Nowe karty Nilfgaardu

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Poznajcie magów Nilfgaardu!

Cztery nowe karty pojawią się w grze już 8 czerwca!

NIL_PL.png


Więcej kart:
Przewrót na Thanedd
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Rozmieszczenie: Podejrzyj wierzchnie jednostki w swojej talii 3.
Aż żal patrzeć, że polska firma dopuszcza takie "kfiatki stylistyczne" w polskiej wersji językowej swojego produktu. I tak, wiem, że to nie jest ostateczna wersja opisu i że ta "trójka" na końcu to pewnie dostanie "swoje" nawiasy, ale nie zmieni to faktu, że każdy opis w tym stylu (czy tu, czy na innych kartach) dziwnie wygląda i nie jest poprawny.

PS. Szkoda, że taka fajna grafika została zmarnowana (i nie piszę tu już o poprawności opisu tej karty, ale o jej zasadach działania).
 
Fakt, umiejętność zupełnie nie odzwierciedla grafiki karty. To trochę tak, jakby Oblężenie dawało witalność.
 

Ely74

Forum regular
Ale graficznie to spora poprawa w stosunku do ostatnich dodatków... Rience to już w ogóla maestria ale i Stalker znaczy się Mistrz Plag
 

Lexor

Forum veteran
@Ely74: Ilustrację Rienca widziałem już kilka ładnych miesięcy temu, więc raczej nie składałbym jej na karb akurat tego dodatku.
 

Ely74

Forum regular
No dobra podzielę się jak z Rience można stworzyć niezłego killera zwłaszcza w kombo z kartą w Siną Dal ..
Otóż Rience w kombo z Rico właśnie daje ci instant killera ostatniej zagranej karty rywala. Do tego dzięki Atrapie można go zagrać dwa razy . Talia wymaga pewnych korekt np wciąż się waham czy wkładać Sirocco bo nie pasuje mi do konceptu talii ale z drugiej strony jeszcze nie trafiłem na Oblężenie i nie wiem czy mnie nie zniesie wtedy. Ale przez to ,że cały czas dobieramy karty to mamy szansę np podbudować w Siną Dal do 16-17 pkt
Jedna wada karty w Siną Dal jest taka ,ze rywal widzi przesuwającą się kartę
 
Wszystko przebiega zgodnie z planem Nilfgaardu… Na czym on polega, zapytacie? To bez znaczenia, oni zawsze coś knują.

Group_Reveal_PL.png
 
Już 5 października armię Nilfgaardu zasili kilka znajomych twarzy:

Group_RevealNG_PL.png
 

Attachments

  • Group_Reveal_PL.png
    Group_Reveal_PL.png
    3 MB · Views: 132
No cóż myślę ,że Lidia wytnie Triss Telekineze z talii Asymilacji. Jest tańsza . Renegat ma fajną ciekawą opcję ale nie wiem czy za 13 prowizji się utrzyma
Najciekawszą opcją jest Praktyk...Iluzjonisty pewny nie jestem bo teraz coraz mniej się gra silnikami - może na więzi ale mimo wszystko nie jestem pewien czy on akurat trafi do mety
 
Tyle, że zmniejsza szansę na dość wartościowe Poselstwo.
Tak ale sa specjalne tworzące jednostki jak słowo runiczne. Po drugie możesz kraść kule z cmentarza rywala. Ale tak poselstwa nie zagra
 
Top Bottom