Nowe tapety.

+
Nowe tapety.

Zapraszamy do ściągnięcia dwóch nowych oficjalnych wiedźmińskich tapet, przygotowanych na podstawie aktualnych materiałów promocyjnych gry. Mamy nadzieję, że Wam się spodobają i szybko trafią na Wasze pulpity :). Pliki znajdziecie tutaj.
 
Pierwsza tapeta (Łańcuch) leci na Pulpit bo mi się podoba , a tej trzeciej (Medalion) już mam dość po kilku miesiącach :p
 
hm swoją drogą, to dlaczego jest tak mało tych tapet?nie żebym sie czepiał czy coś :pale chętnie zobaczyłbym więcej nowcyh tapetek. Choćby to były zwykłe scrreny, ale jakoś podrasowane i w wysokiej rozdzeilczości...u mnie wszystko w porządku ze sciąganiem
 
no nie wiem, u mnie sie coś spieprzyło w środku w kompie -.-w takim razie można prosić gdzieś to wysłać na imageshacka albo gdzieś? min 1280x1024 proszę ;)
 
Dziwi mnie tylko że na gamewallpapers mają więcej tapet i do tego są też inne http://www.gamewallpapers.com/wallpapers.php?titel=The+Witcher
 
oktoffel said:
hm swoją drogą, to dlaczego jest tak mało tych tapet?nie żebym sie czepiał czy coś :pale chętnie zobaczyłbym więcej nowcyh tapetek. Choćby to były zwykłe scrreny, ale jakoś podrasowane i w wysokiej rozdzeilczości...u mnie wszystko w porządku ze sciąganiem
Będzie więcej:) w najblizszym czasie
 
Largos said:
Dziwi mnie tylko że na gamewallpapers mają więcej tapet i do tego są też inne http://www.gamewallpapers.com/wallpapers.php?titel=The+Witcher
Bo oni sami robia swoje tapety i dlatego trzeba za nie placic.
We create 90% of the desktop backgrounds ourselves, using promotional artworks from the games.
 
YarpenZirgin said:
no niektóre widoki, zwłaszcza na grobli i na brzegu są niesamowite
No właśnie tam mam nacykane troche screenów - i na tapetkę wrzuciłam ten który mi najbardziej się podobał. :D Aż dziw, że w oficjalnych screenach nie dali żadnego....a jest się czym chwalić...Koleżanka była dzisiaj i pokazywałam jej wiedźmina ;D i akurat akt4. Była zachwycona grafiką i całym Brzegiem...
 
Ooo - "Geralt vs Strzyga" - kiedyś zrobiłem coś w tym stylu :)Iwona - pamiętam jak pisałaś mi, że ci się nie podoba z powodu dredów, jakie wyszły Geraltowi na uciętej klatce z filmiku :D Na tej tapetce wygląda nieco lepiej. "Łańcuch" - super.
 
Iwona said:
Koleżanka była dzisiaj i pokazywałam jej wiedźmina ;D i akurat akt4. Była zachwycona grafiką i całym Brzegiem...
Fajną w takim razie masz koleżankę - moja weszła do pokoju, popatrzyła, pokręciła nosem i wydukała "co ty masz z tym wiedźminem?" z wyrazem twarzy, jakby mówiła do gówna. O pokazaniu gry to już w ogóle nie myślałem ;)
 
Top Bottom