Nowy konkurs w serwisie Elkander (Community)

+
Nowy konkurs w serwisie Elkander (Community)

Serwis Elkander zaprasza do udziału w konkursie, w którym jako nagrody zostały przygotowane trzy egzemplarze książki "Historia i fantastyka" Andrzeja Sapkowskiego i Stanisława Beresia. Każda książka została podpisana przez Andrzeja Sapkowskiego. Więcej informacji na stronie konkursowej.Zapraszamy i życzymy powodzenia.
 

tibor

Forum veteran
U mnie już działa. Nie ma to jak hosting w firmie, która ma hasło "hosting XXI wieku"...taaa ;)
 
Elwer said:
No to jak Wallace, zaczynamy zabawę? ;)ps: ...znowu :)
Ja już swoje wysłałem :) Mam nadzieję, że doszło ;) Ciekawe czy przychodzi mail zwrotny z tym ile poprawnych odpowiedzi sie udzieliło ? :)
 
Hmmm osobiście mam problem z jednym pytaniem. Reszta jest jak pierdnięcie w towarzystwie-jakoś tak same się "wymskły" ;)Ps: Jeśli mógłbym zapytać, któregoś z organizatorów: Czy żeby wysłać odpowiedzi, trzeba mieć zainstalowanego Outloka? Bo gdy klikam na wyślij, wyskakuje mi dziwny komunikat i to na dodatek w Explorerze, którego nie używam.
 
Ja wysłałem normalnie ze swojej skrzynki :) Może dzięki uprzejmości Organizatorów dowiem sie czy doszło :)
 
Miałem problemy z "automatyczną" wysyłką i nawet się zastanawiałem, czy nie wysłać maila ręcznie.Niestety tak to jest, kiedy wysyłanie danych formularza HTML mailem nie jest wystandaryzowane, a współpraca między różnymi przeglądarkami a różnymi klientami pocztowymi układa się bardzo różnie.W każdym razie kombinacje Opera + Thunderbird, IE + Thunderbird, IE + OE nie zadziałały. Zadziałało: Firefox + Thunderbird.To tak na wypadek, jakby ktoś inny też miał z tym problem (u mnie problem objawiał się, tym, że mail miał pustą treść, zamiast zawartość formularza).Edit: Stylistyka.
 
Top Bottom