Nowy gameplay na IGN.

+
Dziura z trupami i siedzący na ziemi żebrak robią klimat. A mina Geralta przy odbiorze zapłaty rzeczywiście zabójcza :). Ogólnie w pożo gameplay.
 
Fajny gameplay, ale faktycznie powtarzalność modeli jest widoczna. Zauważyłam że model Dhundy tutaj był w roli grajka na skrzypcach w tej bogatszej części miasta. Pucybut w roli żebraka i trumniarza... cóż będzie trzeba to przeżyć, bo gdyby modele miały się faktycznie nie powtarzać to designerów postaci musiałoby być w CDPR o około 30 więcej....Ale jak na to się przymknie oko to jest dobrze, nawet bardzo. A cięty język Geralta też zasługuje na pochwałę - aż ciekawa jestem polskiego tłumaczenia. No i muzyczka gdy Zeugl się pojawia jest niezła... no i ciekawe czy ten kurdupel przeżył to bliskie spotkanie z tą ściekową poczwarą... :DBTW, coś nie tak z dekodowaniem (możliwe że u mnie) bo migał mi w tym filmiku znak Wilka i paski życia oraz...dachy... ;(Czekam na HD.
 
Tak, gameplay jest bez wątpienia bardzo dobry, nawet w rozdzielczości 320 :D. Czekam na jakąś wersję z lepszą jakością. BPP jest boska, szkoda, że angole nie zrozumieją o co biega :) (w ogóle w książkach sytuacja "Witaj w BPP" jest jedną z moich ulubionych :)). Filmik utwierdza, że Wiedźmin będzie solidną produkcją. Tak na szybko dwa główne problemy to mimika i powtarzalność modeli, ale to już wiemy. Ogólnie jeszcze bardziej nie mogę się doczekać na grę :).
 
Kurde słaba ta jakość..nie ma ktoś konta na IGN, żeby ściągnąć HD??, wszak widnieje taka opcja i to 290MB!..???
 
oktoffel said:
oktoffel said:
PS Zauważyliście, że Pan Gop przeszedł mutację? ;)
to nie jest pan Gop, tylko bodajże gość który podkłada Geraltowi głos w angielskiej wersji.
To był sarkazm :)
oktoffel said:
Fajny gameplay, ale faktycznie powtarzalność modeli jest widoczna. Zauważyłam że model Dhundy tutaj był w roli grajka na skrzypcach w tej bogatszej części miasta. Pucybut w roli żebraka i trumniarza... cóż będzie trzeba to przeżyć, bo gdyby modele miały się faktycznie nie powtarzać to designerów postaci musiałoby być w CDPR o około 30 więcej....
Ktoś z Redów mówił, że nie można było wstawic dużej ilości różniących się modeli, bo by nasze komputery nie wytrzymały :)
 
Adam said:
Ktoś z Redów mówił, że nie można było wstawic dużej ilości różniących się modeli, bo by nasze komputery nie wytrzymały :)
Jeżeli tak się sprawa ma to nie mam nic przeciwko i jestem za klonami ;D
 

ento

Forum veteran
engessa said:
Kurde słaba ta jakość..nie ma ktoś konta na IGN, żeby ściągnąć HD??, wszak widnieje taka opcja i to 290MB!..???
Na http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=291281 Kamano podał linka do wersji 624 x 352.http://4319.webhosting3.1blu.de/movies/witcher_IGN12Oct07_TourOfVizima.divx
 
Wszystko właściwie już zostało powiedziane o wyglądzie. Wiadomo, że ideału nie będzie i nie spodziewajmy się go, bo dla każdego fana ten termin to co innego (każdy widzi pewne rzeczy inaczej). Jestem bardzo ciekawy, co przygotował dla nas zespół CDPR... Sądząc z pieprznych i ironicznych kawałków tego gp mam bardzo pozytywne odczucia :) Dla mnie najważniejsze jest, że Wiedźmin to pierwsza gra, która w taki sposób będzie poruszać tematy moralnych wyborów. Bardzo chciałbym, aby wreszcie okazało się, że mamy do czynienia z naprawdę głębokim i poważnym dziełem, godnym następcą/kontynuacją sagi o wiedźminie. Kto wie, może za kilka lat dzięki takim tytułom, a CRPG szczególnie się do tego nadaje, o grach nie będzie się pogardliwie mówić jak o "rozrywce dla dzieciaków" ale traktować jako równorzędne dzieła "Melpomeny", na równi z filmami, teatrem czy muzyką.Zaraza, nie mogę się już doczekać kuriera :mad:
 
Nivellen said:
Wszystko właściwie już zostało powiedziane o wyglądzie. Wiadomo, że ideału nie będzie i nie spodziewajmy się go, bo dla każdego fana ten termin to co innego (każdy widzi pewne rzeczy inaczej). Jestem bardzo ciekawy, co przygotował dla nas zespół CDPR... Sądząc z pieprznych i ironicznych kawałków tego gp mam bardzo pozytywne odczucia :) Dla mnie najważniejsze jest, że Wiedźmin to pierwsza gra, która w taki sposób będzie poruszać tematy moralnych wyborów. Bardzo chciałbym, aby wreszcie okazało się, że mamy do czynienia z naprawdę głębokim i poważnym dziełem, godnym następcą/kontynuacją sagi o wiedźminie. Kto wie, może za kilka lat dzięki takim tytułom, a CRPG szczególnie się do tego nadaje, o grach nie będzie się pogardliwie mówić jak o "rozrywce dla dzieciaków" ale traktować jako równorzędne dzieła "Melpomeny", na równi z filmami, teatrem czy muzyką.Zaraza, nie mogę się już doczekać kuriera :mad:
Gry są " dziełem " i to na chyba najszersza skalę. Argumenty ? Na całym świecie gra ponad 5 milionów ludzi w WoW'a a także niezliczona liczba osób w Guild Warsa ,Silkroada, Lineage'a , Cabala , Ryl'a , MU , Tibię i różnego rodzaju mmorpg + prywatne serwery o których nie ma danych .Do tego warto dodać ludzi grających w gry na Single Playerze a także wszelkie możliwe strzelanki , wyścigi itd. itd. A także tzw. "Niedzielnych graczy" daje nam to razem wręcz niezliczoną liczbę fanów przez co przemysł gier jest na pewno jednym największych na świecie. A skoro jest tak jak jest to coś w tym jest ;]
 
Ilość nie znaczy jakość... A w tym konkretnym przypadku mówię o grach single-player. Filmy to dobre porównanie. Kiedyś na przełomie XIX i XX wieku traktowano je podobnie jak gry dzisiaj - były tylko i wyłącznie rozrywką. W tej chwili to nie tylko gałąź ogromnego przemysłu ale i równorzędnej sztuki wizualnej. Mówiąc w Wiedźminie mam wielką nadzieję, że będzie jednym z pierwszych stopni w mozolnej w trudnej wspinaczce przemysłu gier do poziomu sztuki.Pozdrawiam !
 
Genesis said:
Jak dla mnie trochę lanie wody , ale szlachcic w roli rzeźnika ? Coś nie tak , faktycznie powtarzalność modeli jest ogromna
Niekoniecznie. Mi model tego rzeźnika przypomina postać Shylocka z filmu "Kupiec Wenecki". Al Pacino grał tam właśnie rzeźnika.
 
Nivellen said:
Dla mnie najważniejsze jest, że Wiedźmin to pierwsza gra, która w taki sposób będzie poruszać tematy moralnych wyborów.
Jak to pierwszą??Co do pierwszych stopni w mozolnej w trudnej wspinaczce przemysłu gier do poziomu sztuki - od jakiegoś czasu gry idą w odwrotnym kierunku i nie zanosi się na to aby coś w tej kwestii się zmieniło. Przykład P:T pokazał, że nie warto robić gier dla sztuki
 
BlizarizRivii said:
Myślę , że mu chodzi bardziej o ubiór w jakim ów szlachcic pracuje.
To fakt, ale jeżeli Redzi chcieli nawiązać do tej postaci o której napisałem, to celowo zostawili taki ubiór aby skojarzenie dla niektórych było natychmiastowe.Ale równie dobrze tylko mi może tak kojarzyć się ta postać i nie mieć nic wspólnego z Shylockiem, wtedy faktycznie taki ubiór może razić.
 
MasPingon said:
MasPingon said:
Dla mnie najważniejsze jest, że Wiedźmin to pierwsza gra, która w taki sposób będzie poruszać tematy moralnych wyborów.
Jak to pierwszą??Co do pierwszych stopni w mozolnej w trudnej wspinaczce przemysłu gier do poziomu sztuki - od jakiegoś czasu gry idą w odwrotnym kierunku i nie zanosi się na to aby coś w tej kwestii się zmieniło. Przykład P:T pokazał, że nie warto robić gier dla sztuki
Moze miał na myśli pierwszą polską grę, która w będzie poruszać tematy moralnych wyborów. Painkiller raczej taki nie był ;)
 
Właśnie obejrzałem, rzeczywiście chyba najlepszy trailer/gameplay( czy jak to nazwać) jaki do tej pory wyszedł. Świetna robota :] *klask,klask* Mam tylko jedno pytanko - ile jest modeli postaci? Myślałem, że dziadek którego mamy ochraniać na bagnach i pucybut to jedna osoba. Tymczasem okazuje się, że musiałby on być również żebrakiem i właścicielem zakładu pogrzebowego. Ja nie wiem, może tak ma być, może to szpieg który zawsze wyprzedza Geralta o krok i jest zawsze tam gdzie się pojawi, tyle że w innym przebraniu. Albo ktoś kto godzi bycie pucybutem, żebrakiem i właścicielem zakł pogrzebowego.Problem w tym, że to samo jest z resztą postaci, grubasa widziałem już chyba w 3 czy 4 wcieleniach. Czy tak będzie w finalnej wersji, bo to aż niewiarygodne żeby tak często powtarzały się modele postaci
 
Top Bottom