Nowy konkurs “Twoja twarz w naszej grze” wystartował!

+
KulfonBadGirl said:
Wkońcu coś dla mnie :D zawsze chciałem zostać trollem, nie tylko forumowym :)

To jednym na pewno będziesz, niezależnie od wyników :p .


A wracając do konkursu, to fajnie by było gdyby można przebierać się też za postać z przyszłych gier RED'ów. Znalezienie wdzianka w stylu cyberpunku należałoby do łatwiejszych zadań niż skombinowanie ubrania średniowiecznego (nawet jeśli mowa o zwykłym wieśniaku).
 
Vojtasass, niedoczekanie Twoje. ^^
IwaN, kiedy Ty mnie w glanach ostatnio widziałeś? o_O
Łoles, to może oboje zgłośmy się w charakterze lejących się w tle utopców, a ktoś inny niech gra pierwsze skrzypce? :D

Jak do Cyberpunku, to ścinam włosy, genNighty pożyczy pieszczoszki, zakładam moje śliczne martensy i robimy zdjęcia, Panowie. :p
 
@up,
Duchy przodków mówią mi, że mielibyście spore szanse na zwycięstwo.
I wcale się na nabijam.
 
bassiunia said:
(...)Łoles, to może oboje zgłośmy się w charakterze lejących się w tle utopców(...)

Weźmiecie trzeciego do spółki,co?

Jak nie,to owinę się wężem strażackim i poudaję Kejrana.Jego też staruchem zwali... :D
 
bassiunia said:
Wreszcie mogę zostać utopcem, jak zawsze chciałam. :>

To ja się z tobą przebiorę za utopca. Jedyny strój Triss jaki mogłabym "skompletować" to ten z gazetki dla panów :p
 
Dobra, robimy nieskoordynowany rajd czwórki utopców na ...Geralta? :confused:

Ktoś chętny do roli naszego pogromcy? XD
 
bassiunia said:
Dobra, robimy nieskoordynowany rajd czwórki utopców na ...Geralta? :confused:

Ktoś chętny do roli naszego pogromcy? XD

Zaraz się pewnie jakiś znajdzie...
;)

A co tam,raz się żyje. :D
 
mar-ion said:
Zaraz się pewnie jakiś znajdzie...

Wysuwasz się na ochotnika? ;)...

Włosy w odpowiednim odcieniu pewnie już masz :p .


Na siłę ja też mogę być utopcem - posturę mam do tej roli idealną .
 
mar-ion said:
Synu,to czytałeś? :D

Te dzieci...Jajko chce być mądrzejsze od kury. :D

Czytałem, ale jak już chciałeś się za kejrana przebierać, a tutaj nagle z utopcem startujesz, to naprawdę nie wiem o czym tatko myślał.

Tak więc pragnąłbym zapytać się, wszem i wobec, czy postacią z gier RED'ów może być potwór?

P.S. mar-ion podarowałem Tobie orena abyś się nie denerwował (przy twoim sercu to niewskazane).
 
Ludzie! Nie wszyscy za utopce! Niech ktoś się za topielca przebierze! Znając mój talent aktorski mógłbym grać np. kamień lub drzewo... Hmm...Nie potrzebujecie kamieni lub drzew?
 
IwaN said:
P.S. mar-ion podarowałem Tobie orena abyś się nie denerwował (przy twoim sercu to niewskazane).

Najwyższy czas,żeby dzieci zaczęły utrzymywać rodziców.Zaraz sprawdzę,ale chyba mam sakiewkę pustą.Bym Ci oddał. :)

Edit:Zaskórniak jakiś został. :D
 
@ up

Z takimi zuchami zapowiada się niezłe show. Rosyjscy cosplayerzy wymiękną, chyba że sięgną po środki dopingujące.



Erynia said:
To ja się z tobą przebiorę za utopca. Jedyny strój Triss jaki mogłabym "skompletować" to ten z gazetki dla panów :p
To wcale nie tak mało: wbrew pozorom Triss ma tam i gorset, i kaptur, i medalion, i sztylet. Tyle że na jednym zdjęciu wyłącznie pojedynczo, nigdy razem.
 
Erynia said:
Jedyny strój Triss jaki mogłabym "skompletować" to ten z gazetki dla panów :p

Ależ nie krępuj się. Mi (i pewnie nie tylko mi) bardzo się ów strój podobał
 
bassiunia said:
Wreszcie mogę zostać utopcem, jak zawsze chciałam. :>
Nom, pasowałabyś jeśli patrząc na Twój awek a fryzurę tego pana:
 
Top Bottom