Nowy materiał filmowy – Podsumowanie wydarzeń z pierwszej części gry

+
Nowy materiał filmowy – Podsumowanie wydarzeń z pierwszej części gry



Zapraszamy do oglądania nowego materiału filmowego, ktry streszcza wydarzenia poprzedzające fabułę gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw (UWAGA! Materiał zawiera potężne spoilery na temat fabuły pierwszej części gry).
Prezentowane wideo jest doskonałą szansą dla graczy, ktrzy nie mieli okazji zagrać w pierwszego Wiedźmina na zapoznanie się z jego fabułą. Chcemy jednak podkreślić, że ta wiedza nie jest konieczna, aby w pełni cieszyć się drugą odsłoną naszej serii.
''Fabuła Wiedźmina 2 rozpoczyna się bezpośrednio po zakończeniu części pierwszej. Nie trzeba jednak znać wcześniejszych wydarzeń, jako że druga część gry opowiada zupełnie nową historię i wysyła Geralta na wschd od Wyzimy. Ale nawet tam na drodze wiedźmina pojawią się znane już postacie: Triss Merigold, poeta Jaskier, krasnolud Zoltan Chivay. Ci, ktrym pierwsza część Wiedźmina zapadła dobrze w pamięć, z pewnością przypomną sobie spotkanych wcześniej bohaterw drugiego planu, a może nawet kilka postaci zupełnie epizodycznych. Nawiązania do pierwszego Wiedźmina pojawiają się rwnież w niektrych rozmowach, przez co konwersacje zyskują drugie dno. Zatem wszyscy ci, ktrzy zaczynają od Wiedźmina 2 wejdą w świat Geralta z marszu, zaś ci, ktrzy zaczynali od części pierwszej, poczują się jak w domu kontynuując przygody Białego Wilka.'' mwi Marcin Blacha, scenarzysta CD Projekt RED.
 
Rzeczywiście, bardzo fajnie streszcza fabułę 1 gry, pomijając mniejsze aspekty... Można się przyczepić o to że np: Magister zabija Leo na moście a nie w laboratorium oraz że Magister ginie w jaskini a nie w chacie ale to nieistotne.
Dobra rzecz dla kogoś kto nie grał.
 
@MaciekR94, nie pojawi się w żadnym miejscu podczas rozgrywki Wiedźmina 2. Zapewne będzie do obejrzenia w jakiejś sekcji materiałów bonusowych, czy też dodatków.
 
IwaN said:
@MaciekR94, nie pojawi się w żadnym miejscu podczas rozgrywki Wiedźmina 2. Zapewne będzie do obejrzenia w jakiejś sekcji materiałów bonusowych, czy też dodatków.
Skąd wiesz? Jak dla mnie spokojnie możnaby go zaimplementować na samym początku gry. A jeśli nie wszędzie, to przynajmniej w konsolowych wersjach gry. Nie każdy przecież, kto zamierza zagrać w W2 na XBoxie, śledzi na bieżąco newsy, i niekoniecznie mógł słyszeć o tym filmiku. REDzi musieli to przewidzieć.

A tak w ogóle to zaskoczyliście mnie :p. Sądziłem że ten news pojawi się jutro. Bo nowe info w tak krótkim odstępie czasu, to trochę nie w Waszym stylu :p
 
Sawu97 said:
Skąd wiesz?

Nie wiem. Po prostu mam przeczucie. Mamy już intro CGI i to na silniku gry. Włożenie czegoś pomiędzy te dwa elementy byłoby niczym pchanie się pomiędzy wódkę, a zakąskę ...

Ale zawsze można spytać się RED'ów .
 
No i rozumiem. Bardzo podoba mi się ta animacja, jak zresztą i każda co od was ostatnio wychodzi. Początkowo animacje tego typu (w grze) sprawiały, że czułem się zniesmaczony, natomiast teraz z nadzieją wypatruję kolejnych. Co prawda umywają się do filmików renderowanych w grze (cinematyczne zwiastuny), ale w końcu są łatwiejsze w zrobieniu, mniej pracochłonne, a też mają swój charakter.
 
Mam pytanie do MM360 jako forumowego głosu CDPR:
Czy ten filmik pojawi się w Edycji Rozszerzonej (chodzi mi o wersję PC)?

Jeśli tak, to czy - no wiem, że to głupie pytanie, ale kto pyta.. itd. - będzie zlokalizowany (osobiście życzyłbym sobie tego samego lektora, co z "Kim byli wiedźmini")?

Czy będzie wersja z lektorem PL do obejrzenia na YT?
 
Ha!A mówili że nie ma co marnować zasobów na podsumowanie Wiedźmina 1!

Po raz kolejny CDP:R udowodnił że przy pomocy odzysku i zachowanych animacji można zrobić coś wspaniałego!

Szkoda że wiele elementów pominięto włącznie z wyborami,głębokimi szczegółami i konsekwencjami.Ale to może oznaczać tylko jedno!

Prawdopodobnie szykuje się niebagatelna gratka dla posiadaczy zapisów z Wiedźmina 1...
 
Arius963 said:
Po raz kolejny CDP:R udowodnił że przy pomocy odzysku i zachowanych animacji można zrobić coś wspaniałego!

Szkoda że wiele elementów pominięto włącznie z wyborami,głębokimi szczegółami i konsekwencjami.Ale to może oznaczać tylko jedno!
Po pierwsze animacje były zrobione na potrzeby materiału filmowego (tak mi się zdaje, bo wcześniej ich nie było)

Po drugie jak wyobrażasz sobie filmik przedstawiający rozgałęziającą się fabułę (do tego trzeba by było zrobić kilka materiałów).
 
Coś pięknego... Film mógłby byś lepszy tylko wtedy gdyby muzyka w tle bardziej nawiązywała do części pierwszej - ale to tylko mały szczegół.
 
Bizioo said:
Mam pytanie do MM360 jako forumowego głosu CDPR:
Czy ten filmik pojawi się w Edycji Rozszerzonej (chodzi mi o wersję PC)?

Możliwe że będzie, ale na bank nie wiadomo..

Bizioo said:
Jeśli tak, to czy - no wiem, że to głupie pytanie, ale kto pyta.. itd. - będzie zlokalizowany (osobiście życzyłbym sobie tego samego lektora, co z "Kim byli wiedźmini")?

A jak pan myśli? Skoro wynajęli lektora przy pierwszym filmiku to raczej wykorzystali go i do tego i innych którymi nas zasypią do premiery.

Bizioo said:
Czy będzie wersja z lektorem PL do obejrzenia na YT?

Patrz wyżej.
 
Bizioo said:
Mam pytanie do MM360 jako forumowego głosu CDPR:
Czy ten filmik pojawi się w Edycji Rozszerzonej (chodzi mi o wersję PC)?

Jeśli tak, to czy - no wiem, że to głupie pytanie, ale kto pyta.. itd. - będzie zlokalizowany (osobiście życzyłbym sobie tego samego lektora, co z "Kim byli wiedźmini")?

Czy będzie wersja z lektorem PL do obejrzenia na YT?

Jest to dodatkowy materiał i nie pojawi się on w grze. A co do wersji, jest to jedyna jaka powstała (o ile mi wiadomo).
 
Ludzie, tak Wam źle i tak nie dobrze. Był lektor polski - narzekaliście, że słaby i chcieliście tylko polskie napisy. Jest po angielsku z napisami - chcecie po polsku. To jakaś taktyka na zmęczenie otoczenia chyba. oO'

Filmik rewelacyjny. W bardzo sprytny sposób unika wdawania się w szczegóły wyborów z W1. No i dla kogoś, kto w pierwszego Wiesława nie miał okazji zagrać, będzie nie tylko świetnym streszczeniem, ale też zachętą do przejścia gry (czyt. zakupu). Ja bym się nie mogła oprzeć pokusie szczerze mówiąc.

Głos lektora wspaniały. Już się zakochałam. ^^
 
Gdyby Redzi zapodali dwoma wersjami, z napisami i z lektorem, ludzie by narzekali, że traci czas i pieniądze, na zupełnie nie potrzebne wydawanie filmiku w dwóch wersjach, miast skupić się na dopieszczaniu gry.

 
@Sanders175: Widzi pan, panie wszechwiedzący? Materiał może i będzie w ER jak sam pan tego patcha stworzy.. Widzę, że "Colonelowi Sandersowi" zrobiło się głupio po strzeleniu przemądrzałego babola, bo jak tylko MM360 udzielił swojej odpowiedzi, to zaraz zmienił potulnie swój tekst z emotem o waleniu głową w ścianę, na potulniejszy:
Sanders175 said:
Możliwe że będzie, ale na bank nie wiadomo..
Oj żałosny pan jesteś panie S. I na przyszłość radzę nie być chorągiewką i trzymać się swoich poglądów :]

A ja zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum, a zwłaszcza z punktami dotyczącymi kultury wypowiedzi i nie obrażania innych użytkowników :)
zi3lona
 

Scani

Forum veteran
Głos polskiego lektora z poprzedniego filmiku przypominał mi lektora czytającego wiedźmińskie audiobooki... Być może Redzi po prostu wykorzystali już nagrany fragment książki i tylko dla tego mieliśmy go po polsku. Tłumaczyło by to też średnią interpretację tekstu - audiobooki nie powinny być ekspresywne.
 
Narsereg said:
Gdyby Redzi zapodali dwoma wersjami, z napisami i z lektorem, ludzie by narzekali, że traci czas i pieniądze, na zupełnie nie potrzebne wydawanie filmiku w dwóch wersjach, miast skupić się na dopieszczaniu gry.
przecież
 
Po obejrzeniu tego filmiku znów zachciało mi się odpalić pierwszą cześć na moim komputerze.

EDIT:A mam jeszcze takie pytanie i z góry przepraszam jeśli już padło a mianowicie czy będę mógł w jakiś sposób save z pierwszej części przenieść i wykorzystać w grze na xbox’ie.
 
Top Bottom