Nowy hotfix już dostępny!

+
(...) Potrzebowałbyś jako przeciwnik trzy blokady, trzy wygnania lub trzy cokolwiek co zablokuje jego umiejętność.(...)

prawilnie przypominam, że blokowanie Detlaffa WW nic nie daje... wy gracie w tą grę czy tylko teoretyzujecie?
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
@Alicja. Ponawiam pytanie bo poprzedni hotfix tego nie naprawił: czy błąd z przegrywaniem pojedynku gdy gra nie nadąża za wszystkim naszymi akcjami też został naprawiony?

Dla przykładu: nie raz już tak miałem, że gdy swój ruch (wyłożenie jednostki albo odpalenie rozkazu) wykonywałem pod koniec danego mi czasu w danej turze i gdy gra potem odpałała wszystkie pozostałe reakcje innych jednostek na mój ruch (np. jakieś boosty) to nie mogłem już wtedy wcisnąć przycisku kończącego moją turę, a po kilkunastu sekundach dostawałem komunikat, że gra zakończyła się moją przegraną z mojego powodu.

Jesteśmy świadomi tego błędu, pracujemy nad naprawą.

Czy dalej trzeba liczyć samodzielnie ile tur zostało Ciri żeby dociągnąć kartę? To samo z przerazą, muszę zaznaczać sobie słupki na kartce, że zginął sojusznik?

Liczniki zostały naprawione z wydaniem Krwawej Klątwy, jeśli zauważycie, że wciąż ich gdzieś brakuje poprosiłabym o zgłoszenie do supportu.
 
Nie ma co się sprzeczać detflaff jest poprostu słaby jak dla mnie przedział 5-15 pkt za 10 prowizji i wymagający 2-3 kart jest niewarty ryzyka. Jennik ma przedział 4-xxx za 12 a i tak go nie widać.
daliby Dettlaffowi zemstę taka jak ma jennik tylko ze odradza się w tym samym rzędzie 3x i byłoby po kłopocie
 
prawilnie przypominam, że blokowanie Detlaffa WW nic nie daje... wy gracie w tą grę czy tylko teoretyzujecie?
Jak nic nie daje? Zablokujesz to nie aktywuje zemsty.
daliby Dettlaffowi zemstę taka jak ma jennik tylko ze odradza się w tym samym rzędzie 3x i byłoby po kłopocie
Wtedy byłby słabszy bo jego zaletą jest to, że można go aktywować w ciągu 1 tury.
 
Mógłbyś rozwinąć z łaski swojej te zdanie, bo szczerze to nie bardzo wiem co miałbym Ci na nie odpowiedzieć?

Jak nic nie daje? Zablokujesz to nie aktywuje zemsty.

cyt z patchnotes:
"Status „zablokowana” nie usuwa już innych statusów kart i nie pozostaje już na kartach po przejściu na cmentarz"
(wiem że to jest zbugowane akurat)

więc się pytam Panowie czy kiedykolwiek zablokowaliście Detlaffa żeby nie wrócił z cmentarza?
bo ja raz rzuciłem na niego kajdany i nic to nie dało bo zaraz został zjedzony i wrócił jakby nigdy nic
 
cyt z patchnotes:
"Status „zablokowana” nie usuwa już innych statusów kart i nie pozostaje już na kartach po przejściu na cmentarz"
(wiem że to jest zbugowane akurat)
To, ze blok po przejściu na cmentarz zostaje zdjęty nic nie zmienia bo przywołanie następuje w momencie kiedy jednostka zostaje zjedzona jeszcze będąc na planszy. Ciężko to wytłumaczyć. W każdym razie przywołanie (nie)aktywowane jest na karcie zablokowanej jeszcze.
więc się pytam Panowie czy kiedykolwiek zablokowaliście Detlaffa żeby nie wrócił z cmentarza?
bo ja raz rzuciłem na niego kajdany i nic to nie dało bo zaraz został zjedzony i wrócił jakby nigdy nic
Sam nie blokowałem, ale bloka dostałem i nic nie wracało bo zjedzeniu. Może ty mówisz o tej karcie co go tworzy na nowo?
Teraz mi się przypomniało, że raz zablokowałem Eganem 2 wampiry wyższe to gość poddał grę od razu.
 
cyt z patchnotes:
"Status „zablokowana” nie usuwa już innych statusów kart i nie pozostaje już na kartach po przejściu na cmentarz"
(wiem że to jest zbugowane akurat)

więc się pytam Panowie czy kiedykolwiek zablokowaliście Detlaffa żeby nie wrócił z cmentarza?
bo ja raz rzuciłem na niego kajdany i nic to nie dało bo zaraz został zjedzony i wrócił jakby nigdy nic

W sumie mógłbym napisać, że zgadzam się z tym co napisał @luk757 ale postanowiłem dołożyć swoje trzy grosze jako "teoretyk" ze swojej praktyki ;)
Status zablokowanie jednostki blokuje tak naprawdę opis karty. Właściwie jest tożsamy z jego "przekreśleniem". Statusy są oddzielną mechaniką ponieważ są nadawane jednostką (nanoszone na nią) jak np. fatum. Od strony praktycznej wszystko działa jak należy otóż blokowanie zemsty jest jak najbardziej możliwe i taka karta nie aktywuje swojej umiejętności. Wielokrotnie się z tym spotykałem podczas meczów z Potworami. Inną sprawą jest to, że jednostkę można odblokować. Potwory dysponują kartą Szepczące Wzgórze, które tworzy niejako "świeży" egzemplarz danej jednostki tak jakby została właśnie zagrana. Druga kwestia to Oczyszczenie, które zdejmuje blokady nałożone na jednostki i tutaj Potwory mają Królową Nocy, która to potrafi a której umiejętność oczyszczenia bardzo łatwo przegapić i wchodząc do kolejnej tury jesteśmy przekonani, że Dettlaff jest wciąż zablokowany a tak nie jest.
 

Lexor

Forum veteran
Jesteśmy świadomi tego błędu, pracujemy nad naprawą.

No cóż, szkoda, że nie zostało to jeszcze naprawione, ale jednocześnie bardzo dziękuję za odpowiedź, bo tym samym wiem, że wciąż muszę na to uważać.
 
@Alicja troche jest nieintuicyjne to raportowanie bugow na stronie : https://support.cdprojektred.com/pl :p np probelmy z kartami itp ? jaka to sekcja ? ludzie i tak pewnie zgłaszają więcej na forum, pozdr
Nigdy nie miałem problemu, a zgłaszałem od Bety. Wkleje przykład:

On Wed, 3 Apr 2019 at 19:17, CD Projekt Red - Support <no_reply@support.cdprojektred.com> wrote:
Game: Gwint
Platform: PC
Category: GRA I ROZGRYWKA
Issue Title: Chcę zgłosić nieprawidłowe działanie karty
Post automatically merged:

Możliwe, że już było pisane, ale bardzo mylący opis do karty. Dopiero po przetestowaniu wiem że z polabitwy, a nie z talii:
Agentka Księżnej:
"Rozmieszczenie: Stwórz i zagraj bazowy egzemplarz brązowej wrogiej jednostki niebędącej szpiegiem."
Poiwnno być coś w tym stylu:
Rozmieszczenie: Stwórz i zagraj bazowy egzemplarz brązowej wrogiej jednostki będącej na polu bitwy, lecz niebędącej szpiegiem.


Następnie zaliczyło mi kontrakt na pożogę, lecz użyłem do tego trucizny =] :
trutka.jpg
 
Last edited:

Guest 4353925

Guest
Niestety, ale nie dostrzegam w liście poprawek punktu "naprawiono zliczanie zadań sezonowych", gdyż ja nadal tkwię na 5 wygranych rundach min. 20 pkt. Do tej pory zaliczyło mi... 3, a codziennie wygrywam z większą przewagą. Widziałem już tutaj kilka postów na ten temat, więc chyba problem jest powtarzany. Jakiś komentarz twórców ?
 
Top Bottom