Nowe talie startowe

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Nowe talie startowe mają zapewniać świeżym graczom podstawę, którą będą mogli rozwijać dzięki dedykowanym drzewkom w Księdze Nagród. Ten proces zawiera również podpowiedzi w jaki sposób optymalnie rozwijać talie, dzięki czemu nowicjusze nauczą się podstaw budowania talii, jednocześnie otrzymując satysfakcjonujące nagrody.

Po aktualizacji 8.5 zamiast podstawowych wersji talii startowych, nowi gracze otrzymali rozwinięte talie, w których zawarte były dodatkowe, rekomendowane karty. Ten błąd został już naprawiony, co oznacza, że wszyscy rozpoczynający teraz swoją przygodę z GWINTEM otrzymają podstawowe wersje talii startowych, ale jednocześnie, nie planujemy usuwania rozwiniętych talii graczom, którzy rozpoczęli grę w GWINTA po aktualizacji 8.5. Pracujemy również nad wdrożeniem pozostałych elementów systemu, aby zapewnić najlepsze możliwe wrażenia z gry :)
 
Co prawda już mam konto gdzie jest full kolekcja kart gwinta i od roku na nim nie grałem, to przez przypadek zauważyłem pewien film na youtube jakie konkretne talie dostają nowi gracze po aktualizacji i z ciekawości założyłem drugie konto aby zdobyć ten "zestaw nowego gracza" i przy okazji zrobić sobie mały chellenge. Chellenge polega na tym że tymi taliami będę grać i wspinać się przez miesiąc w rankingu i zobaczę jak daleko da się nimi dojść. Obecnie wbiłem 4 rangę rozgrywając 110 meczów (90 wygranych, 19 porażek i 1 remis) Talii nie modyfikuje i nie ulepszam bo tak naprawdę są kompletne. Do końca sezonu jeszcze daleko ciekawe czy PRO rangę da się nimi wbić. :) Także dobrze że ten błąd został naprawiony bo nowi bez żadnego kiwnięcia palcem mieli by kompletne talie.
 
Super muszą się czuć "nowi" z tuż przed błędu i z zaraz po jego naprawieniu, brawo!
 
Ok chellenge uważam za zaliczony, na nowym koncie z 30 rangi do PRO rangi potrzebowałem rozegrać 155 gier (121 zwycięstw, 33 porażki i 1 remis). Nie ma co się oszukiwać, dobrze że te "talie startowe" nie są już dostępne bo jak widać mają moc, oczywiście poza nilfgaardem bo ta talia była najsłabsza z całości.
 

Lexor

Forum veteran
@Przem89: Ciekawi mnie dlaczego masz takie niskie łączne MMR, jeśli czterema frakcjami rozegrałeś po 25+ pojedynków?
 
@Przem89: Ciekawi mnie dlaczego masz takie niskie łączne MMR, jeśli czterema frakcjami rozegrałeś po 25+ pojedynków?
Czemu niskie? W momencie wbicia pro otrzymał 9600MMR a na proranku rozegrał pewnie klika meczów, dzięki którym zdobył te 24pkt.
 
Czemu niskie? W momencie wbicia pro otrzymał 9600MMR a na proranku rozegrał pewnie klika meczów, dzięki którym zdobył te 24pkt.
Jak wcześniej wchodziłem na jego profil to pokazywało mi rangę 0 i z jakieś 4300 MMR.
 
Jak wcześniej wchodziłem na jego profil to pokazywało mi rangę 0 i jakieś 4300+ coś MMR.
A to tak jest dopóki nie rozegrasz meczu na pro. Taki mechanizm. Jak startował z 30 rangi to miał te 4300 w momencie wbijania pro.
 
W grze chyba jest to samo (na tym pasku w menu). Czy jest to błąd? :shrug: Po prostu gra nie traktuje Cię jako gracza pro dopóki nie rozegrasz tam meczu.
 
@luk757: Strona w grze z tym paskiem jest zbugowana (ona nie aktualizuje się jak się rozgrywa kolejne mecze) - trzeba zrestartować grę aby zobaczyć na niej aktualne wartości. Jak ktoś chce sprawdzać aktualne wartości bez restartu to musi odwiedzać swój profil w grze.
 
Top Bottom