Nowe intro już do obejrzenia na naszej stronie!

+
Nowe intro już do obejrzenia na naszej stronie!



Właśnie udostępniliśmy nowe intro, które stanowi jeden z wielu dodatkowych elementów Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2. 3.5-minutowa animacja jest dziełem laureata nagrody BAFTA, oraz nominowanego do Oskara Tomasza Bagińskiego i Platige Image.
"Intro ukazuje nie tylko bardzo ważne dla wiedźmińskiego świata wydarzenie (zabójstwo króla Demavenda) ale jest też prawdziwym dziełem sztuki. Wydaje mi się, że spodoba się ono zarówno naszym fanom jak i ludziom nie znającym jeszcze gry. Twórcy animacji – Platige Image – są prawdziwymi artystami, więc wszyscy powinni przygotować się na niezwykle mocne uderzenie," mówi Adam Badowski, Szef Studia CD Projekt RED.
Materiał możecie znaleźć w naszej sekcji z filmami.
 
WSPA-NIA-ŁE!!!

Muzyka rozgniata a panu Bagińskiemu należą się szczere gratulacje (Ludziom z CDP również, rzecz jasna)
 
Tak z ciekawości :p Dlaczego ci na statku obok nic nie zrobili? :p Rozumiem, że wszystko stało się w okamgnieniu, ale szanowne grono na łajbie obok stoi i się gapi :p
 
Cut-scenes z Wiedźmina 2 osiągnęły poziom graficzny porównywalny z CGI z Wiedźmina 1. Cieszę się, że CGI do dwójki znów odleciało ustanawiając nowe standardy.

Pokażcie Triss w CGI!!! :)

@Wallace Najwyraźniej nie mieli łuczników, więc mogli sobie tylko popatrzeć.
 
Te intro jest znakomite!
Aż brak mi słów
Już nie mogę się doczekać momentu jak zobaczę je na początku Wiedźmina
 
Wallace said:
Tak z ciekawości :p Dlaczego ci na statku obok nic nie zrobili? :p Rozumiem, że wszystko stało się w okamgnieniu, ale szanowne grono na łajbie obok stoi i się gapi :p

Dwie wersje:

1) Wersja A - zanim by dopłynęli tym statkiem(musieli by wykonać obrót, widać to jak Letho zeskakuje do wody), to byłoby już po wszystkim lub dostrzegliby Letho wskakującego z "trofeum" do wody.

2) Wersja B - może jak to na typowych głupków przystało, zapatrzyli się w zlodowacony statek zamiast pomóc swemu królowi. :D
 
Wallace said:
Tak z ciekawości :p Dlaczego ci na statku obok nic nie zrobili? :p Rozumiem, że wszystko stało się w okamgnieniu, ale szanowne grono na łajbie obok stoi i się gapi :p
A co, mieli lecieć po Poxipol, żeby posklejać rozpadający się statek? ;P Czy zbombardować swojego króla armatami? ;P xD
 
Wallace said:
Tak z ciekawości :p Dlaczego ci na statku obok nic nie zrobili? :p Rozumiem, że wszystko stało się w okamgnieniu, ale szanowne grono na łajbie obok stoi i się gapi :p

Ja rozumiem to tak - pierwsze i najważniejsze; brak świadomości sytuacyjnej i związane z tym błyskawiczne tempo akcji, utrudnienie w obserwacji (odległość + kruszący się lód mają wpływ na widoczność), rozmiar statku utrudniający manewrowanie i oczywiście możliwy szok i niedowierzanie.
 
Hostile said:
A co, mieli lecieć po Poxipol, żeby posklejać rozpadający się statek? ;P Czy zbombardować swojego króla armatami? ;P xD

Zdecydowanie powinni go zbombardować :p
 
Ostrowiak said:
Zastanawia mnie czemu Łyga smarka na świeżo skrobane deski zamiast jak prawdziwy Wiedźmin, w palce.

Może nie lubi świeżo skrobanych desek :p

Gwoli wyjaśnienia. Nie czepiam się intra. Jest genialne, a swoją opinię wyraziłem w innym temacie :)
 
krisk7 said:
Pokażcie Triss w CGI!!! :)

Biorąc pod uwagę moje skrzywienie w kierunku rudowłosych kobiet podpisuję się pod prośbą jak głosujący w Rosji, czyli na 140 % :D
 
Top Bottom