Nowy konkurs “Twoja twarz w naszej grze” wystartował!

+
Nowy konkurs “Twoja twarz w naszej grze” wystartował!



W związku z globalną obniżką ceny cyfrowej wersji gry Wiedźmin 2: Zabjcy KrlwCD Projekt RED zaprasza wszystkich do uczestnictwa w nowym konkursie! Jeżeli kupicie grę Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw między 5 a 30 września bieżącego roku na platformie Steam, będziecie mieli szansę wystąpić w jednej z naszych przyszłych gier. Jeśli natomiast jesteście już posiadaczami Zabjcw Krlw, rwnież możecie przystąpić do zabawy! Dwjka zwycięzcw zostanie ogłoszona w październiku, a wybrani szczęśliwcy będą mieli szansę wystąpić w jednej z naszych przyszłych produkcji.
Do konkursu można przystąpić na dwa sposoby:
1) Jeżeli kupicie Wiedźmina 2 na platformie Steam między 5 a 30 września, prześlijcie do nas dowd zakupu z krtkim wyjaśnieniem dlaczego to właśnie Wy powinniście wystąpić w jednym z naszych przyszłych tytułw.
lub
2) Przebierzcie się za Waszą ulubioną postać z jednej z naszych dotychczasowych gier i prześlijcie nam nam zdjęcie Waszego kostiumu. Zachęcamy do używania jak największej liczby elementw dodatkowych, ubarwiających fotografię. Pamiętajcie też o załączeniu krtkiej wiadomości, wyjaśniającej dlaczego to właśnie Wy powinniście wystąpić w jednym z naszych przyszłych tytułw.
Na Wasze zgłoszenia będziemy czekać do 30 września, do godziny 23:59. Autorzy najlepszych prac (po jednym z każdej z dwch kategorii) zostaną wyłonieni wkrtce potem, w październiku. Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat. Tylko jedno zgłoszenie na osobę.
Zapraszamy do uczestnictwa na na oficjalnej stronie konkursu, a także do obejrzenia krtkiego filmu promującego wydarzenie.
 
Kurteczka.... Ta 18 trochę komplikuje postać rzeczy. Może się jako dubbingowiec amator załapię kiedyś ;)
 
Oj tam Triss. Pewnie co najwyżej by nam Geralt mordę obijał, ale nawet to byłoby warte zachodu .

Niestety nie dla mnie ten konkurs, ale życzę powodzenia reszcie :).
 
Nie dla mnie również. Chyba, że redzi chcą dostać gorsze oceny nowej gry z powodu marnych modeli postaci. ;P
 
Materiał bardzo fajny tylko ten angielski... Pan Michał jako osoba od marketingu powinien trochę popracować nad akcentem. Ewentualnie Marek Ziemak wypowiada się znacznie lepiej w tym języku i może to z nim powinniście robić takie filmiki. Trochę brakuje Tomka Gopa i jego poczucia humoru...
 
Konkurs niestety nie dla mnie
. Ale życzę powodzenia innym

Finał filmu promującego konkurs wymiata
 
robert70r said:
Ja się nie nadaję... Jestem niefotogeniczny...
A on kiedy to cmentar musi być fotogeniczny? :p


@ Basiunia

Trzymam za słowo. :p


@ news

Wymiatacie panowie i panie. Finał oczywiście miażdżący.
 
Z taką gębą jak moja? No chyba, że macie wakat na kolejnego gadającego Ghula, czy jakiegoś innego wesołego szkaradziora...
 
Basia, jakbyś potrzebowała kamienia w tle, to ja chętnie pomaluję się na szaro i walnę pod drzewem :p
 
Top Bottom