Nowe Forum - Startujemy!

+
Witam, Karesh z tej strony, jednak sporo jest błędów hehe no i mój wiek poniżej 13 to już kabaret lepszy niż Ani Mru Mru :D
 
Wpisz swojego maila w wyskakujące pole i będzie dobrze. Odnośnie Twojego aktualnego nicka, to obczaj FAQ.
 
Co do wieku, to można to w edycji profilu poprawić. Gdy tam zajrzałem, dowiedziałem się, że urodziłem się... 1 czerwca. :p Rok się zgadzał.
 
Bardzo cieszy nas, że Wam się podoba. Sporo nad nim pracowaliśmy. No i fajnie widzieć wszystkie stare i nowe twarze (avatary):)

No właśnie. Mój awatar przepadł. Miałem go z czasów W1 kiedy REDzi wrzucili kilka animowanych głów. Nawet nie wiem czy mam go gdzieś w czeluściach mojego dysku, czy to był obrazek z adresu URL.
 
No właśnie. Mój awatar przepadł. Miałem go z czasów W1 kiedy REDzi wrzucili kilka animowanych głów. Nawet nie wiem czy mam go gdzieś w czeluściach mojego dysku, czy to był obrazek z adresu URL.

Niestety nie mamy możliwości przywrócenia go. Wielokrotnie informowaliśmy, że avatary mogą przepaść i sugerowaliśmy zrobienie kopii.
 
Tak, dzięki :)

Niestety za duża waga. Wygląda na to, że na nowym forum limit wagi jest niżej ustawiony.
Będę musiał pokombinować z tym gifem, ale to później.
 
Last edited:
A tematu do pytań redów jak nie było tak nie ma , myślałem , że jak się pojawi nowe forum to się pojawi taki temat o ile w ogóle się pojawi . Keth wspominał coś , ze moderatorzy mieli prezentacje gry , to kiedy puścicie parę z gęby o tym ? Chyba , ze macie jakieś embargo to rozumiem.
 
No ciekawie to wygląda, dopiero się zalogowałem i muszę zobaczyć co i jak tu działa na nowym forum. Tamto było tragiczne, oby to się okazało lepsze.
 
Strasznie ciężko się czyta te nowe forum.
Czy nie dałoby się usunąć tego papierowego tła z css-a ??????



Przykładowo zmieniłem tło na białe i jest o niebo lepiej
 
Wg. mnie wcale nie lepiej, tylko jałowo i nijako, jak forum czegokolwiek, ale to i tak zresztą nie wchodzi w grę, bo CDPR zdecydował, jaki będzie tu koloryt i jest właśnie taki...
 
I można zgasić światło bo ekran daje jak 100W żarówa
Moja opinia, że trzeba zmienić czcionkę i będzie klawo :yes:
 
Last edited:
I można zgasić światło bo ekran daje jak 100W żarówa

Nie mówię że ma być białe tylko że najwygodniejszy jest jednolity kolor tła na którym są posty.Na tej fakturze papieru ciężko się czyta. Trzeba się bardziej skup.
Css jest rozbudowany i tylko to udało mi się jako tako zmienieć zeby pokazać o co mi chodzi.
 
Myślę, że to jest kwestia bardzo indywidualna akurat - tak kolor, jak i ewentualne cieniowanie.
Uczciwie powiem, że mi nie przeszkadza, można się przyzwyczaić.
A REDzi nie dogodzą każdemu, no nie ma szans; zdecydowali się na takie kolory i taki klimat, to chyba trzeba to po prostu zaakceptować. Owszem, tu są internety, ale to prośba niemal taka sama, jakby zadzwonić do prezydenta Warszawy, żeby przemalował PKiN na coś weselszego, bo ten beton jest okrutnie ponury ;)
 
Myślę, że to jest kwestia bardzo indywidualna akurat - tak kolor, jak i ewentualne cieniowanie.
Uczciwie powiem, że mi nie przeszkadza, można się przyzwyczaić.
A REDzi nie dogodzą każdemu, no nie ma szans; zdecydowali się na takie kolory i taki klimat, to chyba trzeba to po prostu zaakceptować. Owszem, tu są internety, ale to prośba niemal taka sama, jakby zadzwonić do prezydenta Warszawy, żeby przemalował PKiN na coś weselszego, bo ten beton jest okrutnie ponury ;)

Dostrzegasz różnice między przemalowaniem Pkinu a zmianą jednej linijki w pliku ?
Może chodzi o to że się nie przyzwyczaiłem do nowego forum ale jest chyba jakiś powód dlaczego większość jakichkolwiek stron internetowych gdzie jest dużo teksu używa jednolitego tła.
 
A ja ciągle się zastanawiam dlaczego ludzie nie korzystają z prostej funkcji powiększania strony w przeglądarce... Na Chromie przy 150% czcionka robi się grubaśna.
 
Top Bottom