszny panel, wygodny bardzo. Na jeszcze poprzednim "Pokaż nieprzeczytane posty od ostatniej wizyty". A tutaj gdzie to ukryliście?
 
Eh... Czym byłoby to forum bez narzekań :D Ja do strony wizualnej nie mam nic do zarzucenia. Jeśli chodzi o funkcjonalność to nie będę na razie oceniał, oswoję się z forum i wtedy wyrażę swoją opinię po jakimś czasie. Ale już w tak krótkim czasie zauważyłem kilka ciekawych rozwiązań.
 
Last edited:
Forum wygląda ładnie ale strasznie męczy oczy. Przeczytałem tylko regulamin i musiałem przerwać bo oczy miałem zmęczone jak gdybym wpatrywał się w spawarkę, a nie ekran komputera. Czarne literki na brązowym tle to słaby pomysł. Może gdyby nieco pogrubić czcionkę było by lepiej.
 
Mam problem. Przez to, że teraz konta na forach są scalone pozsiadam dwa konta. Jedno miałem już od dawna na forum o grach a drugie całkiem niedawno na forum o redkicie. Obydwa były o tej samej nazwie. Teraz moim domyślnym kontem które jest rozpoznawalne przez nowe forum jest to które założyłem później. Przez to straciłem całą historie związaną z moim pierwszym kontem. gdy próbuje zalogować się na tamto dane konto oczywiście ono istnieje ale pod jakąś randomową nazwą i wszystkie dane są usunięte. chciałbym usunąć to moje nowsze konta a tamto zostawić i zedytować tak jak miałem wcześniej. Dlatego moje pytanie brzmi jak usunąć konto :p? Pozdrawiam.
 
Mam problem. Przez to, że teraz konta na forach są scalone pozsiadam dwa konta. Jedno miałem już od dawna na forum o grach a drugie całkiem niedawno na forum o redkicie. Obydwa były o tej samej nazwie. Teraz moim domyślnym kontem które jest rozpoznawalne przez nowe forum jest to które założyłem później. Przez to straciłem całą historie związaną z moim pierwszym kontem. gdy próbuje zalogować się na tamto dane konto oczywiście ono istnieje ale pod jakąś randomową nazwą i wszystkie dane są usunięte. chciałbym usunąć to moje nowsze konta a tamto zostawić i zedytować tak jak miałem wcześniej. Dlatego moje pytanie brzmi jak usunąć konto :p? Pozdrawiam.

Zaloguj się na tamto drugie konto i zmień nazwę na jaką chcesz. Przysługuje każdemu jedna zmiana nicka na jedno konto.
 
Problem w tym, że chciałbym mieć nazwę taką jak na tym moim niepożądanym koncie ;). A zapewne przez to że ono istnieje to nazwa będzie zajęta.
 
Problem w tym, że chciałbym mieć nazwę taką jak na tym moim niepożądanym koncie ;). A zapewne przez to że ono istnieje to nazwa będzie zajęta.

To na tym również możesz raz zmienić nazwę na jakąś inną, to wtedy pożądana nazwa będzie wolna :)
 
Top Bottom