Nowy konkurs “Twoja twarz w naszej grze” wystartował!

+
Erynia said:
Jaaaa? Gdzie?

 
Kurcze z moim obecnym wyglądem gdybym trafił do W3 to zaraz poszły by daleko idące insynuacje że jakiś brat/kuzyn De Wetta (chyba że się człowiek ogoli na gładko)
 
W sumie to nie chce mi się brać udziału w konkursie, ale jakbyście szukali modela na menela to jestem chętny. Z obecnym zarostem mogę być dzikiem, ale jeszcze kilka tygodni i na menela się nadam.
 
Erynia said:
No to ja ten konkurs sobie daruję, skoro jestem już w grze
Nie widzę powodu, dla którego nie mogłabyś się tam pojawić w innym wcieleniu.
 
@Erynia, oni po prostu mają wciąż nadzieję na wersję Triss dla panów, jak sądzę :p
 
zi3lona said:
@Erynia, oni po prostu mają wciąż nadzieję na wersję Triss dla panów, jak sądzę :p

A może Pani zechce zastąpić koleżankę?Bynajmniej nie w roli przedstawionej na powyższych obrazkach.
 
Pani nie robiła żadnych deklaracji rozpalających wyobraźnię panów i może się bezczelnie wypiąć, sesese :D
 
zi3lona said:
Pani nie robiła żadnych deklaracji rozpalających wyobraźnię panów i może się bezczelnie wypiąć, sesese :D

W takim razie nie jest Pani uprawniona do komentowania oczekiwań Panów.Sesese :D
 
Pani dodała przezornie "jak sądzę" do swojego komentarza, sesese :p Czyli se opinię wyraziła, czy tam przypuszczenie.

Gdyż z postaci do przebrania to jednak zostaje mi jakiś, pożądany przez wszystkich, utopiec, czy inna potwora. Więc mówię strategiczne pas i się nie przebieram.

I tylko troszkę podpuszczam Erynię, ale już nie będę :)
 
No ta ja też mówię: sesese.

I bonus:
[media]http://www.youtube.com/watch?v=NsrfJRVO5Qw[/media]
Uwielbiam gościa xD
 
zi3lona said:
Gdyż z postaci do przebrania to jednak zostaje mi jakiś, pożądany przez wszystkich, utopiec, czy inna potwora.

Skoro utopce i topielce obstawione, to może dla Szanownej Pani moderator coś z wyższej klasy potworów. Z racji długich nóg (zapewne wysokiego wzrostu) i figury proponowałbym Bruxę


Ewentualnie Alpa


Zawsze może być też Pani Jeziora, przez co zi3lona będzie mogła wystąpić w grupie utopców


P.S. "Kostium" driady leśnej też jest wolny ;) ...
 
No żeby jeszcze klimat był jakiś bardziej tropikalny, ale tak, w obliczu jesieni z gołą klatą? No way.
 
zi3lona said:
No żeby jeszcze klimat był jakiś bardziej tropikalny, ale tak, w obliczu jesieni z gołą klatą? No way.

Wedle PROGNOZY po tej nieciekawej aurze, w przyszłym tygodniu, ma być całkiem zacna temperatura (około 28 stopni Celsjusza, a czasem nawet 30) więc chyba nie wszystko stracone .
 
Vojtasass said:
A skąd weźmiesz pióra harpii? Chociaż... przecież Erynia ma pełno piór!

Uparłeś się na te pióra czy co ;) . No ale ... skoro juz musi mieć te pióra, to przynajmniej niech ma takie ( to podobno - turns game into a masterpiece)


Ps.
Mam jeszcze jeden obrazek, ale chyba nie nadaje się do opublikowania ;)
 
Top Bottom