Nowe wideo na stronie magazynu Game Informer

+
Chciałbym aby filmy były tłumaczone na polski, bo z moim angielskim nie jest najlepiej!
 
SimonPiachu said:
Chciałbym aby filmy były tłumaczone na polski, bo z moim angielskim nie jest najlepiej!

Praktycznie wszystkie filmiki zostały już przez fanów przetłumaczone tu na forum :) Szukajcie, a znajdziecie! :)
 
Mnie zaciekawiła inna sprawa. W wywiadzie z Adamem Kicińskim dla TVNCNBC podlinkowanym przez HarcFisher'a jest między innymi informacja o około 8 dodatkowych materiałach wideo dla Game Informer'a do końca miesiąca. Jak na razie mogliśmy pooglądać:
1. Cover Reveal
2. Interview: Designing The Witcher 3: Wild Hunt
3. We Are Rebels: The Business of The Witcher and CD Projekt Red
4. The Story of The Witcher 3: Wild Hunt
5. The Brothers Behind The Witcher 3: Wild Hunt
6. The Witcher 3: Wild Hunt Trailer - Game Informer Coverage
Więc jeszcze coś tam w zanadrzu REDzi mają :).
 
goldi90 said:
Obawiam się, że tym "nowym materiałem" może być wszystkim już dobrze znany wywiad z panami Marcinem i Borysem o fabule, ponieważ nie został jeszcze oficjalnie wstawiony na huba. :p/>
Obawiam się że nieświadome GI że te filmy są już dostępne może nam zaprezentować znane nam już wideło o fabule :(

goldi90 said:
Mnie zaciekawiła inna sprawa. W wywiadzie z Adamem Kicińskim dla TVNCNBC podlinkowanym przez HarcFisher'a jest między innymi informacja o około 8 dodatkowych materiałach wideo dla Game Informer'a do końca miesiąca. Jak na razie mogliśmy pooglądać:
1. Cover Reveal
2. Interview: Designing The Witcher 3: Wild Hunt
3. We Are Rebels: The Business of The Witcher and CD Projekt Red
4. The Story of The Witcher 3: Wild Hunt
5. The Brothers Behind The Witcher 3: Wild Hunt
6. The Witcher 3: Wild Hunt Trailer - Game Informer Coverage
Więc jeszcze coś tam w zanadrzu REDzi mają :)/>.

No i oczywista już jest sprawa że 2 GamePlaye :D Jeden z tego nowego questa które opisywało GI a drugi to już nie wiem :D
 
Michax said:
Obawiam się że nieświadome GI że te filmy są już dostępne może nam zaprezentować znane nam już wideło o fabule :(
No tak, na hubie jak na razie wiszą tylko pierwsze trzy z wszystkich dostępnych, więc w najbliższym czasie będziemy karmieni nowościami które już znamy (jeszcze kilka takich newsów). Obawiałem się tylko że to wszytko na co możemy liczyć w najbliższym czasie, ale wychodzi na to że na szczęście nie :).
 
No przecież nie zasłonili przypadkiem, tam było miasto ale ja sie jaram już :D/>.
Muszę filmik 2 raz zobaczyć ciekawe kiedy pokażą, filmik na nowym silniku będzie sie działo :D.
 
A to ujęcie Coki light było naprawdę konieczne? To już nawet materiały promocyjne muszą mieć krótki okres zwrotu inwestycji? Nie no, spoko ale mam nadzieję, że w grze nie będzie jaskiń sponsorowanych przez Wendy's.
 
GI o fabule:
http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2013/02/13/the-story-of-the-witcher-3-wild-hunt.aspx

Wszystko już wiadomo było dawno :D Jedyne co mnie cieszy to to że moje wyliczanki się zgadzają czyli news co 3 dni czyli teraz z czymś naprawdę nowym byle do soboty :D A może Gnyp miał rację z weekendem tylko nie tym co wtedy.. tylko przyszłym o czymś naprawdę mega! Gameplay obym dobrze prawił !
 
Michax ja nie jestem ogarnięty co do map, ale dlaczego ta jest nad filmikiem po rosyjsku bo to chyba powinno byc po angielsku a Piotrek, myslę że specjalnie to wtedy powiedział i poczekamy na gameplay :D.
 
Z tego co wiem to to jest dawny język słowiański Cyrylica->znany również z W2 (Vergen).. chyba? :D
 
Cyrylica to alfabet służący do zapisywania języków wschodniosłowiańskich i jest używany nadal w Rosji, Ukrainie czy Białorusi... Znam rosyjski i czytanie cyrylicy nie sprawia mi problemów. A tego w żaden sposób nie mogę odszyfrować. Albo jest to zapisane jakąś bardzo dziwną czcionką, albo cyrylica to nie jest :) Może jakiś stworzony na potrzeby Wiedźmina? :)/>
 
Michax said:
Z tego co wiem to to jest dawny język słowiański Cyrylica->znany również z W2 (Vergen).. chyba? :D/>
Masz rację, to powstałe w średniowieczu najstarsze pismo słowiańskie nazywane głagolicą :)
 
airandilll said:
Ale ta mapa z runami jak twierdzisz, to jest jakaś oficjalna czy zagraniczna ?.
/> Przecież w grze była ta mapa.

EDIT: Nie wiem czemu ktoś mi dał minusa.

Łapcie 2:27
http://www.youtube.com/watch?v=GCzww1BIRcU
 
Dokładnie to ta sama mapa z edycji rozszerzonej :)/> A alfabet rzeczywiście przypomina głagolicę :)/> Ja też nie wiem za co ten minus :)
 
Top Bottom