Nowe karty

+
@luk757
"Look at your oponent starting deck"
Wg mnie widzisz wszystko i odświeża ci się to co ruch na wypadek gdybyś zapomniał kart przeciwnika...
 
Nie wiem, ale tak czy tak to sie sprowadza do sytuacji szczególnej. Jeśli zależy Ci na "anonimowosci" decku to nie grasz tej karty i problem z głowy.
 
Dokładnie tak, jeśli nie umieścisz tego artefaktu w talii, to nie ma ryzyka, że przeciwnik będzie widział Twoją talię startową :)

Tak jak przedstawili na streamie, to jest tylko dla tych graczy, którzy godzą się na coś takiego (wrzucając ten artefakt do talii) ;)
 
Jak to nie wszystkie talie oparte na elemencie zaskoczenia tracą teraz sens. Osobiście mam takich kilka które są grywalne i wygrywają tylko dlatego że przeciwnik nie wie co gram.
Oczywiście w przypadku grania mety nie zmienia to nic.
Jednak jeszcze bardziej tłamsi własną inwencję.
To działa tak tylko, jeśli oboje macie ten artefakt w talii. Grasz kreatywnie, nie bierzesz tego do talii, i tyle. Grasz jakąś talią kopiuj-wklej z Sieci, to bierzesz, bo co Ci zależy, i tak każdy wie co tam jest.
 
Nie grałem zbyt dużo wampirami w tym sezonie ale po 9 grach na pro ranku mam 2450 MMR. To chyba niezły wynik:
Talia: https://www.playgwent.com/pl/decks/baa5b2b3bbc73be432d957dbc502b326
Jak dobrze rozstawisz krwawienia i wampiry to przeciwnik może się nie doliczyć i masz kartę przewagi.

Zagralem kilka razy i dla mnie jakoś słabe są te wampiry - przy jakiejkolwiek mocniejszej kontroli padają jak muchy, przy mocniejszych silnikach ich silniki nie nadążają - czyli takie ni to kontrola ni to silniki, może jedyne z czym sobie dają radę to pointslam który obecnie i tak bardzo rzadko jest grany;
wiec albo ja tym nie umiem grać jak należy (co bardzo prawdopodobne) albo po prostu wymaga to jakiegoś większego buffa żeby faktycznie.moglo zaistnieć.
Jeśli jednak ja tym faktycznie nie umiem grać a Ty wygrywasz że.spamem elfów czy oblezeniem, to bardzo chciałbym się nauczyć tym grać bo podoba mi się ta talia - czy mogę Cię prosić o jakieś w takim razie wskazówki jak grać wampirami żeby wygrywać? Będę bardzo wdzięczny za pomoc
 
Last edited:

Szkoda, że ta karta nie powiększa po prostu boosta danego przez jakąś inną kartę w r1 (mogłoby być nawet o 1). Wtedy mielibyśmy królewską inspirację zdefiniowaną na nowo zupełnie. Nie mówiąc o tym , ze decki KP oparte na wzmocnieniach mogłyby się w końcu przebić do mety.
 
Top Bottom