Nowe wideo: Dzienniki deweloperskie #2 – Nowe elementy: materiały filmowe

+
Nowe wideo: Dzienniki deweloperskie #2 – Nowe elementy: materiały filmowe



Czas na kolejny dziennik deweloperski. W tym odcinku członkowie studia CD projekt RED opowiadają o nowych animacjach i materiałach filmowych przygotowanych na potrzeby Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2. Tym razem czeka Was rwnież niespodzianka. O swojej pracy wypowie się ktoś spoza studia CD Projekt RED...
Najnowszy odcinek dziennikw deweloperskich znajdziecie tutaj.
 
Fajnie, że zaprosiliście Tomka Bagińskiego - świetnie się słucha/czyta o tych wszystkich smaczkach zza kulis. Mam nadzieję, że nadal będziecie kontynuować współpracę z Platige Image, bo efekty są spektakularne.
 
Już to nie raz było mówione zapewne, ale z każdym dev diary jest lepiej. Angielski macie opanowany i nie ma już problemów z opowiadaniem, to się chwali! :)
 
Ale Pan Tomek mówi sidi prodżekt...
Poza tym bardzo mi się podoba nowy dev diary. Na FB jest to samo z polskimi napisami.
 
Ten sam film tylko z polskimi napisami.
http://www.youtube.com/watch?v=yk4fwlQ0rko&feature=g-u-u&context=G2508d32FUAAAAAAACAA
 
Nie ma za co :).

Pamiętacie tego newsa?

Wyjaśniło się co i jak i dlaczego. Mnie się próbka chóru z DD podoba, mam może trochę wątpliwości czy aby nie brzmi to zbyt sakralnie jak na grę. Ale z racji tego, że ja akurat lubię takie "brzmienie", to mnie to nie przeszkadza.
 
Maciekw jak zwykle wrzuca kilka przydatnych linków, dzięki. Co do DD, akcent pana Tomasza nieco szorstki;) Za to angielszczyzny pana Borysa słucha się z przyjemnością. W serii mini wywiadów "Twarze Reda", chciałbym na pewno zobaczyć pana Jonasa Mattssona, czemu wybrał CDPR wszak geograficznie bardziej pasowałby do np. Remedy i ciekaw jestem czy również lubi gołąbki.
 
Mam nadzieję że to nie koniec nowych info na piątek...

MM360 said:
Bardziej sobota i niedziela:)

Poprawek jest dość sporo - myślę, że rozbijemy je na dwie części:)

Niby żart ale czy się sprawdzi?
 
Nie potrzebnie teraz zaczynałem grać od nowa ... , ale dev diary świetne , mam takie pytanie czy Bagiński współpracował z wami przy autrze ? Wiem , że to jest na red enigne , ale może coś wam pomagał?
 
W serii mini wywiadów "Twarze Reda", chciałbym na pewno zobaczyć pana Jonasa Mattssona, czemu wybrał CDPR wszak geograficznie bardziej pasowałby do np. Remedy i ciekaw jestem czy również lubi gołąbki.

Do DICE albo Mojang geograficznie ma jeszcze bliżej.
 
Bardzo fajne DD. Z przyjemnością obejrzałem i nie mogę się doczekać 17 kwietnia! Po raz wtóry zanurzę się w przygodę Geralta, stworzoną przed REDów :)

PS Prosiłbym więcej Pana Borysa, bo z przyjemnością go słucham.
 
Świetny dev diary :)
Miło z waszej strony, panowie Redzi :), że pomysły fanów zostały zaimplementowane w grze - filmik podsumowujący (żywa mapa itd.) był kiedyś, daawno temu, sugestią fanów na forum, z tego co pamiętam :)
Pomysł z filmami pomiędzy aktami jest też świetny :)

17 Kwietnia 2012 - dzień, w którym jeszcze raz zacznę ogrywać Wiedźmina 2 :)

------
Palimpsest said:
Maciekw jak zwykle wrzuca kilka przydatnych linków, dzięki. Co do DD, akcent pana Tomasza nieco szorstki;) Za to angielszczyzny pana Borysa słucha się z przyjemnością. W serii mini wywiadów "Twarze Reda", chciałbym na pewno zobaczyć pana Jonasa Mattssona, czemu wybrał CDPR wszak geograficznie bardziej pasowałby do np. Remedy i ciekaw jestem czy również lubi gołąbki.

Tak czepiając się, to jest John Mamais :D, nie Mattson :)
 
Detmold wbity na pal... :D jestem absolutnie oszołomiony tymi nowymi scenkami,to będzie coś czego nie ma żadna inna gra na swiecie,żeby już był 17 kwietnia ;)
 
Top Bottom