Nowe karty Potworów

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Nowe Potwory pojawią się w grze już 8 czerwca!

MON_PL.png


Więcej kart:
Przewrót na Thanedd
 
Last edited:
Karty bardzo klimatyczne; ciekawe, czy Staruchy dostaną jakieś zmiany/interakcję z reliktami (swoją drogą ciekawe dlaczego "Ta, która wie" nie jest Staruchą).
 
W sumie było by ciekawe gdyby został im tylko i wyłącznie tag relikt i wartość ich umiejętność rosła by po zagraniu reliktu a nie staruchy. Gdy dostępna była jeszcze kostucha z umiejętności Szepciuchy/Prządki można było spokojnie wyciągać ponad 10 pkt wzmocnienia/obrażeń. Ja osobiście nie miał bym nic przeciwko ich powrotowi lubię te karty :)
 
W sumie było by ciekawe gdyby został im tylko i wyłącznie tag relikt i wartość ich umiejętność rosła by po zagraniu reliktu a nie staruchy. Gdy dostępna była jeszcze kostucha z umiejętności Szepciuchy/Prządki można było spokojnie wyciągać ponad 10 pkt wzmocnienia/obrażeń. Ja osobiście nie miał bym nic przeciwko ich powrotowi lubię te karty :)
Wtedy to byłyby najbardziej OP karty w historii Gwinta :) Osobiście liczyłem na kolejne tagi Starucha w tym dodatku ale cóż.
 
Wtedy to byłyby najbardziej OP karty w historii Gwinta :) Osobiście liczyłem na kolejne tagi Starucha w tym dodatku ale cóż.
Niekoniecznie wystarczyła by zmiana opisu na zwiększ zadawane obrażenie/wzmocnienie o 1 za każdy zgrany relikt lub coś ten deseń.
 
Przypomniało mi się jak na którymś z turniejów już za HC ktoś (Chińczyk?) grał potwory pod Staruchy i wygrał nimi wszystkie gry, przyjemny to był widok.
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Potwory z opowieści które lud opowiadał dzieciom, nie żyły wyłącznie w historiach.

Group_Reveal_PL.png
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Możesz próbować, ale nie uciekniesz przed nowymi kartami Potworów, które już jutro pojawią się w GWINCIE!

Group_Reveal_PL (1).png
 
Niedawno zagrałem z Ciekawości Pierwszy Raz Dzikim Gonem...

Dlaczego Dziki Gon, jest do Cholery we Frakcji Potworów ?? 🤨🤌 Skoro To jest Cała Kultura Ciemnych Elfów i nie mają Prawie Nic Wspólnego z Potworami które jak Wiemy pochodzą z ,,Innej Planety" bądź Uniwersum... Wszystkie Te Karty są Bezużyteczne. Nie rozumiem jak można To tak zostawić. Nawet Scenariusza Dzikiego Gonu nie ma 🤦Jak np. ,,Pogoń za Ciri" ,,Wiek Miecza i Topora" nwm Cokolwiek. Jest To Niewykorzystana Idea z Potencjałem. Po co w ogóle są Te Karty Neutralne w Grze ? Nie można było Ich Rozdać po Frakcjach ? Kart Dzikiego Gonu jest Dokładnie Tyle aby Stworzyć z Tego 1 Talię 🤷 WOW
 
Top Bottom