Nowe screeny

+
MM360 said:
Bardziej sobota i niedziela:)

Poprawek jest dość sporo - myślę, że rozbijemy je na dwie części:)

Dziękuję bardzo.. w końcu wiemy jak ciężko jest od Was wyciągnąć konkretne info a mi się to udało :D:)
 
A propos tych jeźdźców... Skoro to Nilfgaardczycy to trochę odbiegają od "czarnych" m. in tym, że oprócz tych dziwnych hełmów typ z tylu ma hełm okularowy wikiński wczesnośredniowieczny podczas gdy czarni to renesans :D (stahlhelmu się nie czepiam bo pasuje akurat)
-Zuben- przechlapałeś sobie gadaniem o niższości grafiki Wieśka na stronie jego fanów :D
Propos optymalizacji to ja mam niski fps w II akcie w obozie Henselta obok tego wozu gdzie trupy leżą i są zgnilce. To miało być podobno w jakimś patchu poprawione.
TAk mam bardzo mocny sprzęt i mam sterowniki do grafiki
 
energy123 said:
A propos tych jeźdźców... Skoro to Nilfgaardczycy to trochę odbiegają od "czarnych" m. in tym, że oprócz tych dziwnych hełmów typ z tylu ma hełm okularowy wikiński wczesnośredniowieczny podczas gdy czarni to renesans :D (stahlhelmu się nie czepiam bo pasuje akurat)
Też się zastanawiałem nad tym, bo wydawało mi się że koncepcyjnie grafika wiedźmina jest w większości głęboko przemyślana. Może różne ziemie Nilfgaardu prezentują różny stopień rozwoju i stąd te różnice.
 
@Bizioo, W2 na x360 został tak przerobiony, żeby działał na x360. Będzie wyglądał lepiej na x360 niż na pececie o tych samych parametrach co x360. Rozumiesz? Więc dlaczego by nie dać tych poprzerabianych modeli, dopasowanych tekstur i efektów pecetowym graczom ze słabszymi komputerami? Tylko o to mi chodzi. Grafika na x360 została dopasowana tak, żeby pomimo zmniejszenia jakości tekstur i efektów i tak wyglądała doskonale. Taka paczka teksturek byłaby więc świetnym prezentem dla posiadaczy słabszych kompów. Zamiast grać na średnim kompie i obniżonych detalach możnaby pograć na tym samym kompie i konsolowych detalach. Bez spadków fps'ów i bez świadomości, że oglądane tekstury i efekty to pomyje w porównaniu z wymaksowanymi detalami. Popatrz na te screeny. Czy tekstury i modele wyglądają ci na tekstury i modele po zmniejszeniu jakości w launcherze? Nie. Widać, że są słabszej rozdzielczości, ale wciąż jest pięknie i precyzyjnie. Nie ma pomyj, a będzie chulać w 30FPS na klocku. ;)
 
greeks said:
@Bizioo, W2 na x360 został tak przerobiony, żeby działał na x360. Będzie wyglądał lepiej na x360 niż na pececie o tych samych parametrach co x360. Rozumiesz? Więc dlaczego by nie dać tych poprzerabianych modeli, dopasowanych tekstur i efektów pecetowym graczom ze słabszymi komputerami? Tylko o to mi chodzi. Grafika na x360 została dopasowana tak, żeby pomimo zmniejszenia jakości tekstur i efektów i tak wyglądała doskonale. Taka paczka teksturek byłaby więc świetnym prezentem dla posiadaczy słabszych kompów. Zamiast grać na średnim kompie i obniżonych detalach możnaby pograć na tym samym kompie i konsolowych detalach. Bez spadków fps'ów i bez świadomości, że oglądane tekstury i efekty to pomyje w porównaniu z wymaksowanymi detalami. Popatrz na te screeny. Czy tekstury i modele wyglądają ci na tekstury i modele po zmniejszeniu jakości w launcherze? Nie. Widać, że są słabszej rozdzielczości, ale wciąż jest pięknie i precyzyjnie. Nie ma pomyj, a będzie chulać w 30FPS na klocku. ;)
Myślę że tu raczej nie chodzi o głupie teksturki tylko problem tkwi głębiej. Gdyby to było takie proste to REDania już dawno by na to wpadła ( przed premierą pecetowego wieśka )
 
Nie do końca. W rzeczywistości wszystko rozbija się o czas. Priorytetem są zawsze tekstury, efekty i modele najwyższej jakości. Zamiast robić nową partię tekstur po prostu bierze się te super ostre i zmniejsza im rozdzielczość. Dlatego są rozmyte jak zmniejszasz ich jakość w opcjach. Z tego co widzę dla x360 tekstury "narysowanao" od zera a nie po prostu zmniejszono rozidziałkę tym z wersji pecetowej. To samo się tyczy modeli i efektów. W przypadku x360 CD Pojekt nie mógł tego zrobić, bo to by było ewidentne pójście na łatwiznę i każdy by im to wypomniał ("I to ma być ADAPTACJA?! Zwyczajnie daliście nam te same tekstury co w PC tylko w niższej rozdzielczości! Oszuści i kłamcy!!1 Ocena: 6/10").

Oczywiście wersja na konsolę będzie wyglądać zauważalnie gorzej od wersji na peceta na full detal. Ale wersja na konsole będzie wyglądać zauważalnie lepiej niż wersja pecetowa przy niskich detalach.

Wiem, że upraszczam spawę i wiem, że konsola jest zamkniętą strukturą, na której raz zoptymalizowana gra będzie działać równie dobrze na każdym egzemplarzu. Twierdzę tylko, że pecetowcy również mogą zyskać na wydajności te kilka fps'ów.
 
Top Bottom