Nowy materiał filmowy: Kim są wiedźmini?

+
Nowy materiał filmowy: Kim są wiedźmini?



Zapraszamy do obejrzenia nowego materiału filmowego opisującego w szczegłach historię wiedźminw. Dlaczego są w stanie pić trujące mikstury? Czemu posługują się dwoma rodzajami miecza? Jak stali się mistrzami we władaniu ostrzem? Odpowiedzi na wszystkie te pytania poznacie oglądając omawiany materiał.
Animacja jest jednym z nowych elementw dodanych w Edycji Rozszerzonej i ma na celu wprowadzenie w świat serii graczy, dla ktrych Wiedźmin 2 będzie pierwszym kontaktem z tym uniwersum.
 
Fajne (widziałem już wczoraj ).

Ciekawe czy będzie coś na ten kształt zapoznające graczy X-boxowych z wydarzeniami pierwszej części :confused: .
 
Właśnie, wczoraj było. Co to za oszukiwanie ludzi. :p

Chciałabym anime w tej kresce. Chyba napiszę list do Świętego Mikołaja albo coś. XD


EDIT:
@Sawu97: Faktycznie! Teraz sprawdziłam. Wczoraj było po angielsku. XD Nie jest ze mną całkiem dobrze, skoro już języka oglądanych filmów nie pamiętam...
 
@bassiunia, nie używaj słowa anime w zestawieniu z Wiedźminem, bo jeszcze Japończycy usłyszą zrobią coś takiego jak z amerykańskim Wolverinem ...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=sLYjywXyyDI[/media]
 
Ale mnie by to wcale nie przeszkadzało. Wszystko byłoby lepsze, niż ten... film... ekranizacja... (dobra, trudno było przepchnąć palce przez klawisze w kontekście tego gniotu). XD

No dobra niech będzie. Poproszę film animowany. ^^
 
Filmik zacny fajnie zrobiony. Najlepszy moment jak Geralt staje się taką bestią ;) Ale to chyba jest ukazanie wiedźmina zgodnie z tym plugastwem "monstrum, albo wiedźmina opisanie" ;)
 
Piękna animacja! Jestem bardzo ciekawy jak to zostanie podane w grze. Czy będzie osobna pozycja w menu, czy może zostanie to wplecione w fabułę?
 
@szypek26
Właśnie zauważyłem, że jest napisane, że znajdzie się w ER, przepraszam za to niedopatrzenie, tak byłem niecierpliwy, aby wreszcie oglądnąć po polsku, że nie przeczytałem posta do końca.
 
Czyli marketing Redów robi dobrą robotę, bo się lud napala na grę - jak widać na twoim przykładzie :p
 
Po czymś takim co robią REDzi przed premierą XBOX-a W3 kupię w ciemno jak tylko wystartuje Edycja Kolekcjonerska
 
zuber1906 said:
Filmik zacny fajnie zrobiony. Najlepszy moment jak Geralt staje się taką bestią ;) Ale to chyba jest ukazanie wiedźmina zgodnie z tym plugastwem "monstrum, albo wiedźmina opisanie" ;)

Nie. To jest Encyclopaedia Maxima Mundi, tom XV:
Vedymini, a. wiedźmini wśród Nordlingów (ob.) tajemnicza i elitarna kasta kapłanów-wojowników, prawdopodobnie odłam druidów (ob.). Wyposażeni w wyobrażeniu ludowym w moc magiczną oraz nadludzkie zdolności, stawiać mieli v. do walki przeciwko złym duchom, potworom i wszelkim ciemnym siłom. W rzeczywistości, mistrzami będąc we władaniu bronią, byli v. używani przez władyków Północy w walkach plemiennych, między owymi toczonych. W boju wpadali v. w trans, wywoływany, jak się mniema, autohipnozą lub środkami odurzającymi, walczyli ze ślepą energią, będąc całkowicie niewrażliwymi na ból i poważne nawet obrażenia, co umacniało przesądy o ich nadprzyrodzonej mocy. Teoria, wedle której v. mieli być produktami mutacji lub inżynierii genetycznej, nie znalazła potwierdzenia. Są v. bohaterami licznych podań Nordlingów (por. F. Dellanoy, "Mity i legendy ludów Północy"). Effenberg i Talbot
 
Narrator angielski był lepszy. Polski jest bezpłciowy, przez co traci trochę z klimatu.
 
Top Bottom