Nowe tapety!

+
Jakiej tapety nie ma? Ja widzę wszystkie, które się pojawiły. Najbardziej podoba mi się ta ze sceną w siedzibie gangu Maelstorm :D.
Męski V w trackie pościgu (bez Jackiego) wychylający się zza samochodu bez drzwi i strzelający do przeciwników przed nim, w trakcie gdy drugie auto wrogów depczę mu po cybernetycznych piętach. Nazywało się: "Take The Wheel"
 
A to nie wiem. Może mi coś umknęło. Takiej jak opisujesz sobie nie przypominam.
 

Chodak

Forum veteran
U mnie na tapetach królują cyberowe concept arty (naprzemiennie). Są przezajefajne.
 
Czyli strzelanie z siedzenia kierowcy potwierdzone. Autem pokieruje chyba autopilot?
 
Czyli strzelanie z siedzenia kierowcy potwierdzone. Autem pokieruje chyba autopilot?
Może być to też opcja na kierowanie i strzelanie w tej samej chwili. Dzięki temu, w sytuacji gdzie auto się rozbiję w środku pościgu, wina spadnie na gracza, nie na (ewentualne) słabe AI.
Chociaż autopilot jest możliwą opcją. Wszak płotka potrafiła śledzić wytyczoną trasę (ze zbugowanymi wyjątkami :p)
 
Przecież jest taka scena w gameplayu, tylko pokazana z punktu widzenia V. Nie znam zbyt dobrze angielskiego, ale wydawało mi się, że prosiła tam Jacki'ego o przejęcie kontroli nad autem. Nie rozumiem więc tego zdziwienia :p.
 
Top Bottom