Nowe wideo: Zwiastun premierowy Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2

+
Tak super trailer , jak wszystkie z resztą!!!



Tylko mam pewien problem otóż zacząłem pobierac ER i tu nagle bład, no to ja od nowa i znowu : MAM PROBLEM Z POŁĄCZENIEM!! ale ja kiedy sciagałem grałem w multi BF`a 3 a tam wszystko grało. Nie wiem co zrobic a kiedy właczam wznów po chwili to samo. Może mi ktoś pomóc ? :)
 
Trochę nie ten wątek, ale może spróbuj odczekać ciutkę. Albo trafiłeś na zator jakiś...
Zaglądnij do Wsparcia Technicznego. :confused:
 
Bardzo PRZEPRASZAM ale już nie moge dojść do ładu otóż próbuje już 8raz i nadal to samo wczoraj tez próbowałem :(
 
koszyk1998 said:
Trailer zacny. Od 1.04 minuty ta muzyczka podobna jest do tej z jedynki :p Dzięki czemu według mnie jest jeszcze lepszy.

Dokładnie, też mi się ta muzyka skojarzyła z W1. I od razu klimat lepszy :)
 
Jak już kilka postów wyżej... Motyw z jedynki w wykonaniu chóralnym nadaje klimatu xD
Chociaż pewnie ci którzy obejrzą ten trailer a nie oglądali "52 i pół" pomyślą że Geralt z oczami Sitha w grze będzie...
 
a ja właśnie odebrałem swój egzemplarz, teraz tylko czekam aż dzieciaki zasną i gram do rana :)
 
lukasus82 said:
PS. Mam małą nadzieję, że dodaliście ten niezbedznik wiedźina podczas medytacji oraz zmiane twarzy po wypiciu eliksiru. Inaczej było by to małe kłamstwo między rzeczywistą grą, a filmikami.
Ta, i co jeszcze? Może fałszywa reklama? Nie popadajmy w paranoję, bo idąc tym tropem, należałoby pozwać Techland/Deep Silver za piramidalne oszustwa w trailerze Dead Island.
 
W angielskiej wersji trailera jest bardzo fajny motyw a mianowicie Geralt mówiący, że gra jest mature :)
 
Jak widać na załączonym obrazku większości graczy tęskni się do utworów z W1 :)
 
Odnośnie muzyki. Czyżby to była jakaś dalsza współpraca z Żywiołakiem? Bo tak podobnie do nich brzmią te głosy. No i podpinam się do prośby o udostępnienie tego utworu. Już to kiedyś pisałem, ale naprawdę uważam, że osoba odpowiedzialna za muzyke w trailerach robi kawał dobrej roboty. Czapki z głów.
 
Świetnie, świetnie... Muzyka i te obrazy... Jestem z Was DUMNY CDR, aż micha się cieszy jak się na to wszystko patrzy :)
 
Ciekawe... widać użyto wszystkiego co dotąd prezentowano (CGI, "52 i pół", przerywniki z rozgrywki).

Wyszło całkiem nieźle i klimatycznie.
 
Top Bottom