Nowe forum!

+
Te działy JUż by się przydały bo zaczynają opisywać zagadnienia z tym związane i w dodatku gdzie ,co popadnie !
 
Za chwilę będą nowe działy forum, a tematy z obecnych działów na przykład te o questach będą tam przenoszone... oczywiście same się nie przeniosą :p
 
Dzieki dzieki dzieki :) bo sie maly burdelik zrobil :) zwlaszcza w takim temacie "pierwsze wrazenia" wpisuje sie co popadnie.. takze dzieki za szybka reakcje :]
 
Noooo... na razie może nie działy, ale przynajmniej jest jeden konkretny temat o questach, przypięty w dziale Wiedźmin, więc chyba każdy go od razu zauważy, a większe zmiany na forum z tego co powiedział Dziadu to będą raczej dopiero po światowej premierze Wiedźmina.
 
Zawsze cosBTW to tylko mnie opcja SZUKAJ dziala totalnie.... znaczy latwiej mowiac nie dziala ;)Nie moge wyszukac postow konkretnego uzytkownika.. nie zawsze znajduje to co wpisalem (nie wierze ze nie ma ani jednego posta ze slowem "save")
 
Faktycznie wyszukiwanie nie za bardzo działa. Znajduje posty, w których wyszukiwany wyraz nie występuje, znajduje posty w wątkach, które zostały wykluczone z zakresu wyszukiwania, nie znajduje niektórych postów, które zawierają wyszukiwany wyraz.
 
Kefash said:
Shear ---> no co Ty.. dziewczyny na forum szukasz ? ;)
Szukam szczescia ;) wpisalem: "chce byc szczesliwy i bogaty a inni maja zdechnac w rynsztoku zazdroszczac mi" i nic nie znalazlo dlatego sie przyszedlem tu pozalic ;) ;)a tak serio to tak jak napisal Hilarion.Mozna sobie samemu to latwo sprawdzic - wpiszcie "A" i dajcie szukaj. Mnie znalazlo tylko 8 stron postow :DA btw nie dziala rowniez przerzucanie znalezionych stron - po nacisnieciu na strone dajmy na to 2 wyswietla sie to samo co w 1-szej + kilka postow wiecej na samym dole. Bezsensu :DDodajmy do tego ruch jaki sie zrobil na forum - plus lekki chaos w naswietlaniu problemow w nie tylko roznych tematach ale roznych dzialach i otrzymujemy szanse na znalezienie tego czego szukamy rowna znalezieniu glowki od szpilki w beczce kawioru (za dlugo myslalem nad tym zeby teraz tego nie napisac:D)
 
Shear said:
Shear said:
Shear ---> no co Ty.. dziewczyny na forum szukasz ? ;)
Szukam szczescia ;) wpisalem: "chce byc szczesliwy i bogaty a inni maja zdechnac w rynsztoku zazdroszczac mi" i nic nie znalazlo dlatego sie przyszedlem tu pozalic ;) ;)a tak serio to tak jak napisal Hilarion.Mozna sobie samemu to latwo sprawdzic - wpiszcie "A" i dajcie szukaj. Mnie znalazlo tylko 8 stron postow :DA btw nie dziala rowniez przerzucanie znalezionych stron - po nacisnieciu na strone dajmy na to 2 wyswietla sie to samo co w 1-szej + kilka postow wiecej na samym dole. Bezsensu :DDodajmy do tego ruch jaki sie zrobil na forum - plus lekki chaos w naswietlaniu problemow w nie tylko roznych tematach ale roznych dzialach i otrzymujemy szanse na znalezienie tego czego szukamy rowna znalezieniu glowki od szpilki w beczce kawioru (za dlugo myslalem nad tym zeby teraz tego nie napisac:D)
Już spieszę z wytłumaczeniem. Na forum istnieją zasadniczo dwie wyszukiwarki: "pełna" i "inteligentna".Wyszukiwarka "inteligentna" znajduje się w nagłówku forum, poniżej aktualnej daty i flag. Oferuje ona szybkie wyszukiwanie w zakresie bieżącego wątku.Wyszukiwarka "pełna" dostępna jest po kliknięciu przycisku [SZUKAJ] na belce pod nagłówkiem (pomiędzy przyciskami [POMOC] a [PROFIL]).Dostępne są w niej dodatkowe opcje wyszukiwania takie jak wiek wiadomości czy wybór działów, które mają zostać przeszukane.Tak więc Shear: do poszukiwania główki od szpilki w beczce kawioru zdecydowanie lepsza będzie "pełna" wyszukiwarka.BTW: Będę musiał ją kiedyś sprawdzić w tym zastosowaniu :D
 
Nie testowałem "inteligentnej" wyszukiwarki (tzn. chyba jej używałem, ale wtedy nie sprawdzałem jeszcze trafności wyników), więc się nie wypowiem co do jej skuteczności. Moje wcześniejsze uwagi odnosiły się do pełnej wyszukiwarki. Uważam, że działa nieprawidłowo. Sądzę, że Shear też o tej właśnie wyszukiwarce pisał.
 
"Wystąpił błąd!Weryfikacja sesji nie powiodła się. Wyloguj i zaloguj się ponownie, a potem spróbuj jeszcze raz."[cenzura] idzie dostać jak mam tak 15 razy z rzęduedit: na forum nie przeklinamy
 
Nowe forum całkiem przyjazne dla użytkownika, choć głównie to nieznacznie zmienił się layout, większych zmian nie zauważyłem. Przynajmniej nie ma już tego napisu 'beta' w nagłówku. ;) A tak poza tym, to wygląda ok. Pierwsze forum miało ten klimat, chyba nie do powtórzenia. ^^
 
Forum się zmienia. Więcej ułatwień i coraz lepsze. Jedyne co bym chciał widzieć, to ulepszona i poprawiona opcja wyszukiwania. Bo teraz to po użyciu opcji "Szukaj" można znaleźć wiele niepotrzebnych i nie związanych bezpośrednio lub pośrednio z tematem wyszukiwania wyświetleń.
 
layot forumu bardzo mi sie niepodoba.No ale nie to jest przeciesz najważniejsze .Najwiecej zastrzeżeń mam do kolorystyki forum >prosze o troche jaśniejsze kolory .Pozdrawiam :-\
 
Mi podoba sie ogólnie opcja''posiadacza gry''a tak to forum moglo by miec bardziej kontrastowe kolory^^'
 
Top Bottom