Nowe screeny z dodatku Krew i Wino!

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Nowe screeny z dodatku Krew i Wino!




Zobaczcie świeże screeny z drugiego dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon -- Krew i Wino.

Możecie już zamówić rozszerzenie w przedsprzedaży na: buy.thewitcher.com























 
Kto jak kto, ale cisza przed Burzą zaprawdę tym razem Wam wyszła!

Dobry boże, ależ to będzie bajkowa wycieczka!
Już cieszę się na przerośniętego z piórkami, oczyma wyobraźni widzę, jak przeklinam klawisze i mam zaciesz przy każdym nowym podejściu.
I Arena wraca! Jejku jej, nie posiadam się z radości. i będą jeszcze błędni rycerze. I nowe paskudne stworzenia! Smakowo!

:smiling2:
 
Świetne ujęcia, screeny. Zapowiada się ekscytująca przygoda, świetna zabawa :D Nie mogę się już doczekać końca tego miejsca.
 
Screeny super :). Teraz już wiadomo, że ci, którzy nie mogli doczekać się powrotu pewnego wampira będą ukontentowani :). I wracają następne po skolopendromorfach potworki z jedynki - echinopsy (archespory), super, lubiłem je :). No i tym razem spotkamy żywego jednorożca :). Cała reszta począwszy od krajobrazów, a na rycerzach skończywszy równie świetna. Nie mogę się doczekać :).
 
Ale żeby Geralt tak do jednorożca? Przeca ino dziewoje, na dodatek nietrykane mogły do nich podchodzić :p
 
Patrzę na te screeny, patrzę i jestem zachwycony. Jakie to jest ładne! :yes

---------- Zaktualizowano 08:27 ----------
Widzisz, a ty ciągle bez komputera :p
Ja mam nadzieję, że w grze pojawiają się również mniej kolorowe sceny, mroczniejsze. Ładnie by to kontrastowało i dodawało harakteru, pazura :)
 
Ja liczę na STLM działający z Winem.

Co prawda pewnie pojawi (jeśli w ogóle) się grubo po tym jak ukończę grę, ale kto powiedział, że nie zagram w całość jeszcze raz, gdy już będzie kompletna?
 
Ja liczę na STLM działający z Winem.

Co prawda pewnie pojawi (jeśli w ogóle) się grubo po tym jak ukończę grę, ale kto powiedział, że nie zagram w całość jeszcze raz, gdy już będzie kompletna?

Nie wiadomo czy essenthy nie zmieni priorytetów, ale chyba narazie robi STLM 2.2 dla podstawki - a to już trochę trwa. Nie dzieli się progresem (i nie dziwie mu się) wiec nie wiadomo ile to zajmie.
 
W temacie głównym pisał nie będę, bo śmietnik.
Sądząc po chorągwi wywieszonej przed jednym z rycerskich namiotów spotkamy dawnego znajomego z pewnego komiksu, czyli wprawionego w turniejach barona Brytona de Creigiau z księstwa Malleore.
Miły smaczek w sumie. Pytanie brzmi - to jedynie krótkie cameo, czy będzie można pogadać o wydarzeniach z "Racji stanu", jak się układa z żoną, jak się sprawują tartaki etc.?

---------- Zaktualizowano 12:07 ----------

Poza tym pojawiają się herby Lyrii-Rivii oraz Maechtu, czyli szykuje się grubsza impreza.
 
Last edited:
Top Bottom